Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga ml. dorostu střed - kolo 10+11 18.04.04

Ani v posledním pátém dvoukole 1. české ligy ml. dorostu skup. střed se našim zástupcům nepodařilo v této sezoně získat nadpoloviční počet bodů. Č.Třebová díky dvěma vysokým výhrám skončila těsně na třetím místě, Chrudimi zisk dvou bodů stačil na celkové deváté místo a Ústí n/O. zůstalo na desáté příčce i přesto, že tentokrát vyšlo naprázdno.


1

1.liga druz. ml.dor. - ročník 03/04     Zpráva z kol č.  10 + 11         19.04.04

 

Doplnění z kola č. 9

K:9          Z:49        Sokol Bedrichov - Panda Rychnov/K.                                               2.5:3.5

Pokorny Jakub     H 0:1 H       Mrovec Jan                             Hurych Martin        1:0           Hornicek Jan

Saroun Radek           0:1           Hornicek Ondrej                     Skoda Martin           0:1           Hornicek Petr

Prehradna Jana        %:%         Mareckova Martina                Nemec Simon          1:0           Nosek Jakub

K:9          Z:50        Jiskra H. Brod B - Jiskra Jaromer                                                   5 : 1

Somer Jakub            1:0           Stejskal Jakub                          Reichel Tomas        1:0           Zoch Vitezslav

Novak Radek           1:0           Srejber Michal                         Vanek Marian          1:0           Zvonar Roman

Koref Martin           0:1           Ulip Viktor                             Kocourkova Zuzana1:0           Cerovsky Jiri

 

Kolo č. 10

K:10        Z:55        Loko C. Trebova - Sokol Bedrichov                                                  5.5:0.5

Simek Jan                %:% H     Pokorny Jakub                        Petraz Martin          1:0           Prehradna Jana

Zeinert Michal        1:0           Saroun Radek                          Halbrstat David       1:0           Hurych Martin

Simek Zdenek          1:0           Oburka Robin                          Petrazova Katerina 1:0           Skoda Martin

K:10        Z:56        Jiskra Usti/O. - Jiskra H. Brod B                                                     1.5:4.5

Bartosova Lucie    H1:0          Somer Jakub                            Kapoun Vit              0:1           Reichel Tomas

Pecinka Martin       %:%         Novak Radek                          Becicka David         0:1           Omdrak Marek

Ha Tuan Ngoc Josef0:1           Koref Martin                          kontumace              0:K          Kocourkova Zuza

K:10        Z:57        Sokol Joly Lysa/L - Vinohrady Brno                                                2.5:3.5

Postupa Pavel         %:%         Paral Adam                             Fencl Pavel             0:1           Bartas David

Postupa Martin       1:0           Vesely Michal                         Rosenbaum Vit        0:1           Lamser Tomas

Drahota Ales           0:1 H       Hladka Jirina                           Sochorova Jana    H 1:0           Petrzelka David

K:10        Z:58        Jiskra Novy Bydzov - Lokomotiva Brno                                           4.5:1.5

Vanek Jiri                1:0           Bystricka Kamila                    Tomas Petr             %:%         Lapunikova Marke

Stefan Jaroslav     H %:%         Furch Tomas                           Vanek Tomas          1:0           Lapunik Michal

Schovankova Jana   %:%         Petlan Michael                        Prokopova Jirirna   1:0           Ondracka Vaclav

K:10        Z:59        Jiskra Jaromer - DDM Chrudim                                                      2.5:3.5

Erbrt Jan              H 1:0           Krys Jaromir                           Zoch Vitezslav        %:%         Kus Tomas

Srejber Michal         1:0           Krys Jan                                  Freisleben Jakub       0:1           Kus Martin

Ulip Viktor              0:1           Zak Pavel                               Zvonar Roman        0:1 H       Sabolova Gabriela

K:10        Z:60        Panda Rychnov/K. - Sokol Hradec Kral.                                          5 : 1

