Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu střed - soupisky 28.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v 1. české lize ml. dorostu, skupina střed


1

1.liga druz. ml.dor. – stred               ročník 03/04              Soupisky družstev               20.09.03

 

 

Doplnění (změny červeně) adresáře kapitánů a organ. pracovníků (v pořadí dle čísel losu)

1.                Kapitán:  RNDr. Jaromir Krys, Hradištní 1196, 53705 Chrudim

Tel: 604 544 227, e-mail: jaromir.krys@seznam.cz

                        Zástupce: Mgr. Zdenek Pokorny          

Tel: 604 878 844,  469 603 117, e-mail: zdenek.pokorny@perfolinea.cz

2.                Kapitán:  Martin Paukert, J.Masaryka 1366, 50012 Hradec Kralove           

Tel: 605 177 186, 974 522 536, e-mail: mpaukert@seznam.cz

                        Zástupce: Pavel Prazak, Ulrichovo nam. 762, 50002 Hradec Kralove          

Tel. 777 864 065, 495 532 528, e-mail: prazak.neslhk@email.cz

3.                Kapitán:  Rndr. Stanislav Paral, Boreticka 1, 62800 Brno           

Tel: 543 434 202, 544 215 743, e-mail: sotjvinohrady@seznam.cz

                        Zástupce: Libor Stursa, Valticka 19, 62800 Brno      

Tel: 544 210 910

4.                Kapitán:  Pavel Lapúník, Renneská 39, 60200 Brno

Tel: 777 788 702, e-mail: plapunik@krohne.cz

Zástupce: Miroslav Hurta, Dobrovskeho 592, 66461 Rajhrad        

Tel: 547 229 510, e-mail: mhurta@volny.cz

5.                Kapitán:  Pavel Borek, Ceskych bratri 203, 56601 Vysoke Myto           

Tel: 606 889 310, 737 735 487, e-mail: borekpav@seznam.cz

Zástupce: Karel Petrželka, Jelenice 1799, 56002 Česká Třebová

6.                Kapitán:  Pavel Holasek, Prazska 59, 56204 Usti nad Orlici           

Tel: 465 521 266, 465 527 356, e-mail: holasek@gymuo.cz

                        Zástupce: David Kamenik, Masarykova 168, 56201 Usti nad Orlici       

Tel: 723 004 402

Org. Pracovník: Jan Pokorny

e-mail: garri.poky@centrum.cz

7.                Kapitán:  Petr Saeckl, Sojovicka 411, 28922 Lysa nad Labem           

Tel: 325 553 016, 723 071 701, 325 559 442, e-mail: petr.saeckl@worldonline.cz saeckl@kovona.com

8.                Kapitán:  Peaddr Marcela Vankova, 50356 Hlusice 49,            

Tel: 777 180 451, 495 483 457, e-mail: zs.hlusice@tiscali.cz

                        Zástupce: Petr Vanek, Hlusice 49        TB: 724 027 522,

Tel: 495 483 457

9.                Kapitán:  Kamil Moller, 5.kvetna 140, 55102 Jaromer 2           

Tel: 604 972 653, e-mail: kmoller@seznam.cz

                        Zástupce: Michal Srejber, Bavlnarska 665, 55101 Jaromer         

Tel: 723 259 683

10.             Kapitán:  Ing. Jan Hornicek, Zbuzany 539, 51601 Rychnov nad Kneznou           

Tel: 732 802 754, 494 533 268, e-mail: jan.hornicek@skoda-auto.cz

                        Zástupce: Jiri Daniel, SNP 1351, 51601 Rychnov nad Kneznou 

Tel: 777 124 775, 494 535 904, e-mail: daniel.jiri@tiscali.cz

11.             Kapitán:  Jiri Widerlechner, Kollarova 5, 58601 Jihlava           

Tel: 603 325 185, 567 220 002, e-mail: widerlechner@centrum.cz

12.             Kapitán:  Pavel Broz, Chlistov 25, 58001 Havlickuv Brod           

Tel: 723 226 844, 569 489 202, e-mail: chlistov@wo.cz

                        Zástupce: Renat Brozova, Chlistov 25, 58001 Havlickuv Brod           

Tel: 723 226 844, 569 489 202

 

