Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - rozlosování 21.09.03

Také první česká liga má za sebou rozlosování dalšího ročníku soutěží družstev. Vzhledem k tomu, že se do ní přihlásila všechna oprávněná družstva, slibuje nový ročník řadu zajímavých soubojů.


1.kolo 12.10.2003
ČSOB Praha A ČSOB Litoměřice B
Slavie Turnov Vyšehrad Praha B
Sokol Plzeň I B Sokol Kolín B
Pankrác Praha Synthesia Pardubice
ŠO+DDM Chrudim Dům Armády Praha
Bohemians Praha Sokol Tábor
2.kolo 2.11.2003
ČSOB Litoměřice B Sokol Tábor
Dům Armády Praha Bohemians Praha
Synthesia Pardubice ŠO+DDM Chrudim
Sokol Kolín B Pankrác Praha
Vyšehrad Praha B Sokol Plzeň I B
ČSOB Praha A Slavie Turnov
3.kolo 16.11.2003
Slavie Turnov ČSOB Litoměřice B
Sokol Plzeň I B ČSOB Praha A
Pankrác Praha Vyšehrad Praha B
ŠO+DDM Chrudim Sokol Kolín B
Bohemians Praha Synthesia Pardubice
Sokol Tábor Dům Armády Praha
4.kolo 30.11.2003
ČSOB Litoměřice B Dům Armády Praha
Synthesia Pardubice Sokol Tábor
Sokol Kolín B Bohemians Praha
Vyšehrad Praha B ŠO+DDM Chrudim
ČSOB Praha A Pankrác Praha
Slavie Turnov Sokol Plzeň I B
5.kolo 14.12.2003
Sokol Plzeň I B ČSOB Litoměřice B
Pankrác Praha Slavie Turnov
ŠO+DDM Chrudim ČSOB Praha A
Bohemians Praha Vyšehrad Praha B
Sokol Tábor Sokol Kolín B
Dům Armády Praha Synthesia Pardubice
6.kolo 11.1.2004
ČSOB Litoměřice B Synthesia Pardubice
Sokol Kolín B Dům Armády Praha
Vyšehrad Praha B Sokol Tábor
ČSOB Praha A Bohemians Praha
Slavie Turnov ŠO+DDM Chrudim
Sokol Plzeň I B Pankrác Praha
7.kolo 25.1.2004
Pankrác Praha ČSOB Litoměřice B
ŠO+DDM Chrudim Sokol Plzeň I B
Bohemians Praha Slavie Turnov
Sokol Tábor ČSOB Praha A
Dům Armády Praha Vyšehrad Praha B
Synthesia Pardubice Sokol Kolín B
8.kolo 15.2.2004
ČSOB Litoměřice B Sokol Kolín B
Vyšehrad Praha B Synthesia Pardubice
ČSOB Praha A Dům Armády Praha
Slavie Turnov Sokol Tábor
Sokol Plzeň I B Bohemians Praha
Pankrác Praha ŠO+DDM Chrudim
9.kolo 29.2.2004
ŠO+DDM Chrudim ČSOB Litoměřice B
Bohemians Praha Pankrác Praha
Sokol Tábor Sokol Plzeň I B
Dům Armády Praha Slavie Turnov
Synthesia Pardubice ČSOB Praha A
Sokol Kolín B Vyšehrad Praha B
10.kolo 14.3.2004
ČSOB Litoměřice B Vyšehrad Praha B
ČSOB Praha A Sokol Kolín B
Slavie Turnov Synthesia Pardubice
Sokol Plzeň I B Dům Armády Praha
Pankrác Praha Sokol Tábor
ŠO+DDM Chrudim Bohemians Praha
11.kolo 28.3.2004
Bohemians Praha ČSOB Litoměřice B
Sokol Tábor ŠO+DDM Chrudim
Dům Armády Praha Pankrác Praha
Synthesia Pardubice Sokol Plzeň I B
Sokol Kolín B Slavie Turnov
Vyšehrad Praha B ČSOB Praha A

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.