Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - soupisky 01.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v 1. české lize


1 ČSOB Praha A 2298   2 Slavie Turnov 2333
1 Vokáč Marek   2462F 581206 H 1 Lechtýnský Jiří 2452F 471125 H
2 Vávra Pavel   2374F 760323 H 2 Čech Pavel    2393F 740516 H
3 Kotek Daniel  2300F 710905 H 3 Špaček Petr   2373F 540226  
4 Bretšnajdr Vladimír 2270F 610306   4 Bindrich Falko 2309F 901017  C
5 Pokorný Petr  2261F 660311   5 Kučera Petr   2318F 641223  
6 Vozka Pavel   2254F 680617   6 Zelený Tomáš  2262F 870325 H
7 Řehořek Martin 2254F 640926 H 7 Kopal Josef   2291F 700704  
8 Kozák Miloš   2208F 591201   8 Maršálek Zdeněk 2266F 660221  
9 Gdovin Ján    2231F 671218   9 Vltavský Vladimír 2266F 641009  
10 Dvořák Jan    2247F 800205 H 10 Kadeřábek Jiří 2158F 690723 H
11 Pletánek Jan  2210F 590403   11 Vaculík Martin 2204F 831002  
12 Šleich Jan    2196F 711206   12 Černý Martin  2212F 650415  
13 Bartoš Jan    2177F 661227   13 Hácha Aleš    2205F 721116  
14 Bakalář Petr  2275F 700127   14 Sýkora Ondřej 2208F 661209  
15 Houser Pavel  2267F 721110   15 Beneš Petr    2146F 600828  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Sokol Plzeň I B 2331   4 Pankrác Praha 2280
1 Neuman Petr   2455F 780311 V 1 Hausner Ivan  2408F 520415 H
2 Michálek Jan  2396F 690528   2 Polášek Jaroslav 2296F 570330  
3 Juřek Josef   2335F 540818 H 3 Možný Miloš   2364F 541006 H
4 Novák Pavel   2319F 800316   4 Řezníček Tomáš 2288F 750106  
5 Fiala Robert  2331F 811103 H 5 Petr Jan      2206F 620908  
6 Česal Jaroslav 2271F 500626   6 Plešek Jiří   2203F 600426  
7 Folk Petr     2277F 631023   7 Pick Štěpán   2205F 491226  
8 Palek Miroslav 2266F 630609   8 Pešout Jan    2270F 450318  
9 Šimůnek Aleš  2195F 570216   9 Kroužel Jaroslav 2143F 480122  
10 Příborský Ivo 2175F 860104   10 Urbánková Eva 2172F 745418  
11 Příborský Jan 2220F 880329   11 Nováček Josef 2194F 470918  
12 Folková Martina 2182F 735504   12 Jandovský Viktor 2159F 500727  
13 Příborský Marek 2093F 880329   13 Vokoun Jan    2276F 480507  
14 Chmelík David 2138F 710809   14 Soural Jan    2162F 760704  
15 Vaindl Jaroslav 2134F 501217   15 Melich Jindřich 2096F 500902  
16 Winkelhöfer Ladislav 2132 550327   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 ŠO+DDM Chrudim 2286   6 Bohemians Praha 2360
1 Kulhánek Tomáš 2362F 780301 H 1 Rašík Vítězslav 2461F 731107 H
2 Stehno Pavel  2310F 831010   2 Chytílek Roman 2418F 760224 H
3 Sabol Marian  2302F 660818 H 3 Jirka Jiří    2394F 830605  
4 Němec Pavel   2324F 561214   4 Tričkov Vasil 2325F 690317  
5 Pokorný Zdeněk 2331F 550729   5 Zvára Petr    2347F 750317  
6 Hlaváček Robert 2228F 750406   6 Znamenáček Květoslav 2313F 590617  
7 Řezníček Jan  2233F 580122   7 Černoušek Lukáš 2302F 831209  
8 Vařejčko Josef 2196F 640913   8 Táborský Rostislav 2318F 720708 H
9 Jarábek Vratislav 2092 800412   9 Voříšek Jaroslav 2258F 771021  
10 Bujnoch Radek 2170F 780415   10 Dubanský Bohuslav 2209F 750610  
11 Onderek David 2117F 700726   11 Chura Jan     2213F 720307  
12 Krys Jaromír  2039F 650129   12 Hitzgerová Gabriela 2190F 795820  
13 Roušar Zdeněk 1999F 570530   13 Illetško Jaroslav 2162F 420801  
14 Koníček Petr  1968 750423   14 Kopička Karel 2143F 500805  
15   15 Kawaciuková Zuzana 2085F 756209  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 Sokol Tábor 2251   8 Dům Armády Praha 2393
