Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 3. kolo 23.11.03

Ve třetím kole 2. české ligy skupina C zvítězil AveKontakt Pardubice doma nad Lysou n/L. těsně 4,5:3,5 a stejnou výhru přivezly i Polabiny Pardubice z Vlašimi. Zato Synthesia Pardubice B přijela z Rychnova n/Kn. s předčasnou mikulášskou nadílkou v podobě prohry 6:2.


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

Viktoria Žižkov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod             Spartak Vlašim - ŠK Polabiny Pardubice

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Klicnar M.            2219       1/2      Šenkýř V.              2230                    1.     Šťastný J.         2260       1/2      Mojžíš M.         1962

2.     Vedral O.               2205       1/2      Tůma J.                   2142                    2.     Mejzlík V.        2114       1/2      Kourek J.          2256

3.     Jandečka T.           2176       1/2      Štolba M.              2104                    3.     Volák M.          2166       0:1      Mojžíš J.           2228

4.     Folková M.           2182       1/2      Jelínek V.              2105                    4.     Vojta T.             2267       1/2      Černý J.             2124

5.     Kotrba T.               2178       1/2      Keller D.               2119                    5.     Pecháček S.     2188       0:1      Roško L.           2130

6.     Čechura P.            2135       1/2      Strnad J.                 2082                    6.     Daneš J.            2138       1/2      Just P.                2023

7.     Koubek V.            2199       1:0      Šplíchal P.            2098                    7.     Horák V.           2121       1:0      Vávra R.            2091

8.     Vohnout P.           2008       1:0      Pertl J.                    1869                    8.     Mejzlík O.       2029       1/2      Pavlíček M.     2057

           5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Panda Rychnov nad Kněžnou - Synthesia Pardubice B Sokol Kolín C - Sokol Vyšehrad C

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Kačírek P.             2304       1:0      Petr M.                   2265                    1.     Beneš P.           2131       0:1      Netušil M.        2289

2.     Červinka M.         2206       1:0      Kastner O.            2187                    2.     Stehlík J.          2155       1/2      Rozkovec H.    2215

3.     Novotný J.            2165       1:0      Movsesian M.      2208                    3.     Hála V.              2094       0:1      Vaněk P.           2207

4.     Pirklová H.          2139       0:1      Navrátil F.            2183                    4.     Michálek F.     2130       1/2      Kalivoda J.       2178

5.     Rydl F.                   2147       1/2      Šebesta P.             2165                    5.     Marek M.          2111       1/2      Šubrt J.              2166

6.     Rychlik P.            2109       1:0      Šilar L.                   2134                    6.     Franc L.            1899       0:1      Hlavsa P.          2163

7.     Daniel J.                2100       1/2      Trojan L.               2098                    7.     Kaplan T.         2051       1/2      Groh J.               2147

8.     Kolovratník M.   2124       1:0      Törvenyi R.          2046                    8.     Tomek B.          1959       0:1      Hašpl M.           2051

           6 : 2                                                                              2 : 6

Emerge Mladá Boleslav - Spartak Vrchlabí   AVE - Kontakt Pardubice - ŠK JOLY Lysá nad Labem

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Tichý V.                 2299       0:1      Jüptner J.               2231                    1.     Bernard B.        2281       0:1      Priehoda V.      2372

2.     Řehořek M.           2254       0:1      Fiala J.                    2272                    2.     Krupková P.   2270       1/2      Knížek J.           2218

3.     Jaček M.                 2191       1/2      Bláha M.                2228                    3.     Petuchov S.     2268       0:1      Kolář P.            2157

4.     Záhorbenský J.    2121       0:1      Štursa J.                 2214                    4.     Šklíba M.         2166       1:0      Munk P.            2180

5.     Jaček M.                 2157       1/2      Špaček L.              2174                    5.     Pošta P.            2180       1:0      Pauch J.             2130

6.     Horák O.               2090       0:1      Chalupecký V.     2097                    6.     Sýkora J.           2153       0:1      Postupa P.       2130

7.     Matouš M.            2035       0:1      Buchar P.              2057                    7.     Šír Z.                  2143       1:0      Husárik B.        2059

8.     Crha P.                   2004       0:1      Tejkal L.                2055                    8.     Veselý T.          2076       1:0      Jirk A.                2138

           1 : 7                                                                           4.5 : 3.5

 

Tabulka po 3. kole

      1.   Sokol Vyšehrad C                                     3    3    0    0           6        18   :  6

      2.   ŠK Polabiny Pardubice                             3    3    0    0           6     14.5   :  9.5

      3.   Spartak Vrchlabí                                       3    2    1    0           5     15.5   :  8.5

      4.   AVE - Kontakt Pardubice                         3    2    0    1           4     11.5   :  12.5

      5.   Synthesia Pardubice B                              3    2    0    1           4        11   :  13

      6.   Sokol Kolín C                                          3    1    1    1           3        11   :  13

      7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   3    1    0    2           2     12.5   :  11.5

      8.   Viktoria Žižkov                                       3    1    0    2           2        12   :  12

      9.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        3    1    0    2           2        11   :  13

     10.   Emerge Mladá Boleslav                            3    1    0    2           2        10   :  14

     11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         3    0    0    3           0          9   :  15

     12.   Spartak Vlašim                                         3    0    0    3           0          8   :  16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.