  Vedoucí soutěže:             Martin Paukert, J.Masaryka 1366, 50012 Hradec Kralove          

Tel: 495 274 040, 974 522 536, 605 177 186, e-mail: mpaukert@seznam.cz

 

 

 

 

Hrací místnosti (v pořadí dle čísel losu)

   1. Sazka-Sportka, Čs.Partyzánů 13, Chrudim

   2. Sokolovna, Eliscino nabrezi 777, Hradec Kralove 2 (MHD 3, 7, 12, 16 - Muzeum)

   3. Klubovna KVIC, Palavske nam. 1, Brno

   4. Bistro U hasicu zizne, Kostalova 1, Brno (na nezastresene pulce bus nadrazi Zvonarka)

   5. DDM Kamarad, Sadova ul., Ceska Trebova 1385

   6. DDM, V lukach 315, Usti nad Orlici

   7. Sojovicka 268/3, Lysa nad Labem, areál chovatelů drobného zvířectva

   8. SOU Hlusice (tzv. zamek) – nutné přezůvky!

   9. Sokolovna, Luzicka 426, Jaromer (1.p., vedle zimniho stadionu)

  10. Dum zahradkaru, Polackovo nam., Rychnov/K. (vedle rest. U Kalone – nam. u zamku)

  11. Sokolovska 122c, Jihlava-Bedřichov

  12. DDM u Aleje, Masarykova 2190, Havlickuv Brod

 

Soupisky družstev

 

1. DDM Chrudim

1         Krys Jaromir                                  880124/           1449    

 2         Krys Jan                                           910316/            1401    

 3         Zak Pavel                                        900819/            3.VT     

 4         Kus Tomas                                      880506/            1386    

 5         Kus Martin                                       910331/            3.VT     

 6            Sabolova Gabriela              H            920221/            3.VT     

 7         Kokes Ondrej                                      930531/            4.VT     

 8         Culek Karel                           901008/            3.VT     

 9            Chlubna Martin                      920414/            4.VT     

10            Benesova Anna                      930926/            4.VT     

11        Kucera Frantisek                      950209/            4.VT     

12            Kanderalova Katerina            910314/            4.VT     

13        Feres Jiri                                921118/            -.VT     

14            Svadlenka Jiri                        940727/            -.VT     

15            Kanderalova Alzbeta             940503/            -.VT     

16        Fantl Martin                                       910418/            -.VT     

17        Gabriel Jan                              940501/            -.VT     

18            Stanislav Vaclav                     950521/            -.VT     

 

 2. Sokol Hradec Kral.

 1         Kastner Vojtech            H            890421/            1928    

 2            Rozkovec Jiri                           880624/            1829    

 3         Rychna Lukas  H            890529/            1661    

 4         Kulir Martin                                       880514/            4.VT     

 5         Uhlir Jan                             941215/            4.VT     

 6            Paulovic Michael                    910408/            3.VT     

 7         Ricar Jiri                                881005/            3.VT     

 8         Dvorak David                           920605/            1384    

 9         Dvorak Tomas                          910310/            1279    

10        Glos Jakub                                       900605/            4.VT     

11            Macejovsky Petr                      880708/            4.VT     

12        Uhlir Jakub                                       910811/            -.VT     

 

 3. Vinohrady Brno

 1         Paral Adam                                       880517/            1602    

 2         Vesely Michal                                      890601/            1354    

 3         Hladka Jirina                H            891223/            1529    

 4         Bartas David                                       910113/            1355    

 5            Kadrnka Jakub                        880616/            4.VT     

 6         Lamser Tomas                          901231/            1347    

 7            Brandejs Zdenko                      920118/            4.VT     

 8            Petrzelka David                       910422/            4.VT     

 9         Slampa Tomas                          920514/            4.VT     

10        Bartas Michal                                      940110/            4.VT     

11        Siroky Filip                              951114/            4.VT     

12        Frolo Patrik                          951110/            -.VT     

 

