Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Vánoční turnaj mládeže Svitavy 2017 23.12.17

V sobotu 23.prosince 2017 se ve Svitavách uskutečnil tradiční Vánoční turnaj mládeže v rapidu, kterého se ve čtyřech kategoriích zúčastnilo 148 hráčů z 26 oddílů šesti krajů !
V nejmladší kategorii A startovalo 49 hráčů, z nich byl nejúspěšnější Radek Nejedlý z Chotěboře před Jiřím Bouškou z Hlinska a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Marie Vavřínková z Lokomotivy Brno.
Ve starší kategorii B se zúčastnilo 51 startujících a stupně vítězů patřily jen 'přespolním' - vítězem se stal David Barák z Durasu Brno před Janem Kolářem z Mohelnice a Filipem Nezvalem z Durasu Brno, z dívek byla nejúspěšnější Olga Dvořáková z Adamova.
Nejstarší kategorie C byla pro malý počet hráčů spojena s kategorií doprovodu D a startovalo v ní celkem 48 účastníků. Mládež se však vytáhla a obsadila všechna medailová místa - zvítězil Václav Grundman z Ústí n/O. před Rudolfem Junem z Chotěboře a Matějem Půlpánem z Polabin, nejlepší z dívek byla Lucie Ambrožová ze Starého Města.


Vánoční turnaj Svitavy 2017
Organizátor : ŠK Svitavy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Rozhodčí : Jiří Krištof, Miroslav Davídek, Zdeněk Sojma
Místo : Svitavy, Multikulturní centrum Fabrika
Datum : 2017/12/23
Kategorie A
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2   Nejedlý Radek  1413 TJ CHS Chotěboř 6,5 32,5 23,5 29,75
2 22   Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 6 31,5 22,5 25
3 1   Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 34,5 25 25,25
4 4   Vavřínková Marie  1278 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 5,5 33 24,5 24,75
5 5   Nešpůrek Jakub  1273 ŠS Železné hory 5,5 31,5 23,5 22,75
6 7   Brázda Zdeněk  1225 ŠK Svitavy 5 31,5 22 19,5
7 15   Macan Tomáš  1100 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 30,5 21,5 18,5
8 12   Navrátil Jakub  1123 ŠK Mohelnice, z.s. 5 28 19,5 18
9 13   Voborník Jiří  1120 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27,5 21 16,5
10 3   Jun Robert  1298 TJ CHS Chotěboř 4,5 33 23,5 18,25
11 6   Kopecký Filip  1232 ŠK 1921 Zábřeh 4,5 28,5 21 15,75
12 18   Jun Rostislav  1086 TJ CHS Chotěboř 4,5 28 19,5 15,75
13 14   Lána Vincent  1100 TJ Lanškroun 4,5 27 19,5 14,25
14 8   Málek Filip  1191 TJ Lanškroun 4,5 24 16,5 15,25
15 9   Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28,5 20 13
  17   Večeř Martin  1100 TJ Lanškroun 4 28,5 20 13
17 39   Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26,5 19 12,5
18 43   Vystavěl Benjamín  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 25,5 20 10,5
19 20   Dvořák Marek  1031 Spartak Adamov 4 25 17,5 10,5
20 21   Bártová Leona  1008 TJ Slovan Moravská Třebová 4 24,5 18,5 10,5
21 27   Hladký Mikuláš  1000 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 4 24,5 17,5 11
22 10   Petrík Jozef  1138 ŠK při DDM Litomyšl 4 23,5 17,5 9,5
23 47   Zucha Ilja  0 SK Žamberk 4 22,5 15,5 11,5
24 19   Bureš Daniel  1042 ŠS Železné hory 4 22 15,5 10,5
25 26   Hladká Leontýna  1000 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 3,5 28 20,5 10,75
26 11   Klodner Filip  1137 ŠK Svitavy 3 28 19,5 7
27 32   Křivská Eliška  1000 TJ CHS Chotěboř 3 27 19,5 11
28 36   Nováček Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 3 25 18 7,5
29 42   Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 3 24 17,5 7
30 28   Holík Josef  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 24 17,5 6
31 31   Kössler Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 3 23,5 17,5 6,5
32 25   Hensl Richard  1000   3 23 15,5 7
33 23   Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 3 22 16,5 6,5
34 16   Nguyen David  1100 ŠS Železné hory 3 21,5 15 7,5
35 35   Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 3 20,5 15,5 6,5
36 41   Vaščík Matěj  1000 ŠK Svitavy 3 20 15 5
37 37   Pazderský Jakub  1000 ŠK Svitavy 3 19,5 14 4,5
