Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Vánoční turnaj Svitavy 2018 22.12.18

Tradiční Vánoční turnaj mládeže, který se konal v sobotu 22.prosince 2018 ve Svitavách, si již získal takovou pověst, že se ho letos ve čtyřech kategoriích zúčastnilo plných 167 hráčů a hráček !!
V kategorii A zvítězil Martin Večeř z Lanškrouna jen na lepší pomocné hodnocení před Robertem Junem, třetí byl Rostislav Jun (oba Chotěboř), nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
V kategorii B kralovaly dívky - jen na lepší pomocné hodnocení zvítězila Olga Dvořáková z Adamova před Adélou Třasákovou z Polabin, třetí byl nejúspěšnější z chlapců Matěj Kobr z Ústí n/O..
V kategorii C zvítězil Jan Jiroušek z Polabin opět jen na lepší pomocné hodnocení před Jakubem Nešporem z Poličky, třetí byl Jaromír Kolář z Mohelnice, nejúspěšnější z dívek se stala Veronika Holásková z Ústí n/O..
V kategorii D se z vítězství radoval Ondřej Třasák z Bohemie Pardubice následovaný Petrem Jánišem a Václavem Grundmanem (oba Ústí n/O.), jediná dívka Lucie Ambrožová ze Starého Města se mezi chlapci neztratila.


Vánoční turnaj Svitavy 2018
Organizátor : ŠK Svitavy
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Čas na rozmyšlenou : 22.12.2018
Místo : Svitavy, Multikulturní centrum Svitavy
Datum : 2018/12/22
Ø ELO turnaje : 1050
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 5 Večeř Martin  1240 TJ Lanškroun 6 0 29,5
2 2 Jun Robert  1332 TJ CHS Chotěboř 6 0 26
3 4 Jun Rostislav  1244 TJ CHS Chotěboř 5,5 0,5 28,5
4 10 Hrdlička Jan  1110 Šachový spolek Železné hory 5,5 0,5 24,5
5 8 Hladký Mikuláš  1148 Jezdci Jundrov 5 0 30
6 1 Dušánek Michal  1585 Region Panda, z.s. 5 0 30
7 9 Dolejš Mikuláš  1146 TJ Štefanydes Polička 5 0 29
8 12 Lána Vincent  1069 TJ Lanškroun 5 0 28
9 11 Holásek Tomáš  1094 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 27
10 3 Kopecký Filip  1316 ŠK 1921 Zábřeh 5 0 26,5
11 6 Bártová Leona  1192 TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 26
12 15 Petrík Jozef  1021 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 25,5
13 49 Třasák Václav  0 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 0 26
14 44 Nešporová Barbora  0 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 22
15 25 Picek Josef  1000 ŠO Hlinkso 4,5 0 20,5
16 7 Šlosar Jan  1188 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 29
17 18 Cimprich Lukáš  1000 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 26
18 52 Čáp Radim  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 26
19 23 Machovec Vojtěch  1000 ŠO Hlinsko 4 0 24
20 13 Sadílek Filip  1069 TJ Lanškroun 4 0 24
21 36 Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 23,5
  46 Peňáz Jakub  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 23,5
23 26 Pusztai Radim  1000 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 22,5
24 34 Šorf Filip  1000 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 4 0 22
25 35 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 22
26 42 Mrštík Šimon  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 21
27 39 Křivský Mikuláš  0 TJ CHS Chotěboř 4 0 18,5
28 16 Beran Jan  1000 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3,5 0 23,5
29 14 Tyč Karel  1062 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 20,5
30 32 Čáp Ondřej  1000   3 0 25,5
31 55 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 23,5
32 24 Pecháček Alex  1000 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3 0 23,5
33 50 Večeřová Hana  0 TJ Lanškroun 3 0 23
34 45 Pelz Dominik  0 ŠK Svitavy 3 0 22,5
35 21 Hrdlička Tomáš  1000 Šachový spolek Železné hory 3 0 22,5
36 54 Šmehlík Vojtěch  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 22,5
37 22 Křížek  Matěj  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 21
38 17 Beran Matěj  1000 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3 0 20
39 47 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 20
40 33 Škobrtal Lukáš  1000 TJ Lokomotiva Čseká Třebová 3 0 19
41 40 Lánová Apolena  0 TJ Lanškroun 3 0 18
42 51 Zdražil Jiří  0 ŠK Svitavy 3 0 16
