Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu střed - kolo 1 a 2 28.10.03

V prvním dvoukole 1. české ligy ml. dorostu (jehož výsledky dorazily s větším zpožděním) utrpěla všechna naše družstva alespoň jednu porážku a jen některým se ji podařilo kompenzovat ve zbývajícím kole.


1

1.liga druz. ml.dor. - ročník 03/04      Zpráva z kola č.  1 + 2        4.10.03

 

K:1      Z:1       DDM Chrudim - Sokol Bedrichov (Benak Jaroslav)      4 : 2

Krys Jaromir               0:1       Dechterenko Filip       Kus Tomas                0:1       Saroun Radek

Krys Jan                    1:0       Cech Bohuslav           Kus Martin                  1:0       Prehradna Jana

Zak Pavel                   1:0 H   Pokorny Jakub            Sabolova Gabriela  H 1:0       Skoda Martin

 

K:1      Z:2       Sokol Hradec Kral. - Jiskra H. Brod B      (Benak Jaroslav)      2 : 4

Rozkovec Jiri             1:0       Somer Jakub             Uhlir Jan                     0:1       Vanek Marian

Rychna Lukas         H 1:0       Novak Radek             Paulovic Michael        0:1       Omdrak Marek

Kulir Martin                 0:1       Koref Martin               Ricar Jiri                    0:1       Kocourkova Zuza

 

K:1      Z:3       Vinohrady Brno - Jiskra Jaromer  (Paral S.)        4.5:1.5

Paral Adam                1:0 H   Krovina Jan                Lamser Tomas          1:0       Daxner Petr

Vesely Michal             %:%    Srejber Michal            Petrzelka David          1:0       Zoch Vitezslav

Bartas David              1:0       Ulip Viktor                   Bartas Michal             0:1       Freisleben Jakub

 

K:1      Z:4       Lokomotiva Brno - Panda Rychnov/K.     (Vojacek Z.)   1 : 5

Bystricka Kamila        0:1 H   Mrovec Jan                 Kraus Tomas            0:1       Hornicek Jan

Furch Tomas             1:0       Hornicek Ondrej         Lapunik Michal            0:1       Hornicek Petr

Lapunikova Marketa   0:1       Mareckova Martina     Mazur Richard            0:1       Nosek Jakub

 

K:1      Z:5       Loko C. Trebova - Sokol Joly Lysa/L                   2.5:3.5

Simek Jan                  %:%    Postupa Pavel            Petraz Martin             0:1       Drahota Ales

Zeinert Michal            1:0       Bouzek Tomas           Halbrstat David           1:0       Rosenbaum Vit

Simek Zdenek            0:1       Postupa Martin           Petrazova Katerina    0:1 H   Balacek Tadeas

 

K:1      Z:6       Jiskra Usti/O. - Jiskra Novy Bydzov                     2 : 4

Bartosova Lucie      H %:%    Vanek Jiri                    Ha Tuan Ngoc Josef  1:0       Schovankova Jan

Pecinka Martin            %:% H Soucek Jakub            Ahn Tuan Jan            0:1       Tomas Petr

Buben Ondrej            0:1       Skalova Nikola            Kapoun Vit                 0:1       Vanek Tomas

 

K:2      Z:7       DDM Chrudim - Jiskra H. Brod B  (Benak Jaroslav)      1 : 5

Krys Jaromir              0:1       Somer Jakub              Kus Tomas                0:1       Vanek Marian

Krys Jan                    1:0       Novak Radek              Kus Martin                 0:1       Omdrak Marek

Zak Pavel                   0:1       Koref Martin                Sabolova Gabriela  H 0:1       Kocourkova Zuza

 

K:2      Z:8       Sokol Hradec Kral. - Sokol Bedrichov     (Benak Jaroslav)      3 : 3

Rozkovec Jiri             1:0       Dechterenko Filip       Uhlir Jan                     0:1       Saroun Radek

Rychna Lukas         H 1:0       Cech Bohuslav           Paulovic Michael        0:1       Prehradna Jana