38 46   Vostřel Patrik  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17,5 11 4
39 33   Lánová Apolena  1000 TJ Lanškroun 2,5 23 17 4,75
40 44   Křivský Mikuláš  0 TJ CHS Chotěboř 2,5 18,5 13,5 4,25
41 38   Pelz Dominik  1000 ŠK Svitavy 2,5 16,5 11,5 3
42 30   Kodytek Kamil  1000 ŠK Svitavy 2,5 16 10,5 3,5
43 29   Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 2 21,5 15 3
44 40   Vavřín Denis  1000 ŠK Svitavy 2 20 15 4
45 24   Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 2 17,5 13 2
46 49   Šmolka Mathias  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1,5 20,5 13,5 2
47 48   Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 1,5 15,5 10,5 2
48 45   Ondráček Pavel  0 TJ ŠO Chrudim 1 18,5 14 0,5
49 34   Nahodil Daniel  1000 ŠK Svitavy 1 17,5 12,5 0,5
Kategorie B
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1   Barák David  1831 ŠK Duras BVK 6 35,5 25,5 30
2 3   Kolář Jan  1709 ŠK Mohelnice, z.s. 6 34,5 25 28,5
3 6   Nezval Filip  1587 ŠK Duras BVK 5,5 31,5 23 22,5
4 5   Brožka Karel  1608 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 31 22 23
5 7   Dvořáková Olga  1584 Spartak Adamov 5,5 28 19,5 19,75
6 4   Jiroušek Jan  1637 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 34 25 22
7 11   Holásková Veronika  1484 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 31 22 20
8 2 CM Jareš Michal  1784 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 30,5 21 20
9 10   Vavřínková Anna  1517 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 5 30,5 21 19,5
10 13   Půlpán Ondřej  1438 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 29 21 15,75
11 16   Píše Michal  1406 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 29 21 14,75
12 8   Stoček Martin  1540 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 25,5 18 15,75
13 23   Tran Tuan Anh  1215 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 21 15,5 12
14 14   Šulcová Tereza  1437 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30,5 21,5 14
15 9   Richter Rudolf  1519 SK Baník Ratíškovice 4 29,5 21 15
16 26   Sedlák Jakub  1183 TJ Lanškroun 4 28 21,5 12
17 19   Málková Barbora  1261 TJ Lanškroun 4 27 19,5 11,5
18 12   Třasáková Adéla  1465 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26 18,5 11
19 15   Ďuriančík Michal  1421 ŠK Svitavy 4 25,5 17,5 12
20 18   Pejřimovská Viola Ruby  1362 TJ CHS Chotěboř 4 25 17,5 11,5
21 24   Kýr Michal  1207 ŠK Svitavy 4 24 18,5 9,5
22 25   Havel Jakub  1191 ŠK Kunštát, z.s. 4 21,5 16 9
23 22   Kozák Michal  1232 ŠK Svitavy 4 21 14 11
24 27   Balcar Michal  1173 TJ Sokol Horní Čermná 4 20,5 14 9
25 35   Kössler Ondřej  1099 ŠK Svitavy 3,5 26,5 19,5 10,25
26 38   Votřel Tomáš  1071 ŠK Kunštát, z.s. 3,5 26 20 11,25
27 17   Leksová Soňa  1398 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 25,5 18,5 10,25
28 34   Včela Martin  1101 TJ CHS Chotěboř 3,5 21,5 15,5 8,5
29 28   Votřel Petr  1158 ŠK Kunštát, z.s. 3,5 20,5 13 7,5
30 40   Minář Milan  1056 TJ Lanškroun 3 25,5 18,5 11,5
31 21   Pejřimovský Tadeáš Rubel  1255 TJ CHS Chotěboř 3 24,5 18,5 8,5
32 39   Beil Florian  1070 TJ Slovan Moravská Třebová 3 24,5 18 8,5
33 29   Václavík Patrik  1138 ŠK Svitavy 3 24,5 17,5 7
34 32   Hegrová Jana  1107 TJ Slovan Moravská Třebová 3 24 16,5 6
35 33   Šafář Václav  1105 TJ Štefanydes Polička 3 23,5 17,5 7
36 51   Horáček Pavel  0 Litomyšl 3 22,5 16 6,5
37 30   Nikolinko Tomáš  1137 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 22 15 5,5
38 37   Sadílek Jakub  1095 TJ Lanškroun 3 19,5 15 4,5
39 36   Pytlík Adam  1096 ŠK Svitavy 3 19,5 14 3
40 31   Zucha Jonáš  1120 SK Žamberk 3 17,5 11 6
41 20   Moravec Jakub  1258 ŠK Svitavy 2,5 26,5 19 6,75
42 43   Brandejs Patrik  1000 ŠK Svitavy 2,5 16,5 12 4,25
43 47   Straka Michal  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2 23,5 17,5 6
44 48   Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 2 20,5 15 3,5
