Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 2.kolo 02.11.03

Druhé kolo 1. české ligy mělo mj. na pořadu derby našich dvou účastníků, ve kterém byli úspěšnější hráči Synthesie Pardubice, kteří porazili TJ+DDM Chrudim v domácím prostředí 5:3.


Výsledky 2. kola
K:2 Z:7 ČSOB B-Tábor (Pletánek) 4,5-3,5
Lamser Jan 0-1 Tupý Martin Plšek Pavel 0,5-0,5 Janeček Josef
Londýn Radek 1-0 Vybíral Zdeněk Lácha Josef 0,5-0,5 Blažek Jiří
Nováček Jan 0,5-0,5 Doležal Jiří Vrbata Zbyněk 1-0 Hrubý Milan
Šura Jaroslav 0,5-0,5 Borkovec Milan Chrz Pavel 0,5-0,5 Mindl Josef
K:2 Z:8 Dům Armády-Bohemians (Fischl) 5,5-2,5
Navara David 1-0 Rašík Vítězslav Fajman Petr 0,5-0,5 Znamenáček Květoslav
Trapl Jindřich 1-0 Jirka Jiří Muroň Miroslav 1-0 Černoušek Lukáš
Mikouev Erendžen 0,5-0,5 Tričkov Vasil Soukal Rudolf 0-1 Voříšek Jaroslav
Forman Štěpán 1-0 Zvára Petr Bauma Jiří 0,5-0,5 Chura Jan
K:2 Z:9 Synthesia-Chrudim (Gonsior) 5:3
Láznička Viktor 1-0 Kulhánek Tomáš Pačovský Jiří 0-1 Hlaváček Robert
Kárník Pavel 0,5-0,5 Stehno Pavel Petuchov Sergej 0-1 Řezníček Jan
Petr Martin 0,5-0,5 Sabol Marian Kourek Josef 1-0 Vařejčko Josef
Šťastný Jan 1-0 Pokorný Zdeněk Movsesian Mouseg 1-0 Jarábek Vratislav
K:2 Z:10 Kolín B-Pankrác (Franc) 3,5-4,5
Jedlička Aleš 1-0 Hausner Ivan Tůma Jiří 0,5-0,5 Pick Štěpán
Efler Lukáš 0,5-0,5 Řezníček Tomáš Beneš Petr 0-1 Pešout Jan
Chmiel Pavel 1-0 Petr Jan Marek Miroslav 0-1 Vokoun Jan
Šenkýř Vladimír 0-1 Plešek Jiří Kaplan Tomáš 0,5-0,5 Soural Jan
K:2 Z:11 Vyšehrad B-Plzeň I B (Vyskočil) 4-4
Meduna Eduard K:0 Juřek Josef Pilař Miloslav 1-0 Příborský Ivo
Chloupek Stanislav 0,5-0,5 Fiala Robert Jaček Martin 0-1 Folková Martina
Tichý Vladimír 0,5-0,5 Folk Petr Boukal Petr 1-0 Příborský Marek
Svatoš Jan 0-1 Šimůnek Aleš Filipi Štěpán 0-1 Vaindl Jaroslav
K:2 Z:12 ČSOB A-Turnov (Šimeček) 5,5-2,5
Kotek Daniel 0,5-0,5 Kučera Petr Gdovin Ján 0,5-0,5 Vltavský Vladimír
Vozka Pavel 0,5-0,5 Zelený Tomáš Dvořák Jan 0,5-0,5 Černý Martin
Řehořek Martin 0,5-0,5 Kopal Josef Šleich Jan 1-0 Hácha Aleš
Kozák Miloš 1-0 Maršálek Zdeněk Bartoš Jan 1-0 Beneš Petr
Poř. Družstvo Body Score
1 ČSOB Praha A 4 10
2 Pankrác Praha 4 9,5
3 ŠO+DDM Chrudim 2 8,5
4 Sokol Tábor 2 8,5
5 Dům Armády Praha 2 8
6 Vyšehrad Praha B 2 8
7 Synthesia Pardubice 2 8
8 Sokol Kolín B 2 8
9 ČSOB Litoměřice B 2 8
10 Sokol Plzeň I B 1 7,5
11 Slavie Turnov 1 6,5
12 Bohemians Praha 0 5,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.