Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu střed - kolo 8+9 28.03.04

Ve čtvrtém dvoukole 1. české ligy ml. dorostu skup. střed získali naši zástupci 50% možných bodů - Č.Třebová čtyři, Ústí n/O. dva a Chrudim nic, díky čemuž v tabulce poskočila Č.Třebová na třetí příčku, Chrudim je osmá a Ústí n/O. se odlepilo z posledního místa.


1

1.liga druz. ml.dor. - ročník 03/04  Zpráva z kol č.  8 a 9      27.03.04

 

K:8         Z:43        Sokol Bedrichov - Jiskra Jaromer                                                                   4.5:1.5

Pokorny Jakub        H            1:0           Stejskal Jakub                         Hurych Martin                      %:%        Zoch Vitezslav

Saroun Radek                         0:1           Srejber Michal                        Skoda Martin                        1:0           Zvonar Roman

Prehradna Jana                       1:0           Ulip Viktor                            Nemec Simon                        1:0           Cerovsky Jiri

 

K:8         Z:44        Jiskra H. Brod B - Panda Rychnov/K.                                                             4 : 2

Somer Jakub                          1:0 H       Mrovec Jan                            Reichel Tomas                        %:%        Hornicek Jan

Novak Radek                         0:1           Hornicek Ondrej                     Vanek Marian                        1:0           Hornicek Petr

Koref Martin                         %:%        Mareckova Martina               Kocourkova Zuzana              1:0           Nosek Jakub

 

K:8         Z:45        DDM Chrudim - Sokol Joly Lysa/L                                                                1 : 5

Krys Jaromir                         0:1           Postupa Pavel                        Kus Tomas                            0:1           Fencl Pavel

Krys Jan                                %:%        Bouzek Tomas                       Kus Martin                           0:1           Rosenbaum Vit

Zak Pavel                              0:1           Postupa Martin      Sabolova Gabriela  H                             %:% H    Balacek Tadeas

 

K:8         Z:46        Sokol Hradec Kral. - Jiskra Novy Bydzov                                                      4 : 2

Rozkovec Jiri                        1:0           Skalova Nikola                       Uhlir Jan                                0:1           Vanek Tomas

Rychna Lukas        H             1:0           Schovankova Jana                  Paulovic Michael                    1:0           Vanicek Lukas

Kulir Martin                          1:0           Tomas Petr                            Dvorak David                        0:1           Prokopova Jirina

 

K:8         Z:47        Vinohrady Brno - Loko C. Trebova                                                                 0.5:5.5

Paral Adam                            0:1           Simek Jan                               Lamser Tomas                        0:1           Halbrstat David

Vesely Michal                       0:1           Simek Zdenek                        Brandejs Zdenko                    0:1           Petrazova Katerin

Bartas David                         %:%        Petraz Martin                        Siroky Filip                           0:1           Vondra Lukas

 

K:8         Z:48        Lokomotiva Brno - Jiskra Usti/O.                                                                    1.5:3.5

Drab Tomas                          %:% H    Bartosova Lucie                     Lapunik Michal                      0:1           Kapoun Vit

Bystricka Kamila                   0:1           Pecinka Martin                       Ondracka Vaclav                    0:1           Becicka David

Lapunikova Marketa             1:0           Ha Tuan Ngoc Josef              kontumace                              0:0           kontumace

 

K:9         Z:49        Sokol Bedrichov - Panda Rychnov/K.                                                              2.5 : 3.5

Je znám jen výsledek utkání.

 

K:9         Z:50        Jiskra H. Brod B - Jiskra Jaromer                                                                  5 : 1

Je znám jen výsledek utkání.

 

K:9         Z:51        DDM Chrudim - Jiskra Novy Bydzov                                                             2.5:3.5

Krys Jaromir                         0:1           Vanek Jiri                               Kus Tomas                            0:1           Vanek Tomas

Krys Jan                                %:%        Skalova Nikola                       Kus Martin                           0:1           Vanicek Lukas

Zak Pavel                              1:0           Schovankova Jana                  Sabolova Gabriela  H             1:0           Prokopova Jirirna

 

K:9         Z:52        Sokol Hradec Kral. - Sokol Joly Lysa/L                                                         2 : 4

Rozkovec Jiri                        0:1           Postupa Pavel                        Uhlir Jan                                0:1           Fencl Pavel

Rychna Lukas        H             %:%        Bouzek Tomas                       Paulovic Michael                    1:0           Rosenbaum Vit

Kulir Martin                          0:1           Postupa Martin                      Dvorak David                        %:% H    Balacek Tadeas

 

K:9         Z:53        Vinohrady Brno - Jiskra Usti/O.                                                                      4 : 2

Paral Adam                            1:0 H       Bartosova Lucie     Lamser Tomas                                        1:0           Kapoun Vit

Vesely Michal                       0:1           Pecinka Martin                       Brandejs Zdenko                    0:1           Becicka David

Bartas David                         1:0           Ha Tuan Ngoc Josef              Siroky Filip                           K:0          kontumace

 

K:9         Z:54        Lokomotiva Brno - Loko C. Trebova                                                               0.5:5.5

Drab Tomas                          0:1           Simek Jan                               Ondracka Vaclav                    %:%        Halbrstat David

Lapunikova Marketa             0:1           Simek Zdenek                        kontumace                              0:K          Petrazova Katerin

Lapunik Michal                      0:1           Petraz Martin                        kontumace                              0:K          Vondra Lukas

 

Průběžné pořadí:

1.         Sokol Joly Lysa/L        9          8         1         0         38.5     17       

2.         Panda Rychnov/K.       9          7         0         2         33.0     14       

3.         Loko C. Trebova         9          6         1         2         42.0     13       

4.         Jiskra H. Brod B          9          6         0         3         33.0     12       

5.         Sokol Hradec Kral.     9          4         3         2         30.0     11       

6.         Jiskra Novy Bydzov     9          5         1         3         26.0     11       

7.         Sokol Bedrichov          9          4         1         4         29.5     9

8.         DDM Chrudim            9          3         1         5         24.0     7

9.         Vinohrady Brno           9          3         0         6         23.5     6

10.       Jiskra Usti/O.               9          1         1         7         15.0     3

11.       Jiskra Jaromer              9          1         1         7         14.0     3

12.       Lokomotiva Brno         9          1         0         8         13.5     2

 

                                                                                   Martin Paukert

                                                                                   vedoucí soutěže

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.