Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 6. kolo 18.01.04

V pardubickém derby šestého kola 2. České ligy skupina C zvítězil AveKontakt Pardubice na půdě zdecimované Synthesie Pardubice B snadno 5,5:2,5 a Polabiny Pardubice udržely kontakt s vedoucím Vyšehradem C po remize s M.Boleslaví 4:4. Další výsledky : H.Brod - Vrchlabí 4,5:3,5, Vyšehrad C - Lysá n/L. 4,5:3,5, Žižkov - Kolín C 5:3, Vlašim - Rychnov n/Kn 5,5:2,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Spartak Vrchlabí      Sokol Vyšehrad C - ŠK JOLY Lysá nad Labem

                   Rozhodčí: Václav Paulík                                                 Rozhodčí: Jiří Matyska

1.     Šenkýř V.              2230       +:-       Fiala J.                    2272                    1.     Netušil M.       2289       0:1      Priehoda V.      2372

2.     Tůma J.                   2142       0:1      Hála B.                   2239                    2.     Rozkovec H.   2215       1/2      Knížek J.           2218

3.     Běloušek M.         2115       1:0      Bláha M.                2228                    3.     Vaněk P.           2207       1:0      Kolář P.            2157

4.     Štolba M.              2104       0:1      Štursa J.                 2214                    4.     Kalivoda J.      2178       1:0      Košnář M.        2215

5.     Jelínek V.              2105       1:0      Špaček L.              2174                    5.     Šubrt J.              2166       0:1      Postupa P.       2130

6.     Keller D.               2119       1:0      Chalupecký V.     2097                    6.     Hlavsa P.         2163       0:1      Husárik B.        2059

7.     Strnad J.                 2082       0:1      Buchar P.              2057                    7.     Groh J.              2147       1:0      Kořenek F.       2107

8.     Šplíchal P.            2098       1/2      Tejkal L.                2055                    8.     Hašpl M.          2051       1:0      Valenta Z.         2071

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Synthesia Pardubice B - AVE - Kontakt Pardubice ŠK Polabiny Pardubice - Emerge Mladá Boleslav

                  Rozhodčí: Evžen Gonsior                                                Rozhodčí: Jiří Pyskatý

1.     Petr M.                   2265       1:0      Bernard B.             2281                    1.     Kourek J.          2256       1:0      Tichý V.            2299

2.     Šebesta P.             2165       0:1      Petuchov S.          2268                    2.     Mojžíš J.           2228       0:1      Řehořek M.      2254

3.     Šilar L.                   2134       1/2      Hlavnička J.         2274                    3.     Vyparina M.    2191       0:1      Jaček M.            2191

4.     Trojan L.               2098       0:1      Šklíba M.              2166                    4.     Černý J.             2124       0:1      Záhorbenský J. 2121

5.     Törvenyi R.          2046       1/2      Pošta P.                 2180                    5.     Roško L.          2130       1:0      Jaček M.            2157

6.     Kastner K.            2127       1/2      Sýkora J.                2153                    6.     Novotný M.    2191       1:0      Horák O.           2090

7.     Kastner V.             1919       0:1      Veselý T.               2076                    7.     Just P.               2023       1:0      Crha P.              2004

8.     Picka M.                1922       0:1      Smutný J.               2140                    8.     Pavlíček M.     2057       0:1      Hajný M.          1969

                                  2.5 : 5.5                                                                           4 : 4

          Viktoria Žižkov - Sokol Kolín C                 Spartak Vlašim - Panda Rychnov nad Kněžnou

                   Rozhodčí: Lubomír Jakuš                                                Rozhodčí: Tomáš Vojta

1.     Táborský R.          2318       1/2      Mašín L.                2188                    1.     Šťastný J.         2260       1/2      Kačírek P.        2304

2.     Schula M.              2251       1/2      Beneš P.                2131                    2.     Mejzlík V.        2114       0:1      Červinka M.     2206

3.     Klicnar M.            2219       1/2      Stehlík J.               2155                    3.     Volák M.          2166       1:0      Novotný J.       2165

4.     Vedral O.               2205       1/2      Hála V.                   2094                    4.     Vojta T.             2267       1/2      Pirklová H.      2139

5.     Burdík L.              2149       1/2      Michálek F.          2130                    5.     Dušek M.         2163       1:0      Rydl F.              2147

6.     Kotrba T.               2178       1/2      Marek M.               2111                    6.     Pecháček S.     2188       1:0      Daniel J.            2100

7.     Soukup V.             2104       1:0      Kaplan T.              2051                    7.     Horák V.           2121       1:0      Machlowski S. 2082

8.     Vohnout P.           2008       1:0      Vlasák J.                1894                    8.     Vojta P.            2128       1/2      Klíma M.           2000

                                     5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   Sokol Vyšehrad C                                     6    4    2    0         10     30.5   :  17.5

                   2.   ŠK Polabiny Pardubice                             6    4    1    1           9     28.5   :  19.5

                   3.   Spartak Vrchlabí                                       6    3    1    2           7        27   :  21

                   4.   Viktoria Žižkov                                       6    3    1    2           7     25.5   :  22.5

                   5.   AVE - Kontakt Pardubice                         6    3    1    2           7        24   :  24

                   6.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        6    3    0    3           6     24.5   :  23.5

                   7.   Emerge Mladá Boleslav                            6    2    2    2           6     22.5   :  25.5

                   8.   Spartak Vlašim                                         6    2    1    3           5        22   :  26

                   9.   Synthesia Pardubice B                              6    2    1    3           5        21   :  27

                 10.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   6    2    0    4           4        23   :  25

                 11.   Sokol Kolín C                                          6    1    2    3           4     19.5   :  28.5

                 12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         6    1    0    5           2        20   :  28

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.