Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční bleskový turnaj Městečko Trnávka 31.03.18

V sobotu 31.března 2018 uspořádal šachový oddíl TJ Sokol Městečko Trnávka již 34.ročník Velikonočního bleskového turnaje, kterého se zúčastnilo 94 hráčů z 32 oddílů 5-ti krajů.
V šestnáctikolovém turnaji byl bezpečně první FM František Vrána ze Starého Města se ziskem 14,5/16 před FM Petrem Červeným z Poličky (13/16) a FM Alešem Jedličkou z Polabin (12/16), nejúspěšnější ženou byla Zdeňka Vránová ze Starého Města (9/16).


34.ročník bleskového šachu Městečko  Trnávka 
Organizátor : šachový oddíl TJ Sokol Městečko Trnávka
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Judr.Izák Miloš
Hlavní rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Čas na rozmyšlenou : 2x5 min.
Místo : Městečko Trnávka
Datum : 2018/03/31
Ø ELO turnaje : 1731
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg   Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 FM Vrána František  2237 ŠK Staré Město 14,5 160 141 143
2 1 FM Červený Petr  2326 TJ Štefanydes Polička 13 161 139,5 129,25
3 2 FM Jedlička Aleš  2239 2222 ŠK Polabiny, z.s. 12 162,5 140,5 115
4 7   Závůrka Roman  2141 Oddíl šachů SK Prostějov 10,5 164,5 143 99,75
5 10   Ptáček Luboš  2084 ŠK Vysoké Mýto 10,5 164,5 141,5 105,75
6 6   Hrubeš Pavel  2160 TJ Lanškroun 10,5 158 136 95,5
7 35   Nešpor Jakub  1920 TJ Štefanydes Polička 10,5 156,5 135 96,25
8 11   Hácha Aleš  2082 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 10,5 153,5 131,5 92
9 14 CM Strašil Pavel  2065 Tatran Litovel 10 162 140 97,75
10 4   Pokorný Tomáš  2208 TJ Lanškroun 10 161,5 139 91,75
11 18   Boháček Milan  2050 ŠK Svitavy 10 153,5 132 87,25
12 40   Hájek Pavel  1875 Sokol Konice 10 149,5 130,5 88,5
13 34   Marek Jiří  1938 SK Podlužan Prušánky z.s. 10 147 126 82,5
14 16   Kastner Oldřich  2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 9,5 153,5 131,5 85,25
15 13   Lorenc Oldřich  2075 TJ Štefanydes Polička 9,5 151 130,5 83,25
16 9   Zapletal Jiří  2086 TJ ŠK DUE POP Uničov 9,5 150,5 131,5 83,25
17 29   Volf Jaroslav  1965 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 9,5 147,5 129 82,5
18 15   Šilar Lubomír  2062 Ss Zelezne Hory 9,5 145 123,5 78,5
19 31   Solil Roman  1953 TJ Lanškroun 9,5 144 124,5 81,75
20 20   Houška Bronislav  2018 TJ Štefanydes Polička 9,5 144 124 81
21 22   Trojan Luboš  2003 2222 ŠK Polabiny, z.s. 9,5 142 124,5 79,25
22 46   Adámek Vladimír  1801 SK ROŠÁDA Prostějov 9,5 140,5 124 80,25
23 17   Petřík Petr  2053 Slavia Kroměříž 9,5 140,5 124 78,25
24 41   Sojma Zdeněk  1871 TJ Slovan Moravská Třebová 9,5 132,5 115,5 75,75
25 5   Šmajzr Martin  2200 Tatran Litovel 9 163 141 85
26 12   Holásek Pavel  2077 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 9 144,5 127 80
27 30   Kašparovský Petr  1964 Sokol Konice 9 140,5 124 73,25
28 26   Vránová Zdeňka  1975 ŠK Staré Město 9 140 122,5 73,5
29 21   Kalousek Vladimír  2017 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 9 139 122 74,5
30 42   Hubený Pavel  1848 Slavia  Boskovice 9 139 122 70,75
31 24   Pokladník Martin  1977 TJ Sloup 9 135,5 117 72
32 57   Sedlák Ivo  1721 TJ Sloup 9 133 116 71,5
33 25   Stodola Marek  1975 TJ Štefanydes Polička 9 133 115,5 69,75
34 8   Navrátil František  2123 2222 Sk Polabiny, Z.S. 8,5 147 130 74,5
35 28   Musil Vítězslav  1966 Agentura 64 Grygov 8,5 138,5 117 66,5
36 81   Holásková Veronika  1288 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 138 121 69
37 23   Mareš Jan  1979 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 135,5 118 67
38 27   Just Pavel  1968 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 134,5 115,5 64,5
39 43   Kapoun Vít  1824 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 133 118,5 65,5