 4. Lokomotiva Brno

 1         Drab Tomas                                      890205/            1472    

 2            Bystricka Kamila                     885512/            3.VT     

 3         Furch Tomas                                      880114/            1394    

 4         Petlan Michael                       880918/            1407    

 5            Lapunikova Marketa             925315/            3.VT     

 6         Kraus Tomas                                      880812/            3.VT     

 7            Lapunik Michal                      950323/            3.VT     

 8            Ondracka Vaclav                   950914/            4.VT     

 9         Fiala Vojtech                                    920205/            3.VT     

10        Mazur Richard                        940304/            4.VT     

11        Ledl Jakub                                       940423/            4.VT     

12        Siuda Ondrej                                      910106/            4.VT     

13        Cerna Hana                            896113/            4.VT     

14        Cerny Jakub                                       920913/            4.VT     

15            Ledlova Kristyna                    965801/            -.VT     

 

 5. Loko C. Trebova

 1         Simek Jan                             890704/            1915    

 2         Zeinert Michal                        890915/            1683    

 3         Simek Zdenek                         880214/            1522    

 4         Petraz Martin                         910128/            1496    

 5            Halbrstat David                     891104/            1549    

 6            Petrazova Katerina                 880304/            1418    

 7         Vondra Lukas               901209/            1366    

 8         Schmid Martin              890410/            3.VT     

 9         Horsky Jakub                                       900819/            4.VT     

10        Hlavac Lukas                          920422/            4.VT     

11        Vencl Jiri                                930218/            4.VT     

12            Strouhal Jan                            910310/            4.VT     

13            Steinmetz Roman                  910620/            4.VT     

14        Slezak Tomas                                      920529/            4.VT     

15        Tolg Tomas                                      930813/            -.VT     

 

 6. Jiskra Usti/O.

 1            Bartosova Lucie            H            891021/            1357    

 2            Pecinka Martin                      900916/            3.VT     

 3         Buben Ondrej                          890108/            3.VT     

 4         Ha Tuan Ngoc Josef                910827/            4.VT     

 5         Ahn Tuan Jan                      931102/            4.VT     

 6            Kapoun Vit                            950105/            4.VT     

 7         Gibis Petr                              910513/            4.VT     

 8         Rozlilek Josef                           901019/            4.VT     

 9            Becicka David                        901012/            -.VT     

10        Seidl Lukas                                        890331/            -.VT     

 

 7. Sokol Joly Lysa/L

 1            Onoprienko Antonin              881118/            3.VT     

 2            Postupa Pavel                        880627/            1826    

 3         Bouzek Tomas                          880202/            1743    

 4            Postupa Martin                      890801/            1699    

 5            Drahota Ales                                       890714/            3.VT     

 6         Daniel Jiri                    H            890427/            3.VT     

 7         Fencl Pavel                                        900201/            3.VT     

 8            Rosenbaum Vit                        910701/            3.VT     

 9            Sochorova Jana            H            911228/            3.VT     

10            Balacek Tadeas            H            950417/            3.VT     

11            Fenclova Eliska                                                    4.VT     

 

 8. Jiskra Novy Bydzov

 1         Vanek Jiri                                891225/            1476    

 2         Soucek Jakub              H            910604/            3.VT     

 3         Stefan Jaroslav            H            880610/            1349    

 4            Skalova Nikola                                  880203/            1427    

 5            Schovankova Jana                880114/            -.VT     

 6         Tomas Petr                              901028/            3.VT     

 7         Kanska Monika                         880613/            3.VT     

 8         Vanek Tomas                          930411/            1272    

 9            Vanicek Lukas                         920413/            3.VT     

10        Brunclik Michal             920416/            3.VT     

11            Kolman Vladimir                   911213/            3.VT     

12        Kohout Ondrej                          890609/            4.VT     

13            Prokopova Jirirna                   920828/            4.VT     

14        Kohout Martin                         931201/            4.VT     

15        Eibl Milan                                        901009/            4.VT     

 

 9. Jiskra Jaromer

 1         Krovina Jan                  H            880529/            1476    

 2         Erbrt Jan                 H            900224/            3.VT     

 3         Stejskal Jakub                         931026/            3.VT     

 4         Erbrt Vojtech                       H            930907/            3.VT     

 5         Safarik Jakub             H            930922/            3.VT     

 6         Lacina Jan                              890602/            4.VT     

 7         Srejber Michal                        930601/            3.VT     

 8         Ulip Viktor                                       891206/            3.VT     

 9         Daxner Petr                              940121/            3.VT     

10        Zoch Vitezslav                                  951024/            3.VT     

11            Freisleben Jakub                     921210/            4.VT     

12        Zvonar Roman                         900614/            4.VT     

13        Kubes Ondrej                                      901001/            4.VT     

14        Skuhra Tadeas                         910331/            4.VT     

15            Svobodova Sarka                 910819/            4.VT     

16        Rizek Lukas                                        920918/            4.VT     

17        Cizinsky Petr                              911109/            4.VT     

 

