Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 1.kolo 13.10.03

První kolo nového ročníku 1. české ligy bylo bohaté na překvapení. Z našich účastníků se vytáhl nováček z Chrudimi výhrou nad Domem Armády, zato Synthesia Pardubice z Pankráce žádné body nepřivezla.


K:1

K:1

Z:1 

 ČSOB A -  čSOB B

(Krejnický)

 

4.5:3.5

 

 

Bretšnajdr Vladimír

 

%:%

 

Lamser Jan

Kozák Miloš

 

1:0

 

Zeithamel Radek

Pokorný Petr

 

0:1

H

Londýn Radek

Pletánek Jan

 

%:%

 

Plšek Pavel

Vozka Pavel

 

0:1

 

Nováček Jan

Šleich Jan

 

1:0

 

Večerka Pavel

Řehořek Martin

H

1:0

 

Šura Jaroslav

Houser Pavel

 

%:%

 

Vodička Pavel

K:1

Z:2 

TJ Slávie Turnov - Vyšehrad B

(Vagenknecht)

 

4 : 4

 

 

Lechtýnský Jiří

H

%:%

V

Meduna Eduard

Kopal Josef

 

1:0

 

Vodička Vlastimil

Čech Pavel

H

%:%

V

Chloupek Stanislav

Maršálek Zdeněk

 

0:1

 

Pilař Miloslav

Kučera Petr

 

1:0

 

Tichý Vladimír

Vltavský Vladimír

 

%:%

H

Jaček Martin

Zelený Tomáš

H

0:1

 

Svatoš Jan

Černý Martin

 

%:%

 

Chalupa Ivan

K:1

Z:3 

Plzeň I B - Kolín B

(Kobeda)

 

3.5:4.5

 

 

Juřek Josef

H

0:1

 

Jedlička Aleš

Příborský Ivo

 

1:0

H

Stluka Petr

Fiala Robert

H

%:%

 

Moravec Michal

Příborský Jan

 

1:0

H

Tůma Jiří

Česal Jaroslav

 

0:1

 

Efler Lukáš

Chmelík David

 

1:0

 

Beneš Petr

Šimůnek Aleš

 

0:1

H

Šenkýř Vladimír

Vaindl Jaroslav

 

0:1

 

Marek Miroslav

K:1

Z:4 

TJ Pankrác - TJ Synthesia Pard.

(Paulovič)

 

5 : 3

 

 

Hausner Ivan

H

%:%

H

Láznička Viktor

Pick Štěpán

 

1:0

 

Hošek Milan

Řezníček Tomáš

 

1:0

 

Petr Martin

Pešout Jan

 

0:1

H

Petuchov Sergej

Petr Jan

 

1:0

 

Šťastný Jan

Jandovský Viktor

 

%:%

H

Kourek Josef

Plešek Jiří

 

0:1

 

Pačovský Jiří

Vokoun Jan

 

1:0

 

Šilar Lubomír

K:1

Z:5 

ŠO+DDM Chrudim -  Dům armády

(Svršek)

 

5.5:2.5

 

 

Kulhánek Tomáš

H

%:%

 

Studnička Tomáš

Pokorný Zdeněk

 

1:0

 

Soukal Rudolf

Stehno Pavel

 

1:0

 

Mikouev Erendžen

Hlaváček Robert

 

1:0

 

Bauma Jiří

Sabol Marian

H

1:0

 

Forman Štěpán

Řezníček Jan

 

%:%

 

Ptáčník Petr

Němec Pavel

 

0:1

 

Fajman Petr

Jarábek Vratislav

 

%:%

 

Sakař Miloš

K:1

Z:6 

TJ Bohemians - Tábor

(Kropík)

 

3 : 5

 

 

Jirka Jiří

 

0:1

H

Civín Tomáš

Černoušek Lukáš

 

0:1

 

Borkovec Milan

Tričkov Vasil

 

%:%

H

Tupý Martin

Voříšek Jaroslav

 

1:0

H

Janeček Josef

Zvára Petr

 

1:0

 

Vybíral Zdeněk

Chura Jan

 

0:1

 

Blažek Jiří

Znamenáček Kv.

 

%:%

 

Doležal Jiří

Kopička Karel

 

0:1

 

Hrubý Milan

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.