40 32   Mareš st. Petr  1951 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 132 115,5 64,75
41 37   Sodomka Adam  1912 TJ Štefanydes Polička 8,5 132 115 63,25
42 59   Jiroušek Jan  1717 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 131 119,5 63,75
43 55   Kylar Pavel  1729 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 125,5 109,5 61,75
44 19   Chládek Václav  2038 ŠK GARDE Lipovec 8,5 122,5 107,5 60,25
45 53   Stodola Jakub  1739 TJ Štefanydes Polička 8 137,5 120,5 64
46 44   Virgler Karel  1813 Oddíl šachů SK Prostějov 8 130 114 60,75
47 62   Vaníček Jan  1690 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 127,5 113,5 58,75
48 33   Zdráhal Václav  1948 SK Petřín Plzeň 8 126 109,5 57,75
49 51   Zeman Ladislav  1759 ŠK při DDM Litomyšl 8 124,5 108 55,5
50 49   Smejkal Jan  1793 TJ Štefanydes Polička 8 123 106 56,5
51 60   Mareš ml. Petr  1715 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8 118 102,5 53,75
52 45   Veselý Jindřich  1812 TJ Sloup 8 117 104 52
53 58   Kulhavý František  1720 Slavia  Boskovice 8 115 103,5 48
54 39   Hloušek Zdeněk  1897 ŠK GARDE Lipovec 7,5 135,5 122,5 55
55 56   Holásek Vít  1722 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 128,5 114 53,75
56 38   Meleško Andrij  1906 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 126 114,5 50,25
57 47   Burian Michal  1801 Sokol Městečko Trnávka 7,5 126 113 50,75
58 64   Stodola Zdeněk  1678 TJ Štefanydes Polička 7,5 126 109,5 52,5
59 63   Marcikán Tomáš  1678 Slavia  Boskovice 7,5 125,5 111 52,25
60 61   Havel Jan  1710 Slavia  Boskovice 7,5 123 106,5 52,25
61 52   Liebl Pavel  1749 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 120,5 105,5 52,75
62 66   Buchta Martin  1653 TJ Štefanydes Polička 7,5 120 106,5 52,5
63 72   Pavlů Pavel  1546 Sokol Městečko Trnávka 7,5 116,5 104,5 47,5
64 76   Bulva František  1410 ŠK Svitavy 7,5 102,5 92 37,75
65 68   Mikulášek Petr  1645 TJ Sloup 7 126,5 111 54,5
66 67   Šmajzrová Kateřina  1653 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 125 109 51,25
67 82   Leksová Soňa  1234 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 119,5 105 45,75
68 48   Chvojka Antonín  1799 TJ Slovan Moravská Třebová 7 119 100 46,25
69 54   Navrátil Miroslav  1735 Sokol Městečko Trnávka 7 118,5 103 45,5
70 79   Urban Jakub  1360 Oddíl šachů SK Prostějov 7 116,5 105 45,5
71 36   Grepl Pavel  1913 TJ Slovan Moravská Třebová 7 113,5 99 45,25
72 91   Sauer Petr  1000 ŠK při DDM Litomyšl 7 112,5 99,5 44,5
73 65   Seidl Jiří  1655 ŠK při DDM Litomyšl 7 109,5 97 40
74 70   Krušina Adolf  1573 ŠK Svitavy 7 109 98,5 37
75 73   Kubíček Martin  1518 ŠK 1921 Zábřeh 7 106 96 36
76 93   Sůra Pavel  1000   7 103,5 93 33,5
77 75   Pilný Jaroslav  1461 TJ Lanškroun 7 102 92,5 34
78 88   Havlický ml. Michal  1000   7 100,5 90 32,5
79 69   Kofránek David  1635 ŠK Loštice 7 99,5 89 32,5
80 84   Dvořák Jan  1000 Moravská Chrastová 6,5 133 117 51,5
81 71   Vařeka Jiří  1569 ŠK Loštice 6,5 120,5 109,5 42
82 78   Křivohlávek Josef  1407 TJ Lanškroun 6,5 103 92,5 32,25
83 80   Kouřil Eduard  1359 TJ Sloup 6,5 88 78 20,25
84 50   Glembek Bohumír  1789 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 124,5 103,5 41,5
85 87   Havlický Michal  1000   6 110,5 97,5 33,5
86 77   Vodička Stanislav  1408 ŠK Svitavy 6 96,5 86,5 22
87 74   Vencl Jiří  1499 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 95,5 86 24,25
88 83   Balajka Roman  1204 Sokol Městečko Trnávka 5 96 86,5 18,5
89 90   Kovář Martin  1000 Litomyšl 5 86,5 77 11,5
90 89   Jiskra Lubomír  1000 ŠK při DDM Litomyšl 4 90 80 7,5
91 94   Vykoupil  Lukáš  1000 M. Trnávka 3 87 78,5 8,5
92 92   Smolík  Matěj  1000 M. Trnávka 2,5 91 82 5,25
93 86   Goš Radek  1000 M. Trnávka 1 90 80,5 1
94 85   Goš  Přemysl  1000 M. Trnávka 1 88,5 79,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.