Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 7. kolo 25.01.04

V sedmém kole 1. České ligy udržela Synthesii Pardubice nejtěsnější výhra 4,5:3,5 nad Kolínem B na medailových postech, zatímco Chrudim se po prohře 3:5 s Plzní B propadla do spodní poloviny tabulky. Ostatní výsledky: Pankrác - Litoměřice B 6:2, Bohemians - Turnov 1:7, Tábor - ČSOB A 1,5:6,5, Dům Armády - Vyšehrad B 3:5


Výsledky 7

Výsledky 7.kola

 

K:7

Z:37

Pankrác -  ČSOB B

(Paulovič)

 

6 : 2

 

 

Hausner Ivan

H

%:%

 

Lamser Jan

Plešek Jiří

 

1:0

 

Zeithamel Radek

Polášek Jaroslav

 

1:0

H

Londýn Radek

Pick Štěpán

 

1:0

 

Lácha Josef

Možný Miloš

H

1:0

 

Nováček Jan

Pešout Jan

 

%:%

 

Vrbata Zbyněk

Řezníček Tomáš

 

%:%

 

Šura Jaroslav

Vokoun Jan

 

%:%

H

Chrz Pavel

K:7

Z:38

Chrudim - Plzeň I B

(Onderek)

 

3 : 5

 

 

Kulhánek Tomáš

H

%:%

V

Neuman Petr

Hlaváček Robert

 

1:0

 

Česal Jaroslav

Sabol Marian

H

%:%

 

Michálek Jan

Řezníček Jan

 

%:%

 

Folk Petr

Němec Pavel

 

%:%

 

Novák Pavel

Jarábek Vratislav

 

0:1

 

Palek Miroslav

Pokorný Zdeněk

 

0:1

H

Fiala Robert

Bujnoch Radek

 

0:1

 

Příborský Jan

K:7

Z:39

Bohemians - Turnov

(Kropík)

 

1 : 7

 

 

Rašík Vítězslav

H

0:1

H

Lechtýnský Jiří

Táborský Rostislav

H

0:1

 

Kopal Josef

Jirka Jiří

 

0:1

H

Čech Pavel

Chura Jan

 

0:1

 

Maršálek Zdeněk

Zvára Petr

 

0:1

 

Špaček Petr

Hitzgerová Gabriela

 

1:0

 

Vltavský Vladimír

Znamenáček Kv.

 

0:1

 

Bindrich Falko

Illetško Jaroslav

 

0:1

 

Vaculík Martin

K:7

Z:40

Tábor -  ČSOB A

(Rajlich)

 

1.5:6.5

 

 

Spal Milan

H

0:1

H

Vokáč Marek

Blažek Jiří

 

%:%

H

Řehořek Martin

Vybíral Zdeněk

 

%:%

C

Priehoda Vítězslav

Hrubý Milan

 

%:%

 

Kozák Miloš

Doležal Jiří

 

0:1

 

Bretšnajdr Vladimír

Mindl Josef

 

0:1

 

Gdovin Ján

Borkovec Milan

 

0:1

 

Pokorný Petr

Pekárek Petr

 

0:1

 

Bartoš Jan

K:7

Z:41

Dům armády - Vyšehrad B

(Fischl)

 

3 : 5

 

 

Navara David

H

%:%

V

Meduna Eduard

Mikouev Erendžen

 

%:%

 

Vodička Vlastimil

Jansa Vlastimil

H

%:%

V

Chloupek Stanislav

Forman Štěpán

 

0:1

 

Pilař Miloslav

Trapl Jindřich

H

%:%

 

Tichý Vladimír

Fajman Petr

 

0:1

H

Jaček Martin

Orság Milan

 

1:0

 

Svatoš Jan

Muroň Miroslav

 

0:1

 

Boukal Petr

K:7

Z:42

Synthesia Pard. - Kolín B

(Záhorovský)

 

4.5:3.5

 

 

Láznička Viktor

H

%:%

 

Jedlička Aleš

Kourek Josef

H

%:%

 

Efler David

Petr Martin

 

1:0

 

Efler Lukáš

Movsesian Mouseg

 

0:1

H

Tůma Jiří

Šťastný Jan

 

1:0

H

Šenkýř Vladimír

Šilar Lubomír

 

0:1

 

Beneš Petr

Petuchov Sergej

H

1:0

H

Stluka Petr

Trojan Luboš

 

%:%

 

Hála Viktor

 

1.

ČSOB A

7

 5

 1

 1

34.5

11

 7.

Vyšehrad B

7

 1

 5

 1

28.5

 7

2.

Slávie Turnov

7

 5

 1

 1

34.5

11

 8.

Chrudim

7

 3

 0

 4

29.0

 6

3.

Dům armády

7

 5

 0

 2

34.0

10

 9.

Tábor

7

 2

 1

 4

24.0

 5

4.

Synthesia Pard.

7

 5

 0

 2

30.0

10

10.

Bohemians

7

 2

 1

 4

22.5

 5

5.

Pankrác

7

 3

 2

 2

29.0

 8

11.

Kolín B

7

 1

 0

 6

22.5

 2

6.

Plzeň I B

7

 2

 3

 2

29.5

 7

12.

ČSOB B

7

 1

 0

 6

18.0

 2

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.