Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - 10. kolo 14.03.04

V předposledním (desátém) kole 1. české ligy vyšli oba naši zástupci naprázdno - Chrudim podlehla doma Bohemians 5,5:2,5 a Synthesia Pardubice prohrála v Turnově vysoko 7:1. Ostatní výsledky: Litoměřice B - Vyšehrad B 3,5:4,5, ČSOB A - Kolín B 5,5:2,5, Plzeň B - Dům Armády 4:4, Pankrác - Tábor 5,5:2,5


Výsledky 10

Výsledky 10.kola

 

K:10

Z:55

 ČSOB B - Vyšehrad B

(Pletánek)

 

3.5:4.5

 

 

Lamser Jan

 

0:1

V

Meduna Eduard

Šura Jaroslav

 

0:1

H

Jaček Martin

Londýn Radek

H

%:%

V

Chloupek Stanislav

Zeithamel Radek

 

0:1

 

Boukal Petr

Trojáček Otakar

 

1:0

 

Tichý Vladimír

Lácha Josef

 

%:%

 

Chalupa Ivan

Nováček Jan

 

%:%

 

Svatoš Jan

Chrz Pavel

H

1:0

 

Filipi Štěpán

K:10

Z:56

 ČSOB A - Kolín B

(Koreček)

 

5.5:2.5

 

 

Vokáč Marek

H

1:0

 

Jedlička Aleš

Kozák Miloš

 

%:%

H

Tůma Jiří

Bretšnajdr Vladimír

 

%:%

 

Efler Lukáš

Gdovin Ján

 

%:%

 

Marek Miroslav

Pokorný Petr

 

1:0

H

Šenkýř Vladimír

Dvořák Jan

H

1:0

 

Kaplan Tomáš

Řehořek Martin

H

%:%

H

Stluka Petr

Šleich Jan

 

%:%

 

Vlasák Jiří

K:10

Z:57

Slávie Turnov - Synthesia Pard.

(Vagenknecht)

 

7 : 1

 

 

Lechtýnský Jiří

H

1:0

H

Láznička Viktor

Kopal Josef

 

1:0

 

Movsesian Mouseg

Čech Pavel

H

%:%

 

Petr Martin

Maršálek Zdeněk

 

%:%

 

Navrátil František

Špaček Petr

 

1:0

 

Pačovský Jiří

Vltavský Vladimír

 

1:0

 

Šilar Lubomír

Bindrich Falko

 

1:0

H

Kourek Josef

Vaculík Martin

 

1:0

 

Trojan Luboš

K:10

Z:58

Plzeň I B -  Dům armády

(Sunek)

 

4 : 4

 

 

Neuman Petr

V

%:%

H

Navara David

Česal Jaroslav

 

0:1

 

Fajman Petr

Michálek Jan

 

%:%

 

Orság Milan

Folk Petr

 

%:%

 

Muroň Miroslav

Novák Pavel

 

1:0

 

Mikouev Erendžen

Palek Miroslav

 

%:%

 

Soukal Rudolf

Fiala Robert

H

%:%

 

Forman Štěpán

Příborský Ivo

 

%:%

 

Sakař Miloš

K:10

Z:59

Pankrác - Tábor

(Paulovič)

 

5.5:2.5

 

 

Hausner Ivan

H

%:%

 

Doležal Jiří

Pick Štěpán

 

K:0

H

Šimek Petr

Polášek Jaroslav

 

%:%

 

Borkovec Milan

Jandovský Viktor

 

%:%

 

Hrubý Milan

Možný Miloš

H

1:0

H

Janeček Josef

Vokoun Jan

 

1:0

 

Mindl Josef

Plešek Jiří

 

1:0

 

Blažek Jiří

Soural Jan

 

0:1

 

Pekárek Petr

K:10

Z:60

Chrudim - Bohemians

(Pátek)

 

2.5:5.5

 

 

Kulhánek Tomáš

H

0:1

H

Rašík Vítězslav

Pokorný Zdeněk

 

%:%

 

Znamenáček Kv.

Stehno Pavel

 

0:1

H

Chytílek Roman

Hlaváček Robert

 

%:%

H

Táborský Rostislav

Sabol Marian

H

0:1

 

Jirka Jiří

Řezníček Jan

 

%:%

 

Hitzgerová Gabriela

Němec Pavel

 

0:1

 

Zvára Petr

Vařejčko Josef

 

K:0

 

Illetško Jaroslav

 

1.

Slávie Turnov

10

 8

 1

 1

51.0

17

 7.

Chrudim

10

 5

 0

 5

44.0

10

2.

ČSOB A

10

 7

 1

 2

49.0

15

 8.

Synthesia Pard.

10

 5

 0

 5

36.5

10

3.

Dům armády

10

 6

 1

 3

46.5

13

 9.

Bohemians

10

 3

 2

 5

35.5

 8

4.

Vyšehrad B

10

 4

 5

 1

43.5

13

10.

Tábor

10

 2

 1

 7

31.5

 5

5.

Pankrác

10

 5

 2

 3

42.0

12

11.

Kolín B

10

 1

 1

 8

31.0

 3

6.

Plzeň I B

10

 3

 5

 2

43.5

11

12.

ČSOB B

10

 1

 1

 8

26.0

 3

 

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.