Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 4. kolo 07.12.03

Ve třech zápasech 4. kola 2. české ligy skupina C z našich zástupců získala jediný bod jen Synthesia Pardubice B za remizu 4:4 s Kolínem C, AveKontakt Pardubice podlehl ve Vrchlabí 3:5 a Polabiny Pardubice prohrály doma s Rychnovem n/Kn 3,5:4,5. Ostatní výsledky: H.Brod - Lysá n/L x-x, Vyšehrad C - M.Boleslav 4:4, Žižkov - Vlašim 4:4


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ŠK JOLY Lysá nad Labem Spartak Vrchlabí - AVE - Kontakt Pardubice

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šenkýř V.              2230       1/2      Špaček P.              2373                    1.     Jüptner J.          2231       1/2      Petuchov S.     2268

2.     Tůma J.                   2142       0:1      Priehoda V.          2372                    2.     Fiala J.               2272       -:+       Šklíba M.          2166

3.     Běloušek M.         2115       1/2      Knížek J.               2218                    3.     Hála B.              2239       1/2      Pošta P.            2180

4.     Štolba M.              2104       1/2      Kolář P.                 2157                    4.     Bláha M.           2228       1:0      Sýkora J.           2153

5.     Keller D.               2119       1:0      Pauch J.                 2130                    5.     Štursa J.            2214       1:0      Kaderka R.       2204

6.     Strnad J.                 2082       0:1      Postupa P.            2130                    6.     Špaček L.         2174       1:0      Veselý T.           2076

7.     Šplíchal P.            2098       0:1      Jirk A.                    2138                    7.     Chalupecký V. 2097      0:1      Smutný J.          2140

8.     Pertl J.                    1869       1/2      Kořenek F.            2107                    8.     Tejkal L.           2055       1:0      Hejkrlík F.       2108

                            3 : 5                                                                              5 : 3

Sokol Vyšehrad C - Emerge Mladá Boleslav              Synthesia Pardubice B - Sokol Kolín C

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Vaněk P.                2207       1/2      Tichý V.                 2299                    1.     Petr M.              2265       1:0      Efler D.              2199

2.     Kalivoda J.           2178       0:1      Řehořek M.           2254                    2.     Hošek M.         2278       1:0      Mašín L.           2188

3.     Hába Z.                  2201       1/2      Vodička V.            2316                    3.     Kastner O.       2187       1/2      Stehlík J.           2155

4.     Šubrt J.                   2166       1/2      Záhorbenský J.    2121                    4.     Movsesian M. 2208       1/2      Hála V.              2094

5.     Hlavsa P.              2163       0:1      Horák O.               2090                    5.     Navrátil F.       2183       0:1      Michálek F.      2130

6.     Janda P.                 2118       1:0      Matouš M.            2035                    6.     Šebesta P.        2165       0:1      Marek M.          2111

7.     Groh J.                   2147       1/2      Hajný M.               1969                    7.     Šilar L.              2134       1/2      Kaplan T.          2051

8.     Hašpl M.               2051       1:0      Vaněček S.            1945                    8.     Trojan L.          2098       1/2      Tomek B.           1959

                            4 : 4                                                                              4 : 4

ŠK Polabiny Pardubice - Panda Rychnov nad Kněžnou Viktoria Žižkov - Spartak Vlašim

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Kourek J.               2256       1:0      Červinka M.         2206                    1.     Táborský R.     2318       0:1      Šťastný J.          2260

2.     Mojžíš J.                2228       0:1      Novotný J.            2165                    2.     Klicnar M.       2219       1/2      Mejzlík V.        2114

3.     Černý J.                  2124       0:1      Pirklová H.          2139                    3.     Vedral O.          2205       1:0      Volák M.           2166

4.     Novotný M.         2191       1:0      Rydl F.                   2147                    4.     Jandečka T.      2176       1/2      Vojta T.             2267

5.     Just P.                    2023       1/2      Daniel J.                2100                    5.     Folková M.      2182       1:0      Dušek M.          2163

6.     Vávra R.                 2091       1/2      Machlowski S.    2082                    6.     Burdík L.         2149       0:1      Pecháček S.      2188

7.     Pavlíček M.          2057       1/2      Jonáš V.                 2055                    7.     Kotrba T.          2178       0:1      Horák V.           2121

8.     Bělohlav J.            1973       0:1      Lasut L.                 2005                    8.     Soukup V.        2104       1:0      Matějovský O. 1951

                          3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 4. kole

              1.   Sokol Vyšehrad C                                     4    3    1    0           7        22   :  10

              2.   Spartak Vrchlabí                                       4    3    1    0           7     20.5   :  11.5

              3.   ŠK Polabiny Pardubice                             4    3    0    1           6        18   :  14

              4.   Synthesia Pardubice B                              4    2    1    1           5        15   :  17

              5.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   4    2    0    2           4        17   :  15

              6.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        4    2    0    2           4        16   :  16

              7.   Sokol Kolín C                                          4    1    2    1           4        15   :  17

              8.   AVE - Kontakt Pardubice                         4    2    0    2           4     14.5   :  17.5

              9.   Viktoria Žižkov                                       4    1    1    2           3        16   :  16

             10.   Emerge Mladá Boleslav                            4    1    1    2           3        14   :  18

             11.   Spartak Vlašim                                         4    0    1    3           1        12   :  20

             12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         4    0    0    4           0        12   :  20

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.