Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 1. kolo 19.10.03

V novém ročníku 2. české ligy se z našich zástupců nejlépe uvedl nováček - Polabiny Pardubice zvítězily nad H. Brodem 5,5:2,5. Oba body přivezla i Synhesia Pardubice B ze Žižkova za výhru 4,5:3,5, zato AveKontakt Pardubice podlehl v M. Boleslavi 5,5:2,5.


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

ŠK Polabiny Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod Viktoria Žižkov - Synthesia Pardubice B

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.     Kourek Josef                    1:0      Šenkýř Vladimír                                1.     Klicnar Martin                1/2      Petr Martin

   2.     Mojžíš Jaroslav               1:0      Tůma Jiří                                              2.     Vedral Oldřich                1/2      Kastner Oldřich

   3.     Roško Luboš                   1:0      Štolba Miloš                                      3.     Jandečka Tomáš              0:1      Navrátil František

   4.     Novotný Michal             1:0      Jelínek Václav                                   4.     Burdík Lubomír             0:1      Šebesta Petr

   5.     Just Pavel                         1/2      Keller Daniel                                     5.     Kotrba Tomáš                  -:+       Šilar Lubomír

   6.     Vávra Radim                     0:1      Strnad Josef                                        6.     Čechura Petr                    1:0      Trojan Luboš

   7.     Pavlíček Miroslav         1/2      Šplíchal Petr                                      7.     Koubek Václav               1:0      Karaba David

   8.     Bělohlav Jan                    1/2      Pertl Jaroslav                                     8.     Koubek Václav               1/2      Kastner Kamil

                          5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

     Spartak Vlašim - Sokol Vyšehrad C             Panda Rychnov nad Kněžnou - Spartak Vrchlabí

              Rozhodčí: Oldřich Sládek                                                  Rozhodčí: Jiří Daniel

   1.     Šťastný Jan                       0:1      Netušil Miloslav                              1.     Kačírek Petr                    1:0      Jüptner Jan

   2.     Mejzlík Vojtěch              1/2      Rozkovec Hynek                              2.     Červinka Michal            0:1      Hála Bohumil

   3.     Vojta Tomáš                     1/2      Vaněk Petr                                          3.     Novotný Josef                 1:0      Štursa Jan

   4.     Dušek Martin                  0:1      Kalivoda Jaroslav                            4.     Pirklová Hana                1:0      Špaček Libor

   5.     Pecháček Stanislav        0:1      Šubrt Jaroslav                                    5.     Rydl František                1/2      Chalupecký Vladimír

   6.     Horák Vladimír               0:1      Hlavsa Petr                                        6.     Daniel Jiří                        0:1      Buchar Petr

   7.     Mejzlík Ondřej               0:1      Janda Pavel                                        7.     Machlowski Slawomir 0:1      Wenke Jiří

   8.     Matějovský Ondřej       0:1      Hašpl Miroslav                                 8.     Jonáš Vlastimil               0:1      Tejkal Lubomír

                            1 : 7                                                                           3.5 : 4.5

Sokol Kolín C - ŠK JOLY Lysá nad Labem     Emerge Mladá Boleslav - AVE - Kontakt Pardubice

                Rozhodčí: Jiří Vlasák                                                   Rozhodčí: Václav Klain

   1.     Mašín Luboš                   1/2      Vološin Leonid                                1.     Tichý Vladimír                1/2      Prandstetter Eduard

   2.     Beneš Petr                        0:1      Špaček Petr                                        2.     Řehořek Martin              1:0      Bernard Borek

   3.     Stehlík Jiří                        0:1      Priehoda Vítězslav                          3.     Jaček Martin                    1:0      Petuchov Sergej

   4.     Hála Viktor                      1:0      Kolář Pavel                                        4.     Vodička Vlastimil          1:0      Šklíba Martin

   5.     Michálek František        1:0      Munk Petr                                          5.     Záhorbenský Jaroslav   0:1      Pošta Petr

   6.     Marek Miroslav              1:0      Postupa Pavel                                   6.     Jaček Miloslav                1/2      Sýkora Josef

   7.     Kaplan Tomáš                  1/2      Husárik Braňko                                7.     Horák Otakar                  1/2      Kaderka Radek

   8.     Tomek Bohuslav             1:0      Jirk Aleš                                              8.     Vaněček Stanislav         1:0      Veselý Tomáš

                            5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

 

Tabulka po 1. kole

              1.   Sokol Vyšehrad C                                     1    1    0    0           2          7   :  1

              2.   Emerge Mladá Boleslav                            1    1    0    0           2       5.5   :  2.5

              2.   ŠK Polabiny Pardubice                             1    1    0    0           2       5.5   :  2.5

              4.   Sokol Kolín C                                          1    1    0    0           2          5   :  3

              5.   Spartak Vrchlabí                                       1    1    0    0           2       4.5   :  3.5

              5.   Synthesia Pardubice B                              1    1    0    0           2       4.5   :  3.5

              7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

              7.   Viktoria Žižkov                                       1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

              9.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        1    0    0    1           0          3   :  5

             10.   AVE - Kontakt Pardubice                         1    0    0    1           0       2.5   :  5.5

             10.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         1    0    0    1           0       2.5   :  5.5

             12.   Spartak Vlašim                                         1    0    0    1           0          1   :  7

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.