1 Civín Tomáš   2367F 760103 H 1 Navara David  2607F 850327 H
2 Tupý Martin   2340F 770317 H 2 Jansa Vlastimil 2477F 421127 H
3 Spal Milan    2308F 590513 H 3 Sergeev Vladimir 2447F 640501  C
4 Vybíral Zdeněk 2222F 710925   4 Trapl Jindřich 2392F 420324 H
5 Doležal Jiří  2202F 290216   5 Orság Milan   2382F 640108  
6 Borkovec Milan 2200F 710221   6 Studnička Tomáš 2320F 850615  
7 Janeček Josef 2154F 671203 H 7 Mikouev Erendžen 2246F 850509  
8 Blažek Jiří   2214F 860107   8 Forman Štěpán 2271F 810404  
9 Šimek Petr    2254F 600410 H 9 Fajman Petr   2253F 621226  
10 Hrubý Milan   2012 760316   10 Votruba Pavel 2299F 480923  
11 Mindl Josef   2128F 700725   11 Orságová Silvie 2217F 756003 H
12 Pekárek Petr  2186F 790820   12 Muroň Miroslav 2204F 580528  
13 Rosenzweig Vladimír 2055 471112   13 Soukal Rudolf 2197F 400919  
14 Žárský Kamil  2007 560528   14 Bauma Jiří    2181F 661202  
15   15 Ptáčník Petr  2123F 731130  
16   16 Matyska Jiří  2074F 541217  
17   17 Sýkora Petr   2065F 601026  
18   18 Němec Igor    2061 590406  
19   19 Sakař Miloš   2042 480816  
20         20        
9 Synthesia Pardubice 2330   10 Sokol Kolín B 2275
1 Láznička Viktor 2437F 880109 H 1 Šuráň Jan     2396F 770320 V
2 Konopka Michal 2451F 660314 H 2 Jedlička Aleš 2310F 720205  
3 Kárník Pavel  2392F 720331   3 Moravec Michal 2297F 670328  
4 Petr Martin   2265F 880823   4 Efler Lukáš   2270F 740330  
5 Šťastný Jan   2260F 791115   5 Chmiel Pavel  2275F 650309 H
6 Pačovský Jiří 2290F 590701   6 Šenkýř Vladimír 2230F 580706 H
7 Hošek Milan   2278F 710721   7 Stluka Petr   2224F 711125 H
8 Petuchov Sergej 2268F 540821 H 8 Efler David   2199F 720501  
9 Kourek Josef  2256F 650325 H 9 Tůma Jiří     2142F 861106 H
10 Hostinský Jiří 2206F 550903   10 Lorenc Tomáš  2171F 670206 H
11 Movsesian Mouseg 2208F 490923   11 Beneš Petr    2131F 670306  
12 Navrátil František 2183F 430507   12 Stehlík Jiří  2155F 560428  
13 Šebesta Petr  2165F 710411   13 Hála Viktor   2094 641003  
14 Šilar Lubomír 2134F 540210   14 Marek Miroslav 2111F 820823  
15 Trojan Luboš  2098F 421123   15 Kaplan Tomáš  2051F 690125  
16   16 Tomek Bohuslav 1959 630328  
17   17 Franc Lubor   1899 530825  
18   18 Vlasák Jiří   1894 570219  
19   19  
20         20        
11 Vyšehrad Praha B 2298   12 ČSOB Litoměřice B 2154
1 Meduna Eduard 2432F 500911 V 1 Lamser Jan    2207F 661208  
2 Chloupek Stanislav 2371F 730513 V 2 Londýn Radek  2212F 850525 H
3 Tichý Vladimír 2299F 461001   3 Trojáček Otakar 2166F 700913  
4 Svatoš Jan    2258F 710120   4 Nováček Jan   2179F 501112  
5 Vodička Vlastimil 2316F 460508   5 Šura Jaroslav 2103F 670210  
6 Pilař Miloslav 2249F 481215   6 Zeithamel Radek 2115F 690327  
7 Jaček Martin  2191F 770820 H 7 Holub Ladislav 2114F 570730  
8 Boukal Petr   2270F 470302   8 Plšek Pavel   2133F 490802  
9 Chalupa Ivan  2126F 850921   9 Lácha Josef   2070F 470903  
10 Filipi Štěpán 2078 860726   10 Trejbal Stanislav 2102F 640925 H
11 Schula Michal 2251F 710618   11 Večerka Pavel 2103F 640522  
12 Jüptner Jan   2231F 800321   12 Lácha Jan     2035F 510313  
13 Laube Milan   2159 671003   13 Vodička Pavel 2023 510112  
14 Hašpl Miroslav 2051 351030   14 Vrbata Zbyněk 2309F 670911  
15 Buš Daniel    2266F 680128   15 Kovář Ladislav 1945 580626  
16   16 Chrz Pavel    2178F 670206 H
17   17 Hula Lukáš    2062F 740903 H
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.