Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 5. kolo 04.01.04

Páté kolo 2. České ligy skupiny C přineslo našim zástupcům 50%-ní zisk. Polabiny Pardubice přivezly 2 body z Kolína za vysokou výhru 6,5:1,5 nad místním Sokolem Kolín C, AveKontakt Pardubice remizoval 4:4 s Vyšehradem Praha C a tak jen Synthesia Pardubice vyšla v Ml. Boleslavi naprázdno, když prohrála těsně 4,5:3,5.


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

Spartak Vlašim - TJ Jiskra Havlíčkův Brod        Panda Rychnov nad Kněžnou - Viktoria Žižkov

         Rozhodčí:                                                              Rozhodčí: Jiří Daniel

1.     Šťastný J.              2260       1:0      Šenkýř V.              2230                    1.     Kačírek P.        2304       1:0      Táborský R.     2318

2.     Mejzlík V.             2114       0:1      Tůma J.                   2142                    2.     Červinka M.    2206       1:0      Klicnar M.        2219

3.     Vojta T.                  2267       1:0      Běloušek M.         2115                    3.     Novotný J.       2165       0:1      Vedral O.          2205

4.     Dušek M.              2163       1/2      Štolba M.              2104                    4.     Pirklová H.     2139       1/2      Jandečka T.       2176

5.     Pecháček S.          2188       0:1      Jelínek V.              2105                    5.     Rydl F.              2147       1/2      Kotrba T.          2178

6.     Šmíd J.                    2070       1/2      Keller D.               2119                    6.     Daniel J.           2100       0:1      Soukup V.        2104

7.     Horák V.                2121       1:0      Strnad J.                 2082                    7.     Machlowski S. 2082      0:1      Koubek V.        2093

8.     Vojta P.                 2128       1/2      Šplíchal P.            2098                    8.     Kolovratník M. 2124    1/2      Vohnout P.      2008

          4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

Sokol Kolín C - ŠK Polabiny Pardubice          Emerge Mladá Boleslav - Synthesia Pardubice B

      Rozhodčí: Josef Škoda                                                             Rozhodčí:

1.     Mašín L.                2188       0:1      Kourek J.               2256                    1.     Tichý V.            2299       0:1      Petr M.              2265

2.     Beneš P.                2131       0:1      Mojžíš J.                2228                    2.     Řehořek M.      2254       1:0      Navrátil F.        2183

3.     Stehlík J.               2155       0:1      Vyparina M.         2191                    3.     Jaček M.            2191       1:0      Šebesta P.         2165

4.     Hála V.                   2094       1/2      Černý J.                  2124                    4.     Vodička V.       2316       1/2      Šilar L.              2134

5.     Michálek F.          2130       0:1      Roško L.               2130                    5.     Záhorbenský J. 2121      0:1      Trojan L.           2098

6.     Marek M.               2111       1/2      Just P.                    2023                    6.     Jaček M.            2157       1:0      Törvenyi R.      2046

7.     Franc L.                 1899       0:1      Pavlíček M.          2057                    7.     Horák O.          2090       0:1      Kastner K.        2127

8.     Kaplan T.              2051       1/2      Bělohlav J.            1973                    8.     Hajný M.          1969       1:0      Kastner V.        1919

          1.5 : 6.5                                                                        4.5 : 3.5

AVE - Kontakt Pardubice - Sokol Vyšehrad C      ŠK JOLY Lysá nad Labem - Spartak Vrchlabí

      Rozhodčí: Ladislav Pátek                                                 Rozhodčí: Petr Saeckl

1.     Prandstetter E.    2355       0:1      Netušil M.            2289                    1.     Špaček P.         2373       1/2      Jüptner J.           2231

2.     Bernard B.             2281       1:0      Rozkovec H.        2215                    2.     Priehoda V.     2372       1:0      Fiala J.               2272

3.     Krupková P.        2270       1:0      Vaněk P.                2207                    3.     Knížek J.          2218       1/2      Hála B.              2239

4.     Šklíba M.              2166       1/2      Kalivoda J.           2178                    4.     Kolář P.            2157       1:0      Bláha M.           2228

5.     Pošta P.                 2180       0:1      Hába Z.                  2201                    5.     Munk P.           2180       0:1      Štursa J.             2214

6.     Sýkora J.                2153       1/2      Šubrt J.                   2166                    6.     Postupa P.       2130       0:1      Špaček L.          2174

7.     Veselý T.               2076       1/2      Janda P.                 2118                    7.     Husárik B.       2059       1:0      Chalupecký V. 2097

8.     Smutný J.               2140       1/2      Domlátil J.            2119                    8.     Jirk A.               2138       1:0      Buchar P.          2057

           4 : 4                                                                              5 : 3

 

Tabulka po 5. kole

      1.   Sokol Vyšehrad C                                     5    3    2    0           8        26   :  14

      2.   ŠK Polabiny Pardubice                             5    4    0    1           8     24.5   :  15.5

      3.   Spartak Vrchlabí                                       5    3    1    1           7     23.5   :  16.5

      4.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        5    3    0    2           6        21   :  19

      5.   Viktoria Žižkov                                       5    2    1    2           5     20.5   :  19.5

      6.   Synthesia Pardubice B                              5    2    1    2           5     18.5   :  21.5

      6.   Emerge Mladá Boleslav                            5    2    1    2           5     18.5   :  21.5

      6.   AVE - Kontakt Pardubice                         5    2    1    2           5     18.5   :  21.5

      9.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   5    2    0    3           4     20.5   :  19.5

     10.   Sokol Kolín C                                          5    1    2    2           4     16.5   :  23.5

     11.   Spartak Vlašim                                         5    1    1    3           3     16.5   :  23.5

     12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         5    0    0    5           0     15.5   :  24.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.