43 48 Staša Matyáš  0 ŠK Svitavy 3 0 16
44 31 Čižmárik Martin  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 22,5
45 20 Hejč Jakub  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 22
46 37 Hanák David  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 22
47 29 Tomik Vojtěch  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 21,5
48 38 Kopecký Lukáš  0 ŠK Svitavy 2 0 21
49 30 Trávníček Jakub  1000 J Štefanydes Polička 2 0 19
50 53 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 2 0 18,5
51 19 Fila Radovan  1000 Šachový klub při DDM Litomyšl 2 0 18
52 41 Motejzlík Karel  0 ŠK Svitavy 2 0 16
53 43 Nahodil Daniel  0 ŠK Svitavy 2 0 15
54 28 Stehlíková Vanessa  1000 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 1,5 0 20,5
55 27 Přikryl Vít  1000 ŠK Svitavy 1 0 14,5
56 56 Rulíšková Aneta  1000   0 0 17
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Dvořáková Olga  1606 Spartak Adamov 6 0,5 30 34
2 3 Třasáková Adéla  1626 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0,5 29,5 32,5
3 5 Kobr Matěj  1515 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 29 33
4 6 Ďuriančík Michal  1498 ŠK Svitavy 5,5 0 29 32,5
5 2 Vavřínková Anna  1634 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 5,5 0 26,5 30,5
6 1 Kolář Jan  1686 Šachový klub Mohelnice, z.s. 5 0 30 33
7 9 Moravec Jakub  1388 TJ Lanškroun 5 0 29 32
8 8 Píše Michal  1397 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 26,5 28,5
9 10 Šafář Václav  1373 TJ Štefanydes Polička 5 0 25,5 28,5
10 7 Leksová Soňa  1481 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 25,5 28
11 12 Nešpůrek Jakub  1336 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 27,5 29,5
12 18 Havel Jakub  1220 Šachový klub Kunštát, z.s. 4,5 0 26 28
13 23 Tran Tuan Anh  1185 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 24,5 26,5
14 13 Kýr Michal  1318 ŠK Svitavy 4,5 0 23,5 24,5
15 11 Sedlák Jakub  1350 TJ Lanškroun 4 0 28 31
16 19 Málková Barbora  1210 TJ Lanškroun 4 0 27,5 27,5
17 24 Votřel Petr  1183 Šachový klub Kunštát, z.s. 4 0 26,5 29,5
18 15 Tyč Jakub  1294 Šachový spolek Železné hory 4 0 26 28
19 17 Málek Filip  1222 TJ Lanškroun 4 0 26 28
20 33 Beil Florian  1063 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 23 25
21 30 Kalousová Eva  1106 TJ Lanškroun 4 0 22,5 24,5
22 34 Macan Tomáš  1057 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 22,5 22,5
23 32 Straka Michal  1066 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 21,5 23,5
24 26 Staněk Jan  1172 Jevíčko 4 0 21,5 23
25 31 Bureš Daniel  1090 Šachový spolek Železné hory 4 0 20,5 22,5
26 29 Votřel Tomáš  1108 Šachový klub Kunštát, z.s. 4 0 20 20
27 21 Minář Milan  1197 TJ Lanškroun 4 0 18,5 19,5
28 20 Kössler Ondřej  1204 ŠK Svitavy 3,5 0 25 26,5
29 39 Hrdlička Jakub  1025 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 23,5 25
30 38 Sadílek Jakub  1026 TJ Lanškroun 3,5 0 22 24
31 28 Přibyl Adam  1108 TJ Lanškroun 3,5 0 16,5 18
32 25 Holásková Markéta  1172 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 24,5 27
33 16 Pobucký Ondřej  1255 Šachový klub Mohelnice, z.s. 3 0 23 25
34 27 Dvořák Marek  1131 Spartak Adamov 3 0 22,5 24,5
35 56 Vymazal Marek  0 ŠK Svitavy 3 0 22 24
36 37 Havel Ondřej  1029 Šachový klub Kunštát, z.s. 3 0 22 23,5
37 35 Zachař Michal  1055 ŠK Svitavy 3 0 22 23,5
38 50 Kučera Ladislav  0 TJ Štefanydes Polička 3 0 21 23
39 42 Juřík Štěpán  1000 ŠK Svitavy 3 0 21 23
40 14 Brázda Zdeněk  1305 ŠK Svitavy 3 0 21 23
41 52 Lauer Marek  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 20,5 22,5
42 55 Vodičková Nikol  0 ŠK Svitavy 3 0 17 17
43 53 Nahodilová Ludmila  0 ŠK Svitavy 3 0 16,5 17,5
44 22 Navrátil Jakub  1188 Šachový klub Mohelnice, z.s. 2,5 0 20,5 22,5
45 46 Goš Přemysl  0   2 0 22 23
46 49 Jílek Pavel  0 TJ Štefanydes Polička 2 0 21,5 23,5
47 36 Horáček Pavel  1045 Šachový klub při DDM Litomyšl 2 0 20,5 22,5
48 40 Mičík Dan  1025 TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 20,5 22
49 43 Pokorný Jiří  1000 TJ Lanškroun 2 0 19,5 20,5
50 45 Doláková Tereza  0 ŠK Svitavy 2 0 19 21
