Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 8. kolo 15.02.04

V osmém kole 1. české ligy hrála obě naše družstva na půdě soupeřů. Lépe dopadla Chrudim, která zvítězila nad Pankrácem 5:3 zatímco Synthesia Pardubice podlehla Vyšehradu B 3,5:4,5. Ostatní výsledky: Litoměřice B - Kolín B 4:4, ČOOB Praha - DA Praha 3:5, Turnov - Tábor 5:3, Plzeň B - Bohemians 4:4


Výsledky 8

Výsledky 8.kola

 

K:8

Z:43

 ČSOB B - Kolín B

(Pletánek)

 

4 : 4

 

 

Lamser Jan

 

%:%

 

Jedlička Aleš

Holub Ladislav

 

1:0

H

Šenkýř Vladimír

Londýn Radek

H

0:1

 

Moravec Michal

Plšek Pavel

 

0:1

H

Tůma Jiří

Nováček Jan

 

%:%

 

Efler Lukáš

Vrbata Zbyněk

 

1:0

 

Beneš Petr

Šura Jaroslav

 

0:1

H

Chmiel Pavel

Chrz Pavel

H

1:0

 

Kaplan Tomáš

K:8

Z:44

Vyšehrad B - Pardubice

(Doktor)

 

4.5:3.5

 

 

Meduna Eduard

V

1:0

 

Kárník Pavel

Pilař Miloslav

 

1:0

 

Hošek Milan

Chloupek Stanislav

V

0:1

 

Petr Martin

Boukal Petr

 

%:%

H

Petuchov Sergej

Tichý Vladimír

 

1:0

 

Šťastný Jan

Chalupa Ivan

 

%:%

H

Kourek Josef

Svatoš Jan

 

0:1

 

Pačovský Jiří

Jüptner Jan

 

%:%

 

Hostinský Jiří

K:8

Z:45

 ČSOB A -  Dům armády

(Šimeček)

 

3 : 5

 

 

Vokáč Marek

H

0:1

H

Navara David

Pokorný Petr

 

0:1

 

Mikouev Erendžen

Vávra Pavel

H

0:1

H

Jansa Vlastimil

Kozák Miloš

 

%:%

 

Forman Štěpán

Freisler Pavel

H

0:1

H

Trapl Jindřich

Šleich Jan

 

%:%

 

Fajman Petr

Bretšnajdr Vladimír

 

1:0

 

Studnička Tomáš

Bartoš Jan

 

1:0

 

Muroň Miroslav

K:8

Z:46

Turnov - Tábor

(Vagenknecht)

 

5 : 3

 

 

Kučera Petr

 

0:1

H

Tupý Martin

Vltavský Vladimír

 

1:0

H

Janeček Josef

Zelený Tomáš

H

1:0

 

Vybíral Zdeněk

Kadeřábek Jiří

H

1:0

 

Blažek Jiří

Kopal Josef

 

0:1

 

Doležal Jiří

Vaculík Martin

 

1:0

H

Šimek Petr

Maršálek Zdeněk

 

0:1

 

Borkovec Milan

Černý Martin

 

1:0

 

Hrubý Milan

K:8

Z:47

Plzeň I B - Bohemians

(Sunek)

 

4 : 4

 

 

Juřek Josef

H

%:%

 

Jirka Jiří

Příborský Jan

 

%:%

 

Voříšek Jaroslav

Fiala Robert

H

%:%

 

Znamenáček Květoslav

Folková Martina

 

%:%

 

Dubanský Bohuslav

Česal Jaroslav

 

%:%

 

Černoušek Lukáš

Chmelík David

 

%:%

 

Chura Jan

Folk Petr

 

%:%

H

Táborský Rostislav

Vaindl Jaroslav

 

%:%

 

Kawaciuková Zuzana

K:8

Z:48

Pankrác - Chrudim

(Koreček)

 

3 : 5

 

 

Hausner Ivan

H

%:%

H

Kulhánek Tomáš

Pick Štěpán

 

%:%

 

Pokorný Zdeněk

Řezníček Tomáš

 

%:%

 

Stehno Pavel

Pešout Jan

 

%:%

 

Hlaváček Robert

Petr Jan

 

0:1

H

Sabol Marian

Vokoun Jan

 

%:%

 

Řezníček Jan

Plešek Jiří

 

0:1

 

Němec Pavel

Soural Jan

 

%:%

 

Onderek David

 

1.

TJ Slávie Turnov

8

 6

 1

 1

39.5

13

 7.

Plzeň I B

8

 2

 4

 2

33.5

 8

2.

Dům armády

8

 6

 0

 2

39.0

12

 8.

TJ Pankrác

8

 3

 2

 3

32.0

 8

3.

ČSOB A

8

 5

 1

 2

37.5

11

 9.

TJ Bohemians

8

 

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.