Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu střed - kolo 3+4 10.11.03

Ve druhém dvoukole 1. české ligy ml. dorostu hrála naše družstva se střídavými úspěchy - většina získala 50% bodů, s pouhým jedním bodem se muselo spokojit družstvo Ústí n/O.


1

1.liga druz. ml.dor. - ročník 03/04        Zpráva z kol č.  3 a 4              8.11.03

 

K:3       Z:13      Sokol Bedrichov - Sokol Joly Lysa/L  (Vanek)            2.5:3.5

Dechterenko Filip          0:1       Postupa Pavel   Saroun Radek              %:%     Drahota Ales

Cech Bohuslav              %:%     Bouzek Tomas  Prehradna Jana             1:0       Rosenbaum Vit

Pokorny Jakub        H    %:%     Postupa Martin  Hurych Martin              0:1 H    Balacek Tadeas

 

K:3       Z:14      Jiskra H. Brod B - Jiskra Novy Bydzov            (Vanek)            2 : 4

Somer Jakub                0:1       Vanek Jiri         Vanek Marian               0:1       Schovankova Jan

Koref Martin                 1:0 H    Soucek Jakub   Ondrak Marek               0:1       Tomas Petr

Reichel Tomas              0:1       Skalova Nikola  Kocourkova Zuzana       1:0       Vanek Tomas

 

K:3       Z:15      Jiskra Jaromer - Loko C. Trebova      (Moller)                       0 : 6

Erbrt Jan           H          0:1       Zeinert Michal   Daxner Petr                  0:1       Petrazova Katerin

Srejber Michal              0:1       Petraz Martin    Freisleben Jakub           0:1       Vondra Lukas

Ulip Viktor                    0:1       Halbrstat David  Zvonar Roman               0:1       Hlavac Lukas

 

K:3       Z:16      Panda Rychnov/K. - Jiskra Usti/O.      (Hornicek)                   4.5:1.5

Hornicek Ondrej            1:0 H    Bartosova Lucie Hornicek Petr               1:0       Ha Tuan Ngoc Jo

Mareckova Martina        %:%     Pecinka Martin  Kalecky Karel           H  1:0       Kapoun Vit

Hornicek Jan                K:0       Buben Ondrej    Neslova Nelly               0:1       Becicka David

 

K:3       Z:17      DDM Chrudim - Vinohrady Brno         (Krys)                           2 : 4

Krys Jaromir                0:1       Paral Adam       Kus Martin                   1:0       Kadrnka Jakub

Krys Jan                      0:1 H    Hladka Jirina     Sabolova Gabriela  H     0:1       Lamser Tomas

Kus Tomas                  0:1       Bartas David     Culek Karel                  1:0       Petrzelka David

 

K:3       Z:18      Sokol Hradec Kral. - Lokomotiva Brno B        (Paukert)         4 : 2

Rozkovec Jiri                1:0       Bystricka KamilaUhlir Jan                     0:1       Lapunikova Marke

Rychna Lukas   H          1:0       Furch Tomas     Ricar Jiri                      1:0       Lapunik Michal

Kulir Martin                  0:1       Petlan Michael  Dvorak David                1:0       Fiala Vojtech

 

K:4       Z:19      Sokol Bedrichov - Jiskra Novy Bydzov           (Vanek)            2.5:3.5

Dechterenko Filip          0:1       Vanek Jiri         Saroun Radek              1:0       Tomas Petr

Cech Bohuslav              %:% H  Soucek Jakub   Prehradna Jana             0:1       Vanek Tomas

Pokorny Jakub        H    %:%     Schovankova JanaHurych Martin            %:%     Brunclik Michal

 

K:4       Z:20      Jiskra H. Brod B - Sokol Joly Lysa/L   (Vanek)            2 : 4

Somer Jakub                0:1       Postupa Pavel   Vanek Marian               1:0       Fencl Pavel

Koref Martin                 %:%     Bouzek Tomas  Ondrak Marek              0:1       Rosenbaum Vit

Reichel Tomas              0:1       Postupa Martin  Kocourkova Zuzana       %:% H  Balacek Tadeas

 

K:4       Z:21      Jiskra Jaromer - Jiskra Usti/O.            (Moller)                       3 : 3

Erbrt Jan                   H  1:0 H    Bartosova Lucie Daxner Petr                 K:0       Ahn Tuan Jan

Srejber Michal              0:1       Pecinka Martin  Freisleben Jakub           0:1       Kapoun Vit

Ulip Viktor                    1:0       Ha Tuan Ngoc Josef      Zvonar Roman   0:1       Becicka David

 

K:4       Z:22      Panda Rychnov/K. - Loko C. Trebova (Hornicek)        4 : 2

Mrovec Jan       H          0:1       Zeinert Michal   Hornicek Jan                 1:0       Petrazova Katerin

Hornicek Ondrej            1:0       Petraz Martin    Hornicek Petr                0:1       Vondra Lukas

Mareckova Martina        1:0       Halbrstat David  Neslova Nelly                1:0       Hlavac Lukas

 

K:4       Z:23      DDM Chrudim - Lokomotiva Brno B    (Krys)               5 : 1

Krys Jaromir                0:1       Bystricka KamilaKus Martin                  1:0       Lapunikova Marke

Krys Jan                      1:0       Furch Tomas     Sabolova Gabriela  H     1:0       Lapunik Michal

Kus Tomas                  1:0       Petlan Michael  Culek Karel                   1:0       Fiala Vojtech

 

K:4       Z:24      Sokol Hradec Kral. - Vinohrady Brno (Paukert)         4 : 2

Rozkovec Jiri                1:0       Paral Adam       Uhlir Jan                      0:1       Kadrnka Jakub

Rychna Lukas   H          1:0 H    Hladka Jirina     Ricar Jiri                      1:0       Lamser Tomas

Kulir Martin                  0:1       Bartas David     Dvorak David                1:0       Petrzelka David

 

1.         Panda Rychnov/K.         4          4         0         0         17.5      8        

2.         Sokol Joly Lysa/L          4          4         0         0         16.0      8        

3.         Jiskra Novy Bydzov       4          3         0         1         11.5      6        

4.         Sokol Hradec Kral.        4          2         1         1         13.0      5        

5.         Loko C. Trebova            4          2         0         2         16.5      4        

6.         Jiskra H. Brod B            4          2         0         2         13.0      4        

7.         Vinohrady Brno             4          2         0         2         12.5      4

8.         DDM Chrudim               4          2         0         2         12.0      4

9.         Jiskra Jaromer              4          1         1         2         8.5      3

10.       Sokol Bedrichov            4          0         1         3         10.0      1

11.       Jiskra Usti/O.                4          0         1         3         7.5      1

12.       Lokomotiva Brno B        4          0         0         4         6.0      0

 

Napomenutí:

Družstvo Jaroměře napomínám za nezaslání partiového materiálu z 2. kola. Termín pro zaslání stanovuji nejpozději do 15.11.2003. Po tomto termínu budu postupovat ve smyslu rozpisu soutěže čl. 18. d).

 

Chválím pořadatele soustředění z Rychnova/K. a Hlušic za rychlé zaslání výsledků!

 

Martin Paukert

vedoucí soutěže

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.