Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže Polička 2019 19.04.19

Ve čtvrtek 18.dubna 2019 uspořádala TJ Štefanydes Polička 17.ročník tradičního Velikonočního turnaje mládeže, kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo celkem 78 startujících.
V kategorii VT (LOK do 1300) zvítězil Michal Martínek z Poličky před Michalem Strakou z Moravské Třebové a Miroslavem Štulpou ze Svitav, mezi dívkami byla nejúspěšnější Ilona Langrová z Poličky.
V kategorii ELO (LOK 1300+) zvítězil Matěj Kupsa před Lukášem Pavlíčkem (oba Polička), třetí byl Vojtěch Holásek z Ústí n/O. a nejlepší z dívek byla Adéla Třasáková z Polabin.


17. Velikonoční turnaj v šachu mládeže
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Čas na rozmyšlenou : 2x20minut+5s/tah
Místo : školní jídelna ZŠ Na Lukách Polička
Datum : 2019/04/18
Kategorie VT (rapid LOK ČR do 1300)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Martínek Michal  1261 TJ Štefanydes Polička 6,5 0 30,5 32,5
2 15 Straka Michal  1105 TJ Slovan Moravská Třebová 6 0 28,5 31,5
3 2 Štulpa Miroslav  1270 ŠK Svitavy 5,5 0,5 30 33
4 11 Minář Milan  1198 TJ Lanškroun 5,5 0,5 28,5 31,5
5 4 Pešek Martin Jakub  1245 ŠO Hlinsko 5 0 29 33
6 13 Dolejš Mikuláš  1121 TJ Štefanydes Polička 5 0 29 30,5
7 53 Urban Stanislav  1000 TJ Štefanydes Polička 5 0 27 29,5
8 28 Mičík Dan  1025 TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 26,5 29,5
9 1 Kýr Michal  1271 ŠK Svitavy 5 0 25,5 26,5
10 10 Langrová Ilona  1200 TJ Štefanydes Polička 5 0 25 28
11 24 Vymazal Marek  1059 ŠK Svitavy 5 0 23,5 26,5
12 9 Lána Vincent  1206 TJ Lanškroun 4,5 2 30 31,5
13 22 Šejnoha Jan  1085 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 0,5 27 27,5
14 5 Šmajzrová Dominika  1241 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0,5 26 29
15 18 Bureš Martin  1100 TJ Lanškroun 4 0 26,5 28,5
16 7 Bohuňovská Tereza  1220 ŠK Svitavy 4 0 25,5 26,5
17 27 Vágnerová Eliška  1046 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 25 28
18 20 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 24,5 27,5
19 26 Fajgl Patrik  1057 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 24,5 27
20 25 Beil Florian  1057 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 24 25,5
21 23 Sadílek Filip  1074 TJ Lanškroun 4 0 23 25
22 12 Macan Tomáš  1143 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23 25
23 19 Pokorný Jiří  1100 TJ Lanškroun 4 0 23 25
24 46 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 23 24
25 8 Holásek Tomáš  1217 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 22,5 24,5
26 17 Bouška Jonáš  1100 ŠO Hlinsko 4 0 22,5 23,5
27 14 Schmidt Jakub  1120 ŠO Hlinsko 4 0 22 24
28 32 Kopecký Lukáš  1000 ŠK Svitavy 4 0 21 23
29 6 Holásková Markéta  1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0,5 25 27,5
30 21 Večeřová Hana  1100 TJ Lanškroun 3,5 0,5 22 23,5
31 30 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 25,5 27,5
32 38 Pazderský Jakub  1000 ŠK Svitavy 3 0 23 25
33 56 Jílek Pavel  0 TJ Štefanydes Polička 3 0 22,5 23,5
34 55 Cimprich Lukáš  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3 0 22 24
35 48 Tichá Karolína  1000 ŠO Hlinsko 3 0 22 23,5
36 34 Koupil Štěpán  1000 2222 ŠK Polabiny 3 0 21,5 24,5
37 52 Třasák Václav  1000 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 3 0 20,5 21,5
38 33 Kössler Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 3 0 20,5 21
39 51 Travníček Jakub  1000 TJ Štefanydes Polička 3 0 19 21
40 47 Šmehlík Vojtěch  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 19 21
41 39 Pernica Jakub  1000 ŠK Svitavy 3 0 18,5 20,5
42 43 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 3 0 18 19
43 36 Lánová Apolena  1000 TJ Lanškroun 3 0 16 17,5
44 54 Václavíková Adriana  1000 ŠK Svitavy 2,5 0 17,5 18
45 42 Staša Matyáš  1000 ŠK Svitavy 2 0 21 22
46 16 Sadílek Jakub  1104 TJ Lanškroun 2 0 20,5 22,5
47 31 Komárek Lukáš  1000 Chrudim 2 0 20,5 22,5
48 49 Tichý Pavel  1000 ŠO Hlinsko 2 0 20,5 21
49 40 Přikryl Vít  1000 ŠK Svitavy 2 0 19 21
50 45 Šimek Ondřej  1000 TJ Štefanydes Polička 2 0 17 17,5
51 44 Šimek Jan  1000 2222 ŠK Polabiny 2 0 15,5 16,5
52 37 Motejzlík Karel  1000 ŠK Svitavy 1,5 0 19,5 20,5
53 41 Ptáček Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 1,5 0 17,5 18
54 35 Křížek Matěj  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 0 19 21
55 29 Dospíšilová Leontýna  1000 TJ Štefanydes Polička 1 0 17 17,5
56 50 Tomik Vojtěch  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 0,5 0 15,5 16,5
Kategorie ELO (rapid LOK ČR 1300+)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Kupsa Matěj  1898 TJ Štefanydes Polička 6 0 26,5 29
2 2 Pavlíček Lukáš  1749 TJ Štefanydes Polička 5,5 0 26,5 29
3 5 Holásek Vojtěch  1643 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 22,5 25
4 8 Horák Vojtěch  1562 TJ Lanškroun 5 0 22,5 24
5 4 Třasáková Adéla  1673 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 26,5 29
6 3 Píše Jiří  1693 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 26,5 29
7 6 Šmajzrová Veronika  1625 TJ Štefanydes Polička 4 0 25,5 28
8 7 Kalousová Julie  1577 TJ Lanškroun 4 0 23,5 25
9 10 Leksová Soňa  1546 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 21 22,5
10 14 Králová Gabriela  1483 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 21 22
11 9 Bouška Jiří  1556 ŠO Hlinsko 3,5 0 26 28,5
12 15 Holásková Veronika  1459 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 18 19
13 20 Václavík Patrik  1405 ŠK Svitavy 3,5 0 17,5 18,5
14 18 Kobr Matěj  1450 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 24,5 27
15 11 Píše Michal  1545 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 22 23
16 12 Bulva František  1537 TJ Lanškroun 2,5 0 26 28,5
17 13 Moravec Jakub  1510 TJ Lanškroun 2,5 0 24 26,5
18 21 Tran Tuan Anh  1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 20 21
19 16 Starý Vojtěch  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 0 19 20,5
20 17 Sedlák Jakub  1456 TJ Lanškroun 2,5 0 19 20
21 19 Šafář Václav  1430 TJ Štefanydes Polička 1,5 0 22,5 23,5
22 22 Večeř Martin  1334 TJ Lanškroun 1 0 19 20,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.