Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 6. kolo 11.01.04

V šestém kole 1. české ligy východ přivezla Synthesia Pardubice z Litoměřic oba body za vysokou výhru 6:2, zato Chrudim vyšla naprázdno, když podlehla v Turnově 3:5. Ostatní výsledky: Kolín B - DA Praha 2,5:5,5, Vyšehrad B - Tábor 4:4, ČSOB Praha - Bohemians 3,5:4,5, Plzeň B - Pankrác 4:4


Výsledky 6

Výsledky 6.kola

 

K:6

Z:31

 čSOB B - TJ Synthesia Pard.

(Pletánek)

 

2 : 6

 

 

Londýn Radek

H

%:%

H

Láznička Viktor

Plšek Pavel

 

0:1

H

Kourek Josef

Nováček Jan

 

0:1

 

Kárník Pavel

Lácha Josef

 

%:%

 

Movsesian Mouseg

Zeithamel Radek

 

%:%

 

Šťastný Jan

Lácha Jan

 

0:1

 

Šilar Lubomír

Holub Ladislav

 

%:%

H

Petuchov Sergej

Vodička Pavel

 

0:1

 

Trojan Luboš

K:6

Z:32

Kolín B -  Dům armády

(Škoda)

 

2.5:5.5

 

 

Jirovský Miloš

V

0:1

H

Navara David

Chmiel Pavel

H

%:%

 

Mikouev Erendžen

Jedlička Aleš

 

0:1

H

Jansa Vlastimil

Šenkýř Vladimír

H

%:%

 

Forman Štěpán

Moravec Michal

 

0:1

 

Orság Milan

Beneš Petr

 

%:%

 

Fajman Petr

Efler Lukáš

 

%:%

 

Studnička Tomáš

Marek Miroslav

 

%:%

 

Muroň Miroslav

K:6

Z:33

Vyšehrad B - Tábor

(Vyskočil)

 

4 : 4

 

 

Meduna Eduard

V

%:%

H

Civín Tomáš

Vodička Vlastimil

 

%:%

 

Doležal Jiří

Chloupek Stanislav

V

%:%

H

Tupý Martin

Pilař Miloslav

 

%:%

 

Borkovec Milan

Tichý Vladimír

 

0:1

H

Spal Milan

Boukal Petr

 

%:%

 

Blažek Jiří

Svatoš Jan

 

1:0

 

Vybíral Zdeněk

Chalupa Ivan

 

%:%

 

Mindl Josef

K:6

Z:34

 ČSOB A - TJ Bohemians

(Šimeček)

 

3.5:4.5

 

 

Vokáč Marek

H

0:1

H

Rašík Vítězslav

Pokorný Petr

 

1:0

 

Černoušek Lukáš

Vávra Pavel

H

%:%

H

Chytílek Roman

Vozka Pavel

 

0:1

H

Táborský Rostislav

Freisler Pavel

H

0:1

 

Zvára Petr

Kozák Miloš

 

1:0

 

Voříšek Jaroslav

Bretšnajdr Vladimír

 

%:%

 

Znamenáček Květoslav

Šleich Jan

 

%:%

 

Chura Jan

K:6

Z:35

TJ Slávie Turnov - ŠO+DDM Chrudim

(Maršálek)

 

5 : 3

 

 

Lechtýnský Jiří

H

%:%

H

Kulhánek Tomáš

Kopal Josef

 

%:%

 

Hlaváček Robert

Čech Pavel

H

0:1

H

Sabol Marian

Maršálek Zdeněk

 

0:1

 

Řezníček Jan

Špaček Petr

 

1:0

 

Němec Pavel

Vltavský Vladimír

 

1:0

 

Vařejčko Josef

Bindrich Falko

 

1:0

 

Pokorný Zdeněk

Vaculík Martin

 

1:0

 

Roušar Zdeněk

K:6

Z:36

Plzeň I B - TJ Pankrác

(Sunek)

 

4 : 4

 

 

Neuman Petr

V

%:%

H

Hausner Ivan

Folk Petr

 

%:%

 

Plešek Jiří

Michálek Jan

 

0:1

H

Možný Miloš

Palek Miroslav

 

%:%

 

Pick Štěpán

Novák Pavel

 

0:1

 

Řezníček Tomáš

Šimůnek Aleš

 

%:%

 

Pešout Jan

Česal Jaroslav

 

1:0

 

Petr Jan

Příborský Ivo

 

1:0

 

Kroužel Jaroslav

 

1.

Dům armády

6

 5

 0

 1

31.0

10

 7.

Plzeň I B

6

 1

 3

 2

24.5

 5

2.

ČSOB A

6

 4

 1

 1

28.0

 9

 8.

Vyšehrad B

6

 0

 5

 1

23.5

 5

3.

Slávie Turnov

6

 4

 1

 1

27.5

 9

 9.

Tábor

6

 2

 1

 3

22.5

 5

4.

Synthesia Pard.

6

 4

 0

 2

25.5

 8

10.

Bohemians

6

 2

 1

 3

21.5

 5

5.

ŠO+DDM Chrudim

6

 3

 0

 3

26.0

 6

11.

Kolín B

6

 1

 0

 5

19.0

 2

6.

Pankrác

6

 2

 2

 2

23.0

 6

12.

ČSOB B

6

 1

 0

 5

16.0

 2

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.