Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled trenérů PDŠS k 26.1.2018 26.01.18

Trenérsko-metodická komise PDŠS uspořádala v sobotu 14.října 2017 školení trenérů 4.třídy a učitelů - vedoucích šachových kroužků mládeže, kterého se zúčastnilo 19 zájemců z 10 oddílů nejen našeho kraje. Po úspěšném absolvování školení se počet trenérů v Pardubickém kraji ustálil na hodnotách 2x 1.třída, 4x 2.třída, 8x 3.třída a 39x 4.třída.


Zpráva TMK PdŠS

 

Školení trenérů 4. třídy

Trenérsko – metodická komise PDŠS ve spolupráci s TJ Lanškroun uspořádala v sobotu 14. října 2017 školení trenérů 4. třídy a učitelů – vedoucích šachových kroužků. Jako lektoři působili Antonín Ambrož a Jiří Krištof. Vedle osmi vyučovacích hodin čekaly na 19 účastníků z deseti oddílů nejen našeho kraje testy ze znalosti pravidel šachu, vedení šachového kroužku a ze základních šachových dovedností. Zkušební komise musela konstatovat, že se všichni s náročným celodenním kurzem i s nástrahami testů a zkoušky zdárně vypořádali a v kraji máme zase o několik trenérů mládeže více.

 

P.č.

Jméno

 

ELO

FIDE

Klub

ID č.

1.

Bartošová Lucie

F

1910

1897

TJ Jiskra Litomyšl

19078

2.

Borýsek Martin

 

1630

0

Jevíčko

39901

3.

Halbrštát Karel

 

1684

1687

Sokol Mistrovice

15929

4.

Janota Jiří

 

1560

1524

Sokol Mistrovice

27196

5.

Ježek Jakub

 

1735

1725

Sokol Mistrovice

40836

6.

Kalousová Julie

F

1333

1324

TJ Lanškroun

37350

7.

Kokeš Bohuslav

 

1929

1971

TJ ŠO Chrudim

2701

8.

Krušina Adolf

 

1583

1581

ŠK Svitavy

31133

9.

Křivohlávek Josef

 

1470

1447

TJ Lanškroun

11664

10.

Kupsa Matěj

 

1669

1718

TJ Lanškroun

33426

11.

Lorenc Adam

 

1805

1838

TJ Spartak OEZ Letohrad

28327

12.

Lorenc Josef

 

1825

1827

TJ Spartak OEZ Letohrad

26945

13.

Lorencová Jitka

F

1450

1391

TJ Spartak OEZ Letohrad

16600

14.

Nešpor Jakub

 

1916

1953

TJ Štefanydes Polička

32447

15.

Nikolinko Alexandr

 

1000

0

TJ Lokomotiva Česká Třebová

44947

16.

Novák Miroslav

 

1686

0

TJ Lanškroun

9186

17.

Pokorný Tomáš

 

2231

2217

TJ Lanškroun

568

18.

Tyč Miroslav

 

1716

1704

ŠS Železné hory

10673

19.

Vaculík Jakub

 

1715

1725

TJ Lanškroun

28684

 

V současné době má PdŠS 54 kmenových trenérů, dále někteří působí v oddílech kraje, ale jsou registrováni mimo kraj ( 1. – 2x, 2. – 4x, 3. – 8x, 4. – 39x)    

 

Přehled trenérů:

Jméno hráče

Ročník

Rozhodčí

Trenér

Oddíl

Konopka Michal

1966

-

1

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Mojžíš Jaroslav

1943

-

1

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Borek Pavel

1963

I.20

II.24

TJ Lokomotiva Česká Třebová

Hráček Zbyněk

1970

-

II.23

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Němec Pavel

1956

II.19

II.22

TJ ŠO Chrudim

Petr Martin

1988

-

II.22

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Tůma Jiří

1986

-

II.18

TJ CHS Chotěboř

Bureš Martin

1998

III.21

III.20

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Holásek Pavel

1972

-

III.20

Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.

Hošek Milan

1971

-

III.20

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Kastner Vojtěch

1989

-

III.19

Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.

Krátký Josef

1993

-

III.22

TJ Lanškroun

Krištof Jiří

1957

I.18

III.20

TJ Lanškroun

Liduch Filip

1997

-

III.20

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Malý Evžen

1950

-

III.21

ŠS Červená Voda

Bartošová Lucie

1989

III.21

IV.22

Šachový klub při DDM Litomyšl

Buločkin Martin

2002

-

IV.22

2222 ŠK Polabiny, z.s.

Dvořák Eduard

1953

III.21

IV.19

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald

Fiala Milan

1973

-

IV.18

TJ CHS Chotěboř

Halbrštát Karel

1955

III.19

IV.22

Sokol Mistrovice

Indra Antonín

1975

III.20

IV.19

ŠO Hlinsko

Indrová Jana

1977

III.20

IV.19

ŠO Hlinsko

Janota Jiří

1958

III.19

IV.22

Sokol Mistrovice

Ježek Jakub

2000

-

IV.22

Sokol Mistrovice

Jun Rudolf

1972

-

IV.18

TJ CHS Chotěboř

Kalousová Julie

2002

-

IV.22

TJ Lanškroun

Kameník David

1977

I.19

IV.22

Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.

Kokeš Bohuslav

1968

-

IV.22

TJ ŠO Chrudim

Kolomý Štěpán

1996

-

IV.19

TJ Lanškroun

Křistek Karel

1950

-

IV.19

TJ Lanškroun

Křivohlávek Josef

1951

-

IV.22

TJ Lanškroun

Krušina Adolf

1967

III.21

IV.22

ŠK Svitavy

Kupsa Matěj

2001

-

IV.22

TJ Lanškroun

Linhart Jan

1987

III.17

IV.18

TJ CHS Chotěboř

Lorenc Adam

1997

-

IV.22

TJ Spartak OEZ Letohrad

Lorenc Josef

1993

-

IV.22

TJ Spartak OEZ Letohrad

Lorencová Jitka

1966

-

IV.22

TJ Spartak OEZ Letohrad

Nešpor Jakub

2000

-

IV.22

TJ Štefanydes Polička

Nikolinko Alexandr

1976

III.21

IV.22

TJ Lokomotiva Česká Třebová

Novák Miroslav

1954

III.21

IV.22

TJ Lanškroun

Pečinka Martin

1990

-

IV.17

Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.

Pilný Jaroslav

1958

III.21

IV.19

TJ Lanškroun

Pokorný Jan

1987

-

IV.19

Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.

Pokorný Tomáš

1969

I.18

IV.22

TJ Lanškroun

Rusz Gustav

1949

III.18

IV.19

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald

Schaffer David

1988

I.19

IV.21

TJ Štefanydes Polička

Sodomka Adam

1989

II.20

IV.21

TJ Štefanydes Polička

Sojma Zdeněk

1963

II.20

IV.21

TJ Slovan Moravská Třebová

Šilar Lubomír

1954

III.18

IV.22

Šachový spolek Železné hory

Tůma Jan

1997

-

IV.19

TJ CHS Chotěboř

Tyč Miroslav

1976

III.19

IV.22

Šachový spolek Železné hory

Vaculík Jakub

1995

III.21

IV.22

TJ Lanškroun

Vaníček Jan

1978

III.18

IV.19

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald

Veselý Emanuel

1947

III.18

IV.17

Sokol Lázně Bohdaneč

 

Krištof Jiří

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.