Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 9. kolo 29.02.04

V devátém kole 1. české ligy rozdrtila Chrudim Litoměřice 7,5:0,5, zato takřka kompletní Synthesia Pardubice podlehla doma ČSOB Praha vysoko 2:6. Ostatní výsledky: Bohemians - Pankrác 3,5:4,5, Tábor - Plzeň B 2:6, Dům Armády - Turnov 3,5:4,5, Kolín B - Vyšehrad B 2:6


Výsledky 9

Výsledky 9.kola

 

K:9

Z:49

Chrudim -  ČSOB B

(Banach)

 

7.5:0.5

 

 

Kulhánek Tomáš

H

K:0

 

Lamser Jan

Pokorný Zdeněk

 

1:0

 

Vodička Pavel

Stehno Pavel

 

1:0

H

Londýn Radek

Hlaváček Robert

 

%:%

 

Kovář Ladislav

Sabol Marian

H

1:0

 

Nováček Jan

Řezníček Jan

 

1:0

H

Chrz Pavel

Němec Pavel

 

1:0

 

Lácha Jan

Vařejčko Josef

 

1:0

H

Hula Lukáš

K:9

Z:50

Bohemians - Pankrác

(Kropík)

 

3.5:4.5

 

 

Rašík Vítězslav

H

%:%

H

Hausner Ivan

Táborský Rostislav

H

%:%

 

Pešout Jan

Zvára Petr

 

0:1

H

Možný Miloš

Voříšek Jaroslav

 

0:1

 

Kroužel Jaroslav

Znamenáček Kv.

 

1:0

 

Plešek Jiří

Hitzgerová Gabriela

 

0:1

 

Vokoun Jan

Černoušek Lukáš

 

1:0

 

Pick Štěpán

Illetško Jaroslav

 

%:%

 

Soural Jan

K:9

Z:51

Tábor - Plzeň I B

(Rajlich)

 

2 : 6

 

 

Civín Tomáš

H

%:%

V

Neuman Petr

Doležal Jiří

 

0:1

 

Šimůnek Aleš

Tupý Martin

H

0:1

 

Novák Pavel

Borkovec Milan

 

%:%

 

Příborský Ivo

Spal Milan

H

0:1

 

Česal Jaroslav

Blažek Jiří

 

%:%

 

Příborský Marek

Vybíral Zdeněk

 

%:%

 

Palek Miroslav

Mindl Josef

 

0:1

 

Vaindl Jaroslav

K:9

Z:52

Dům armády - Turnov

(Fischl)

 

3.5:4.5

 

 

Navara David

H

1:0

H

Lechtýnský Jiří

Studnička Tomáš

 

%:%

 

Kopal Josef

Jansa Vlastimil

H

0:1

H

Čech Pavel

Mikouev Erendžen

 

%:%

 

Maršálek Zdeněk

Trapl Jindřich

H

%:%

 

Špaček Petr

Forman Štěpán

 

1:0

 

Vltavský Vladimír

Orság Milan

 

0:1

 

Bindrich Falko

Fajman Petr

 

0:1

 

Vaculík Martin

K:9

Z:53

Synthesia Pard. -  ČSOB A

(Nun)

 

2 : 6

 

 

Láznička Viktor

H

0:1

H

Vokáč Marek

Pačovský Jiří

 

%:%

 

Kozák Miloš

Kárník Pavel

 

0:1

H

Vávra Pavel

Hošek Milan

 

0:1

 

Gdovin Ján

Petr Martin

 

%:%

C

Priehoda Vítězslav

Petuchov Sergej

H

0:1

 

Šleich Jan

Šťastný Jan

 

0:1

 

Pokorný Petr

Kourek Josef

H

1:0

 

Bartoš Jan

K:9

Z:54

Kolín B - Vyšehrad B

(Michálek)

 

2 : 6

 

 

Jirovský Miloš

V

%:%

V

Meduna Eduard

Chmiel Pavel

H

0:1

 

Vodička Vlastimil

Jedlička Aleš

 

%:%

V

Chloupek Stanislav

Tůma Jiří

H

0:1

 

Pilař Miloslav

Moravec Michal

 

%:%

 

Tichý Vladimír

Beneš Petr

 

%:%

 

Chalupa Ivan

Efler Lukáš

 

0:1

 

Svatoš Jan

Marek Miroslav

 

0:1

 

Jüptner Jan

 

1.

TJ Slávie Turnov

9

 7

 1

 1

44.0

15

 7.

TJ Pankrác

9

 4

 2

 3

36.5

10

2.

ČSOB A

9

 6

 1

 2

43.5

13

 8.

Synthesia Pard.

9

 5

 0

 4

35.5

10

3.

Dům armády

9

 6

 0

 3

42.5

12

 9.

TJ Bohemians

9

 2

 2

 5

30.0

 6

4.

Vyšehrad B

9

 3

 5

 1

39.0

11

10.

Tábor

9

 2

 1

 6

29.0

 5

5.

ŠO+DDM Chrudim

9

 5

 0

 4

41.5

10

11.

Kolín B

9

 1

 1

 7

28.5

 3

6.

Plzeň I B

9

 3

 4

 2

39.5

10

12.

ČSOB B

9

 1

 1

 7

22.5

 3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.