51 44 Rulíšek  Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2 0 17 18
52 51 Křivská Eliška  0 TJ CHS Chotěboř 2 0 17 17
53 48 Horník Milan  0   1,5 0,5 16,5 16,5
54 54 Pernica Jakub  0 ŠK Svitavy 1,5 0,5 14 14
55 41 Fila Vojtěch  1000 Šachový klub při DDM Litomyšl 1 0 17,5 19
56 47 Goš Radek  0   0 0 18,5 20
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jiroušek Jan  1769 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0,5 27,5 31
2 1 Nešpor Jakub  1940 TJ Štefanydes Polička 5,5 0,5 27 30,5
3 4 Kolář Radomír  1707 Šachový klub Mohelnice, z.s. 5 0 27 29
4 3 Píše Jiří  1722 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 25 27
5 6 Zeman Daniel  1654 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 25 26,5
6 14 Holásková Veronika  1427 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 23,5 26
7 9 Simon Michal  1565 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 22 24
8 5 Holásek Vojtěch  1655 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 27 29
9 8 Nešpůrek Jan  1630 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 25,5 28,5
10 12 Simon Jakub  1537 TJ Štefanydes Polička 4 0 25 27
11 10 Kalousová Julie  1560 TJ Lanškroun 4 0 23 25,5
12 13 Horák Vojtěch  1528 TJ Lanškroun 4 0 23 25,5
13 21 Bureš Martin  0 TJ Lanškroun 4 0 16,5 18,5
14 7 Borýsek Martin  1644 Jevíčko 3,5 0 27,5 30
15 11 Bulva František  1556 TJ Lanškroun 3,5 0 23,5 25,5
16 25 Urban Petr  0 TJ Lanškroun 3 0 21,5 23,5
17 22 Horáčková Dominika  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 20,5 22,5
18 15 Bohuňovská Tereza  1246 ŠK Svitavy 3 0 18,5 20
19 19 Mráz Václav  1039 ŠK Svitavy 3 0 18,5 20
20 20 Janků Antonín  1000   3 0 15 16,5
21 23 Langr Adam  0 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 0 19 20,5
22 24 Tanko Pavel  0 ŠK Svitavy 2,5 0 18,5 20
23 16 Nikolinko Tomáš  1183 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 23 25,5
24 17 Leksa Roman  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 18,5 20,5
25 18 Doláková Eva  1089 ŠK Svitavy 2 0 17 18,5
Kategorie D
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Třasák Ondřej  1918 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 0 26,5 28,5
2 7 Jániš Petr  1834 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 27 29
3 3 Grundman Václav  1941 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 26,5 30
4 5 Krušina Patrik  1888 ŠK Svitavy 5 0 30 32
5 1 Beil Zdeněk  2175 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 29,5 32,5
6 6 Ambrožová Lucie  1840 ŠK Staré Město 4,5 0 26 29,5
7 8 Petrík Peter  1782 Šachový klub při DDM Litomyšl 4,5 0 25 25,5
8 10 Holásek Vít  1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 24 25,5
9 13 Vodička Martin  1541 ŠK Svitavy 4,5 0 23,5 25,5
10 2 Holásek Pavel  2043 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 27,5 30,5
11 11 Maděra Stanislav  1664 ŠK Svitavy 4 0 25,5 28
12 12 Hanák Vladimír  1571 Sokol Mistrovice 4 0 24 26
13 18 Novák Adam  1254 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 21 22,5
14 15 Tyč Miroslav  1513 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 26 29
15 14 Velešík Marian  1522 ŠK Svitavy 3,5 0 26 29
16 21 Vojáček Jan  1107 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 23 25
17 28 Šorf Ivo  1000 ABND racing team 3,5 0 20,5 22,5
18 17 Burda Jaroslav  1319 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 24
19 9 Křeček Jiří  1726 ŠK Svitavy 3 0 21,5 23,5
20 16 Hladký Jiří  1427 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 3 0 21 22,5
21 30 Nikolinko Alexandr  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 19,5 20
22 29 Křivský Tomáš  0 TJ CHS Chotěboř 3 0 18 20
23 27 Volf Josef  1000   3 0 16,5 17
24 26 Pospíšil Jan  1000   3 0 15,5 16
25 22 Hrdlička Aleš  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 19,5 20
26 19 Nešpůrek Vojtěch  1202 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 23,5 25,5
27 20 Kopecký Martin  1117 ŠK 1921 Zábřeh 2 0 21 21,5
28 24 Liška Matěj  1000   2 0 16 17,5
29 23 Křížek Jan  1000   1 0 17 18
30 25 Pelz Jan  1000 ŠK Svitavy 0 0 17 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.