Kulir Martin                 0:1 H   Pokorny Jakub            Ricar Jiri                    1:0       Skoda Martin

 

K:2      Z:9       Vinohrady Brno - Panda Rychnov/K.        (Paral S.)        2 : 4

Paral Adam                1:0 H   Mrovec Jan                 Lamser Tomas          1:0       Hornicek Jan

Vesely Michal             0:1       Hornicek Ondrej         Petrzelka David          0:1       Hornicek Petr

Bartas David              0:1       Mareckova Martina     Bartas Michal             0:1       Nosek Jakub

 

K:2      Z:10     Lokomotiva Brno - Jiskra Jaromer           (Vojacek Z.)   2 : 4

Bystricka Kamila        0:1 H   Krovina Jan                Kraus Tomas            1:0       Daxner Petr

Furch Tomas             0:1       Srejber Michal            Lapunik Michal            1:0       Zoch Vitezslav

Lapunikova Marketa   0:1       Ulip Viktor                   kontumace                 0:K      Freisleben Jakub

 

 

 

 

K:2      Z:11     Loko C. Trebova - Jiskra Novy Bydzov               6 : 0

Simek Jan                  1:0       Vanek Jiri                    Petraz Martin             1:0       Tomas Petr

Zeinert Michal            1:0 H   Soucek Jakub             Halbrstat David           1:0       Vanicek Lukas Simek Zdenek                       1:0       Schovankova Jana     Petrazova Katerina    1:0       Brunclik Michal

 

K:2      Z:12     Jiskra Usti/O. - Sokol Joly Lysa/L              1 : 5

Bartosova Lucie      H 0:1       Postupa Pavel            Ahn Tuan Jan            0:1       Drahota Ales

Pecinka Martin            1:0       Bouzek Tomas           Kapoun Vit                 0:1       Rosenbaum Vit

Ha Tuan Ngoc Josef  0:1       Postupa Martin           Gibis Petr                   0:1 H   Balacek Tadeas

 

1.         Panda Rychnov/K.     2          2         0         0         9.0      4        

2.         Jiskra H. Brod B         2          2         0         0         9.0      4        

3.         Sokol Joly Lysa/L       2          2         0         0         8.5      4        

4.         Loko C. Trebova         2          1         0         1         8.5      2        

5.         Vinohrady Brno           2          1         0         1         6.5      2        

6.         Jiskra Jaromer           2          1         0         1         5.5      2        

7.         DDM Chrudim                        2          1         0         1         5.0      2

8.         Jiskra Novy Bydzov    2          1         0         1         4.0      2

9.         Sokol Hradec Kral.     2          0         1         1         5.0      1

10.       Sokol Bedrichov         2          0         1         1         5.0      1

11.       Lokomotiva Brno        2          0         0         2         3.0      0

12.       Jiskra Usti/O.              2          0         0         2         3.0      0

 

 

Ještě jednou k soupiskám:

Protože byly splněny podmínky, potvrzuji oprávněnost následujících hráčů na soupiskách:

11. Fenclová (Lysá nad Labem)

1. Mrověc a 6. Kalecký (Rychnov)

3. Pokorný (Bedřichov)

 

Hlášení výsledků se rodilo tentokrát poměrně dosti těžko, jeden výsledek byl dlouho obráceně. Upozorňuji pořadatele jednotlivých srazů, aby příště posílali včas hlášení výsledků. Bulletin dosud nelze vydat, protože některá družstva ještě nedodala zápisy partií, případně zaslala partie v jiném než požadovaném formátu. Zápis partií pořizuje vždy družstvo, které je domácí – v rozlosování označené hvězdičkou (má na 1. šachovnici bílé figury). Družstva, která platila zvýšené startovné, tj. Bedřichov, Lysá a Vinohrady Brno musí vždy upozornit pořadatele srazu, že mně má jejich partiáře zaslat následující den po sehraném utkání! Pokud to nepůjde, nebudete mít včas bulletin a mohu vypisovat i pokuty. Např. za nezaslání partiového materiálu je to pokuta 400 Kč!

 

 

            Martin Paukert

            vedoucí soutěže

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.