Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 2. kolo 09.11.03

V druhém kole 2. české ligy vyhrála všechna naše družstva shodně 4,5:3,5 - doma Synthesia Pardubice s Vlašimí stejně jako Polabiny Pardubice s Viktorií Žižkov, pouze AveKontakt Pardubice přivezl body z Havlíčkova Brodu.


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - AVE - Kontakt Pardubice ŠK JOLY Lysá n. Labem - Emerge Mladá Boleslav

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šenkýř Vladimír              1/2      Petuchov Sergej                               1.     Špaček Petr                      0:1      Tichý Vladimír

2.     Jelínek Václav                 1/2      Hlavnička Jiří                                    2.     Priehoda Vítězslav        0:1      Řehořek Martin

3.     Keller Daniel                   0:1      Šklíba Martin                                    3.     Kolář Pavel                     1:0      Jaček Martin

4.     Strnad Josef                      1/2      Pošta Petr                                           4.     Munk Petr                        1/2      Vodička Vlastimil

5.     Šplíchal Petr                    1/2      Sýkora Josef                                       5.     Pauch Jan                         0:1      Záhorbenský Jaroslav

6.     Pertl Jaroslav                   1/2      Veselý Tomáš                                     6.     Postupa Pavel                1:0      Jaček Miloslav

7.     Netušil Jakub                  1:0      Smutný Jan                                         7.     Husárik Braňko              1:0      Horák Otakar

8.     Brož Pavel                        0:1      Hejkrlík Filip                                    8.     Jirk Aleš                           1:0      Vaněček Stanislav

          3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

   Spartak Vrchlabí - Sokol Kolín C              Sokol Vyšehrad C - Panda Rychnov nad Kněžnou

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Jüptner Jan                        1:0      Mašín Luboš                                     1.                                                             

2.     Hála Bohumil                  1:0      Beneš Petr                                          2.                                                             

3.     Štursa Jan                          0:1      Stehlík Jiří                                          3.                                                             

4.     Špaček Libor                   0:1      Hála Viktor                                        4.                                                             

5.     Chalupecký Vladimír    1:0      Michálek František                          5.                                                             

6.     Tejkal Lubomír               1/2      Marek Miroslav                                6.                                                             

7.     Steiner Petr                      1/2      Kaplan Tomáš                                    7.                                                             

8.     Flégl Vlastimil                0:1      Tomek Bohuslav                               8.                                                             

           4 : 4                                                                              5 : 3

Synthesia Pardubice B - Spartak Vlašim               ŠK Polabiny Pardubice - Viktoria Žižkov

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Petr Martin                       1:0      Mejzlík Vojtěch                                1.     Kourek Josef                    1:0      Táborský Rostislav

2.     Kastner Oldřich              0:1      Vojta Tomáš                                       2.     Mojžíš Jaroslav              0:1      Klicnar Martin

3.     Movsesian Mouseg       0:1      Dušek Martin                                    3.     Černý Jan                          0:1      Vedral Oldřich

4.     Navrátil František          1:0      Pecháček Stanislav                          4.     Roško Luboš                  1:0      Jandečka Tomáš

5.     Šilar Lubomír                  1:0      Daneš Jaroslav                                  5.     Novotný Michal            1:0      Folková Martina

6.     Trojan Luboš                   1:0      Šmíd Jaroslav                                     6.     Just Pavel                         0:1      Burdík Lubomír

7.     Törvenyi Roman             0:1      Horák Vladimír                                 7.     Vávra Radim                    1/2      Kotrba Tomáš

8.     Karaba David                  1/2      Mejzlík Ondřej                                 8.     Pavlíček Miroslav         1:0      Koubek Václav

          4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

 

Tabulka po 2. kole

      1.   Sokol Vyšehrad C                                     2    2    0    0           4        12   :  4

      2.   ŠK Polabiny Pardubice                             2    2    0    0           4        10   :  6

      3.   Synthesia Pardubice B                              2    2    0    0           4          9   :  7

      4.   Sokol Kolín C                                          2    1    1    0           3          9   :  7

      5.   Spartak Vrchlabí                                       2    1    1    0           3       8.5   :  7.5

      6.   Emerge Mladá Boleslav                            2    1    0    1           2          9   :  7

      7.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        2    1    0    1           2       7.5   :  8.5

      8.   AVE - Kontakt Pardubice                         2    1    0    1           2          7   :  9

      9.   Viktoria Žižkov                                       2    0    0    2           0          7   :  9

     10.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   2    0    0    2           0       6.5   :  9.5

     11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         2    0    0    2           0          6   :  10

     12.   Spartak Vlašim                                         2    0    0    2           0       4.5   :  11.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.