Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu střed - kolo 6+7 31.01.04

Ve třetím dvoukole 1. české lidy dorostu získala naše družstva méně než 50% možných bodů - Č.Třebová tři, Chrudim dva a Ústí n/O žádný. V současné tabulce tak patří Č.Třebové třetí, Chrudimi osmé a Ústí n/O poslední dvanácté místo.


1

1.liga druz. ml.dor. - ročník 03/04 Zpráva z kol č.  6 a 7          31.01.04

 

K:6          Z:31        Vinohrady Brno - Sokol Bedrichov                  (Lapunik)              2 : 4

Paral Adam           %:%       Dechterenko Filip                Lamser Tomas                      0:1           Hurych Martin

Bartas David        %:% H   Pokorny Jakub                     Brandejs Zdenko                 0:1           Skoda Martin

Kadrnka Jaku       0:1           Saroun Radek                      Frolo Patrik                           1:0           Patrincova Lucie

 

K:6          Z:32        Lokomotiva Brno - Jiskra H. Brod B                (Lapunik)              1 : 5

Drab Tomas          0:1           Somer Jakub                         Lapunikova Marketa          %:%       Vanek Marian

Bystricka Ka         0:1           Koref Martin                        Lapunik Michal                    0:1           Omdrak Marek

Furch Tomas        %:%       Reichel Tomas                     Fiala Vojtech                       0:1           Kocourkova Zuzana

 

K:6          Z:33        Loko C. Trebova - DDM Chrudim                   (Krys)                    6 : 0

Simek Jan              1:0           Krys Jan                               Petraz Martin                       1:0           Kus Martin

Zeinert Michal     1:0           Zak Pavel                              Petrazova Katerina              1:0 H       Sabolova Gabriela

Simek Zdene         1:0           Kus Tomas                           Vondra Lukas                      1:0           Kokes Ondrej

 

K:6          Z:34        Jiskra Usti/O. - Sokol Hradec Kral.                   (Krys)                    1 : 5

Bartosova L H      %:% H   Kastner Vojtech                   Becicka David                     0:1           Uhlir Jan

Pecinka Marti       %:%       Rozkovec Jiri                        kontumace                            0:K          Paulovic Michael

Kapoun Vit           0:1           Kulir Martin                         kontumace                            0:K          Dvorak David

 

K:6          Z:35        Sokol Joly Lysa/L - Jiskra Jaromer                   (Vankova)             6 : 0

Postupa Pave       1:0 H       Safarik Jakub                        Fencl Pavel                          1:0           Zvonar Roman

Bouzek Toma       1:0           Srejber Michal                     Rosenbaum Vit                    1:0           Svobodova Sarka

Postupa Mart       1:0           Daxner Petr                           Sochorova Jana      H          1:0           Holec Dominik

 

K:6          Z:36        Jiskra Novy Bydzov - Panda Rychnov/K.      (Vankova)             1.5:4.5

Vanek Jiri              0:1 H       Lasut Lukasz                        Schovankova Jana              0:1           Hornicek Jan

Stefan Jaro H        0:1           Hornicek Ondrej                  Vanek Tomas                      1:0           Hornicek Petr

Skalova Nikol       %:%       Mareckova Martina            Vanicek Lukas                     0:1           Sosinka Dariusz

 

K:7          Z:37        Vinohrady Brno - Jiskra H. Brod B                   (Lapunik)              2 : 4

Paral Adam           %:%       Somer Jakub                         Lamser Tomas                      0:1           Vanek Marian

Vesely Michal      %:%       Koref Martin                        Brandejs Zdenko                 0:1           Omdrak Marek

Bartas David        1:0           Reichel Tomas                     Frolo Patrik                          0:1           Kocourkova Zuzana

 

K:7          Z:38        Lokomotiva Brno - Sokol Bedrichov               (Lapunik)              1 : 5

Drab Tomas          0:1           Dechterenko Filip                Lapunikova Marketa          0:1           Hurych Martin

Bystricka Ka         0:1 H       Pokorny Jakub                     Lapunik Michal                    0:1           Skoda Martin

Furch Tomas        0:1           Saroun Radek                      Fiala Vojtech                       1:0           Patrincova Lucie

 

K:7          Z:39        Loko C. Trebova - Sokol Hradec Kral.            (Krys)                    3 : 3

Simek Jan              0:1 H       Kastner Vojtech                   Petraz Martin                       1:0           Uhlir Jan

Zeinert Michal     1:0           Rozkovec Jiri                        Petrazova Katerina              0:1           Paulovic Michael

Simek Zdene         1:0           Kulir Martin                         Vondra Lukas                      0:1           Dvorak David

 

K:7          Z:40        Jiskra Usti/O. - DDM Chrudim                          (Krys)                    0.5:5.5

Bartosova L H      0:1           Krys Jan                               Becicka David                     0:1 H       Sabolova Gabriela

Pecinka Marti       %:%       Zak Pavel                              kontumace                            0:K          Kokes Ondrej

Kapoun Vit           0:1           Kus Martin                           kontumace                            0:K          Benesova Anna

 

K:7          Z:41        Sokol Joly Lysa/L - Panda Rychnov/K.          (Vankova)             4.5:1.5

Onoprienko A      0:1 H       Lasut Lukasz                        Postupa Martin                    1:0           Hornicek Jan

Postupa Pave       1:0           Hornicek Ondrej                  Rosenbaum Vit                    1:0           Hornicek Petr

Bouzek Tom         1:0           Mareckova Martina            Sochorova Jana    H            %:%       Sosinka Dariusz

 

K:7          Z:42        Jiskra Novy Bydzov - Jiskra Jaromer               (Vankova)             4.5:1.5

Vanek Jiri              1:0 H       Safarik Jakub                        Schovankova Jana              %:%       Zvonar Roman

Stefan Jaro H        0:1           Srejber Michal                     Vanek Tomas                      1:0           Svobodova Sarka

Skalova Nikol       1:0           Daxner Petr                           Vanicek Lukas                      1:0           Holec Dominik

 

 

1.             Sokol Joly Lysa/L               7              6             1             0             29.5         13           

2.             Panda Rychnov/K.             7              6             0             1             28.0         12           

3.             Loko C. Trebova                  7              4             1             2             31.0         9            

4.             Sokol Hradec Kral.              7              3             3             1             24.0         9            

5.             Jiskra Novy Bydzov           7              4             1             2             20.5         9            

6.             Jiskra H. Brod B                   7              4             0             3             24.0         8            

7.             Sokol Bedrichov                  7              3             1             3             23.0         7

8.             DDM Chrudim                     7              3             1             3             20.5         7

9.             Vinohrady Brno                   7              2             0             5             19.0         4

10.           Jiskra Jaromer                       7              1             1             5             11.5         3

11.           Lokomotiva Brno                 7              1             0             6             11.5         2

12.           Jiskra Usti/O.                       7              0             1             6             9.5          1

 

                                                                                                                             Martin Paukert

                                                                                                                             vedoucí soutěže

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.