Mrovec Jan          H %:%         Rozkovec Jiri                          Hornicek Jan           1:0           Paulovic Michael

Hornicek Ondrej      1:0           Kulir Martin                            Hornicek Petr         1:0           Ricar Jiri

Mareckova Martina 1:0           Uhlir Jan                 Hornicek Pavel                       %:%         Dvorak David

 

Kolo č. 10

K:11        Z:61        Loko C. Trebova - Jiskra H. Brod B                                                 6 : 0

Simek Jan                1:0           Somer Jakub                            Petraz Martin          1:0           Reichel Tomas

Zeinert Michal        1:0           Novak Radek                          Halbrstat David       1:0           Omdrak Marek

Simek Zdenek          1:0           Koref Martin                          Petrazova Katerina 1:0           Kocourkova Zuza

K:11        Z:62        Jiskra Usti/O. - Sokol Bedrichov                                                      2.5:3.5

Bartosova Lucie   H %:% H     Pokorny Jakub                        Kapoun Vit              0:1           Prehradna Jana

Pecinka Martin       1:0           Saroun Radek                          Becicka David         1:0           Hurych Martin

Ha Tuan Ngoc Josef0:1           Oburka Robin                          kontumace              0:K          Skoda Martin

K:11        Z:63        Sokol Joly Lysa/L - Lokomotiva Brno                                              5.5:0.5

Postupa Pavel         1:0           Bystricka Kamila                    Fencl Pavel             %:%         Lapunikova Marke

Postupa Martin       1:0           Furch Tomas                           Rosenbaum Vit        1:0           Lapunik Michal

Drahota Ales           1:0           Petlan Michael                        Sochorova Jana    H 1:0           Ondracka Vaclav

K:11        Z:64        Jiskra Novy Bydzov - Vinohrady Brno                                             2.5:3.5

Vanek Jiri                %:%         Paral Adam                             Tomas Petr             0:1           Bartas David

Stefan Jaroslav     H 1:0           Vesely Michal                         Brunclik Michal       0:1           Lamser Tomas

Schovankova Jana   0:1 H       Hladka Jirina                           Prokopova Jirirna   1:0           Petrzelka David

K:11        Z:65        Jiskra Jaromer - Sokol Hradec Kral.                                               2 : 4

Erbrt Jan             H  0:1           Rozkovec Jiri                          Zoch Vitezslav        0:1           Paulovic Michael

Srejber Michal         1:0           Kulir Martin                            Freisleben Jakub       0:1           Dvorak David

Ulip Viktor              1:0           Uhlir Jan                                 Zvonar Roman        0:1           Dvorak Tomas

K:11        Z:66        Panda Rychnov/K. - DDM Chrudim                                                  3.5:2.5

Mrovec Jan          H 1:0           Krys Jaromir                           Hornicek Jan           1:0           Kus Tomas

Hornicek Ondrej      1:0           Krys Jan                                  Hornicek Petr         0:1           Kus Martin

Mareckova Martina %:%         Zak Pavel                               Hornicek Pavel       0:1 H       Sabolova Gabriela

 

1.             Sokol Joly Lysa/L                11            9             1             1             46.5         19           

2.             Panda Rychnov/K.                  11            9             0             2             42.0         18           

3.             Loko C. Trebova                    11            8             1             2             53.5         17           

4.             Jiskra H. Brod B                      11            7             0             4             37.5         14           

5.             Sokol Hradec Kral.                  11            5             3             3             35.0         13           

6.             Jiskra Novy Bydzov                11            6             1             4             33.0         13           

7.             Sokol Bedrichov                      11            5             1             5             34.0         11

8.             Vinohrady Brno                      11            5             0             6             30.5         10

9.             DDM Chrudim                        11            4             1             6             30.0         9

10.           Jiskra Usti/O.                       11            1             1             9             19.0         3

11.           Jiskra Jaromer                    11            1             1             9             18.5         3

12.           Lokomotiva Brno                 11            1             0             10            15.5         2

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.