Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 3.kolo 16.11.03

Třetí kolo 1. české ligy přineslo oběma našim zástupcům plný bodový zisk - Chrudim rozdrtila doma Kolín B 6,5:1,5 a Synthesia Pardubice přivezla dva cenné body z Prahy za výhru 5:3 nad Bohemians.


K:3

K:3

Z:13

Turnov -  ČSOB B

(Vagenknecht)

 

6.5:1.5

 

 

Lechtýnský Jiří

H

1:0

H

Londýn Radek

Kučera Petr

 

1:0

 

Lácha Jan

Čech Pavel

H

1:0

 

Nováček Jan

Kopal Josef

 

1:0

 

Vodička Pavel

Špaček Petr

 

%:%

 

Šura Jaroslav

Maršálek Zdeněk

 

1:0

 

Kovář Ladislav

Bindrich Falko

 

1:0

 

Večerka Pavel

Vltavský Vladimír

 

0:1

H

Chrz Pavel

K:3

Z:14

Plzeň I B -  ČSOB A

(Sunek)

 

4 : 4

 

 

Neuman Petr

V

%:%

 

Bretšnajdr Vladimír

Folk Petr

 

0:1

 

Kozák Miloš

Michálek Jan

 

%:%

 

Pokorný Petr

Palek Miroslav

 

1:0

 

Gdovin Ján

Novák Pavel

 

1:0

 

Vozka Pavel

Šimůnek Aleš

 

0:1

H

Dvořák Jan

Česal Jaroslav

 

0:1

H

Řehořek Martin

Příborský Jan

 

1:0

 

Pletánek Jan

K:3

Z:15

Pankrác - Vyšehrad B

(Paulovič)

 

4 : 4

 

 

Hausner Ivan

H

%:%

V

Chloupek Stanislav

Petr Jan

 

0:1

 

Pilař Miloslav

Polášek Jaroslav

 

%:%

 

Tichý Vladimír

Plešek Jiří

 

0:1

 

Chalupa Ivan

Možný Miloš

H

1:0

 

Svatoš Jan

Pick Štěpán

 

1:0

 

Jüptner Jan

Řezníček Tomáš

 

%:%

 

Vodička Vlastimil

Pešout Jan

 

%:%

 

Buš Daniel

K:3

Z:16

Chrudim - Kolín B

(Banach)

 

6.5:1.5

 

 

Kulhánek Tomáš

H

1:0

 

Jedlička Aleš

Pokorný Zdeněk

 

1:0

 

Efler David

Stehno Pavel

 

%:%

 

Efler Lukáš

Hlaváček Robert

 

1:0

 

Hála Viktor

Sabol Marian

H

1:0

H

Šenkýř Vladimír

Řezníček Jan

 

%:%

 

Marek Miroslav

Němec Pavel

 

%:%

H

Stluka Petr

Vařejčko Josef

 

1:0

 

Kaplan Tomáš

K:3

Z:17

Bohemians - Synthesia Pard.

(Koreček)

 

3 : 5

 

 

Rašík Vítězslav

H

%:%

H

Konopka Michal

Voříšek Jaroslav

 

%:%

H

Kourek Josef

Zvára Petr

 

1:0

 

Šťastný Jan

Chura Jan

 

0:1

 

Hostinský Jiří

Znamenáček Kv.

 

0:1

 

Pačovský Jiří

Illetško Jaroslav

 

0:1

 

Navrátil František

Černoušek Lukáš

 

1:0

H

Petuchov Sergej

Kopička Karel

 

0:1

 

Šilar Lubomír

K:3

Z:18

Tábor -  Dům armády

(Rajlich)

 

2.5:5.5

 

 

Civín Tomáš

H

0:1

H

Navara David

Doležal Jiří

 

1:0

 

Mikouev Erendžen

Tupý Martin

H

0:1

H

Jansa Vlastimil

Borkovec Milan

 

%:%

 

Forman Štěpán

Spal Milan

H

0:1

 

Orság Milan

Blažek Jiří

 

0:1

 

Fajman Petr

Vybíral Zdeněk

 

1:0

 

Studnička Tomáš

Hrubý Milan

 

0:1

 

Muroň Miroslav

 

1.

ČSOB A

3

 2

 1

 0

14.0

 5

 7.

Vyšehrad B

3

 0

 3

 0

12.0

 3

2.

Pankrác

3

 2

 1

 0

13.5

 5

 8.

Plzeň I B

3

 0

 2

 1

11.5

 2

3.

Chrudim

3

 2

 0

 1

15.0

 4

 9.

Tábor

3

 1

 0

 2

11.0

 2

4.

Dům armády

3

 2

 0

 1

13.5

 4

10.

Kolín B

3

 1

 0

 2

 9.5

 2

5.

Synthesia Pard.

3

 2

 0

 1

13.0

 4

11.

ČSOB B

3

 1

 0

 2

 9.5

 2

6.

Slávie Turnov

3

 1

 1

 1

13.0

 3

12.

Bohemians

3

 0

 0

 3

 8.5

 0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.