10. Panda Rychnov/K.

 1         Mrovec Jan                  H            881202/            1752    

 2            Hornicek Ondrej                      880105/            1595    

 3            Mareckova Martina                905115/            1531    

 4            Hornicek Jan                          890128/            1281    

 5            Hornicek Petr                           920212/            3.VT     

 6         Kalecky Karel                H            910114/            1411    

 7            Neslova Nelly                                      915123/            3.VT     

 8         Nosek Jakub                                       940409/            3.VT     

 9            Lunacek Tomas                        890905/            -.VT     

10            Hornicek Pavel                        960118/            4.VT     

11            Zahradnik Tomas                    930912/            4.VT     

12        Jezek Adam                           940208/            4.VT     

13        Svec Jan                                           940329/            4.VT     

 

11. Sokol Bedrichov

 1            Dechterenko Filip                    880229/            1744    

 2         Cech Bohuslav                      900119/            1427    

 3            Pokorny Jakub             H            880623/            1441    

 4         Saroun Radek                          880430/            3.VT     

 5         Oburka Robin               890910/            3.VT     

 6            Prehradna Jana                    890316/            3.VT     

 7         Hurych Martin                         910319/            3.VT     

 8         Skoda Martin                                       930614/            4.VT     

 9            Krasensky Jakub                      930603/            4.VT     

10        Nemec Simon                           931122/            4.VT     

11        Cihal Josef                           921202/            4.VT     

12            Kozlicek Lubomir                    930202/            4.VT     

13            Patrincova Lucie                    940601/            4.VT     

14        Plihal Ondrej                                      930425/            4.VT     

15        Hurych Jakub                           920610/            4.VT     

 

12. Jiskra H. Brod B

 1         Somer Jakub                           890106/            1590    

 2         Novak Radek                          895710/            1354    

 3         Koref Martin                           910829/            1384    

 4         Reichel Tomas              910831/            1358    

 5         Vanek Marian                          880824/            3.VT     

 6         Zeleny Zbynek                          880518/            3.VT     

 7            Omdrak Marek                        880422/            3.VT     

 8            Kocourkova Zuzana               925217/            1312    

 9         Broz David                                       920523/            3.VT     

10        Kesner Filip                              900521/            4.VT     

11            Melounova Ivana                   905710/            4.VT     

12        Stehlik Oldrich                                    920713/            4.VT     

13            Beranek Ondrej                      901031/            4.VT     

14        Simon Adam                           940615/            4.VT     

15        Koref Tomas                                      951016/            4.VT     

 

 

K soupiskám: 

7. Joly Lysá nad Labem: U hráčky č. 11. Fenclová Eliška je třeba předložit potvrzení o registraci.

9. Jiskra Jaroměř: Hráč. Č. 20 Ondřej Moller (nar. 20.3.2002) vyškrtnut ze soupisky – Podle článku 12.1. pravidel FIDE šachisté jednají tak, aby nepoškozovali dobré jméno šachové hry.  Dle rozpisu soutěž hrají družstva mladších dorostenců s povinností zařadit jednoho mladšího žáka – o batolatech se v rozpisu této soutěže nemluví.

10. Panda Rychnov nad Kněžnou: U hráče č. 1. Mrověc Jan je třeba předložit povolení k hostování.

U hráče č. 6. Kalecký Karel je třeba předložit povolení k hostování případně potvrzení o registraci.

11. Sokol Bedřichov – Jihlava: U hráče č. 3. Pokorný Jakub je třeba předložit povolení k hostování.

 

Chybějící doklady předložte nejpozději do 30.9.2003. Pokud se tak nestane budou po tomto termínu výše jmenovaní vyškrtnuti ze soupisek!

 

Přeji všem družstvům úspěšný vstup do nové sezóny. Pořadatele jednotlivých srazů upozorňuji na včasné zasílání výsledků.

 

Zdraví Martin Paukert - vedoucí soutěže


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.