Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj šachových nadějí Frýdek-Místek 02.04.18

Ve dnech 29.března až 2.dubna 2018 uspořádala Beskydská šachová škola ve Frýdku-Místku již 39.ročník Turnaje šachových nadějí, kterého se ve třech věkových kategoriích a současně probíhajícím Openu Pobeskydí zúčastnilo celkem 279 hráčů ze 13 zemí. Po několikaleté neúčasti mezi nimi bylo také 11 hráčů z našeho kraje (převážně z Polabin), kteří si přijeli změřit síly v turnajích s mezinárodní účastí.
V kategorii do 9 let zvítězil Andrey Lebedev z Ruska před Zuzannou Gaszka z Polska a Danielem Juhaňákem z Unichessu Praha, naši zástupci v této kategorii nestartovali.
V kategorii do 12 let se vítězem stal CM Richard Stalmach z BŠS Frýdek-Místek, druhý skončil Adam Hussain a třetí byl Arjun Kolani (oba Anglie), z dívek byla nejlepší Lucie Fizerová z Interchessu Frýdek-Místek a z našich zástupců byl nejúspěšnější Marek Juchelka z Polabin (na 12.místě).
V kategorii do 15 let patřilo prvenství Marku Mičovi z BŠS Frýdek-Místek, druhý byl Aditya Mushi z Anglie a třetí skončil Vladimír Bochnička ze Slovenska, v dívkách byla nejlepší Kristýna Otrubová z ŠK Říčany a z našinců byl nejúspěšnější Adam Švanda z Poličky (5.místo).
Open Pobeskydí ovládl GM Vojtěch Plát z Lysé n/L., druhý byl Maciej Swicarz z Polska a třetí místo získal FM Jakub Rabatin, mezi dívkami byla první Kristýna Laurincová (oba BŠŠ Frýdek-Místek) a z našinců byl nejúspěšnější Ondřej Švanda z Poličky (18.místo).


39. Turnaj šachových nadějí
Organizátor : Beskydska sachova skola z. s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Zaruba Petr
Hlavní rozhodčí : IA Zaruba Petr
Cas na rozmyslenou : 2 x 90 min + 30 s / move
Místo : ND Frydek-Mistek, Czech Republic
Datum od : 2018/03/29 Datum do 2018/04/02
Kategorie U9 (64 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Lebedev Andrey  RUS 1223 Karpov School Moscow 7 32,5 43 31,5
2 7 Gaszka Zuzanna  POL 1195 MKSz Rybnik 6,5 33,5 42,5 32,5
3 1   Juhaňák Daniel  CZE 1398 Unichess 6,5 27,5 36,5 28,5
Kategorie U12 (60 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 CM Stalmach Richard  CZE 1946 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 31,5 42 34
2 3 Hussain Adam  ENG 1616 England 6,5 28 38,5 28,5
3 15   Kolani Arjun  ENG 1410 England 6 31 39,5 29
12 4 Juchelka Marek  CZE 1585 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27,5 36,5 21
21 5 Stoček Martin  CZE 1584 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 24,5 32,5 19
42 56 Paar David  CZE 0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 20 27 15,5
58 55 Katzer Vít  CZE 0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 20,5 28 8
Kategorie U15 (67 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Miča Marek  CZE 1957 Beskydská šachová škola z.s. 7 31 40,5 32,5
2 2 Munshi Aditya  ENG 1986 England 6,5 27,5 37 27,5
3 1   Bochnička Vladimír  SVK 2024 KSN Bratislava 6 30 40,5 28,5
5 21 Švanda Adam  CZE 1720 TJ Štefanydes Polička 6 29 38,5 26,5
15 18 CM Jareš Michal  CZE 1780 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 28,5 37 25,5
43 27 Půlpán Ondřej  CZE 1537 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 24,5 32 18
Pobeskydí Open (88 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM Plát Vojtěch  CZE 2560 ŠK JOLY Lysá nad Labem 7,5 40,5 52,5 39
2 3 Swicarz Maciej  POL 2301 Polonia Wroclav 6,5 41 53,5 35
3 4 FM Rabatin Jakub  CZE 2285 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 39,5 51 31,5
18 27 Švanda Ondřej  CZE 2057 TJ Štefanydes Polička 5,5 37 47 25,5
22 19 Ludvík Tomáš  CZE 2115 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35 44,5 26
30 23 Černý David  CZE 2090 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 31,5 40,5 22,5
54 57 Rosenbaumová Lea  CZE 1692 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30,5 38 18,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.