45 44   Horáčková Dominika  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2 20 15,5 3
46 46   Langr Adam  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2 18 14 2
47 41   Nastoupil Adam  1004 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 18 13 2,5
48 42   Brandejs Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2 17,5 13,5 3
49 45   Kopecký Jan  1000 ŠK Svitavy 2 16 12 2,5
50 50   Goš Radek  0   1 19 13,5 0,5
51 49   Goš Přemysl  0   1 18 12 0,5
Kategorie C+D
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9   Grundman Václav  1872 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 31 23 28,25
2 11   Jun Rudolf  1822 TJ CHS Chotěboř 5,5 32,5 23 23,5
3 2   Půlpán Matěj  2021 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 31 21,5 23,25
4 3   Třasák Ondřej  1963 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 34,5 24 22,5
5 4   Kokeš Bohuslav  1951 TJ ŠO Chrudim 5 32,5 22,5 21
6 7   Ambrožová Lucie  1900 ŠK Staré Město 5 29 20 19
7 10   Khadash Kamil  1839 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 5 27 20 17,75
8 8   Půlpán David  1881 TJ ŠO Chrudim 5 25 18 16,5
9 1   Holásek Pavel  2059 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 31 22,5 18,75
10 5   Žák Pavel  1945 ŠK TJ Dolní Benešov 4,5 30,5 21,5 17,25
11 19   Vavřínek Tomáš  1670 ŠK TJ Dolní Benešov 4,5 29,5 22 18,25
12 12   Kupsa Matěj  1765 TJ Lanškroun 4,5 28 20,5 15,25
13 14   Jeřábková Julia  1751 ŠK Mohelnice, z.s. 4,5 27,5 19,5 16,25
14 21   Hladký Tadeáš  1632 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 4 29,5 21 13,75
15 27   Klabeneš Petr  1457 TJ CHS Chotěboř 4 28 20,5 13
16 18   Holásek Vít  1701 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 25 19 12
17 17   Píše Jiří  1711 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 25 19 11
18 20   Holásek Vojtěch  1642 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 24 17 10,5
19 24   Kalousová Julie  1534 TJ Lanškroun 4 24 16,5 10,75
20 29   Borýsek Martin  1418 Jevíčko 4 21 15,5 10
21 47   Pelz Pavel  0   4 21 15 11,5
22 31   Dvořák Jakub  1365 TJ Slovan Moravská Třebová 4 20,5 14,5 8
23 6   Němec Bohumil  1922 TJ ŠO Chrudim 3,5 27,5 21 12,25
24 16   Kolář Radomír  1717 ŠK Mohelnice, z.s. 3,5 26 19 11
25 26   Jareš Ondřej  1471 ŠS Železné hory 3,5 25 17,5 8,25
26 44   Petrík Peter  1000 ŠK při DDM Litomyšl 3,5 24 17,5 10,25
27 25   Velešík Marian  1520 ŠK Svitavy 3,5 24 17 8,25
28 22   Nešpůrek Jan  1579 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 23,5 15,5 8,25
29 28   Bulva František  1436 ŠK Svitavy 3,5 18,5 13 5
30 23   Vodička Martin  1535 ŠK Svitavy 3 28,5 21 10
31 35   Richterová Nataša  1205 SK Baník Ratíškovice 3 25,5 18 8
32 13   Křeček Jiří  1760 ŠK Svitavy 3 25 17,5 8,25
33 32   Stoček Pavel  1327 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 22,5 15,5 7
34 38   Bohuňovská Tereza  1035 ŠK Svitavy 3 22 15,5 6,5
35 43   Novák Adam  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 21 14,5 6,5
36 39   Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 3 19,5 13,5 7
37 48   Vystavěl Martin  0   3 16 11 5
38 40   Jeřábek Jan  1000 ŠK Mohelnice, z.s. 2,5 26 19,5 8,5
39 15   Maděra Stanislav  1718 ŠK Svitavy 2 24,5 18 7
40 34   Nešpůrek Vojtěch  1211 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 21,5 16 2,5
41 45   Chocholouš Radim  0 TJ ŠO Chrudim 2 18,5 13,5 3
42 30   Hladký Jiří  1378 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 2 18 14 2,5
43 36   Svatoš Martin  1142 TJ Lanškroun 2 17,5 12,5 3
44 37   Leksa Roman  1036 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 16 11,5 3
45 46   Křivský Tomáš  0 TJ CHS Chotěboř 1,5 18 14 2,25
46 33   Štulpa Miroslav  1258 ŠK Svitavy 1 24,5 16,5 1,5
47 42   Nikolinko Alexandr  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 18,5 14 0,5
48 41   Kopecký Martin  1000 ŠK 1921 Zábřeh 0,5 16 11 0,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.