Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 7. kolo 08.02.04

Druhé pardubické derby v sedmém kole 2. české ligy skup. C mezi AveKontaktem a Polabinami skončilo smírně 4:4 a nekompletní Synthesia Pardubice B nadále pokračovala v hrozivém sestupném trendu a podlehla v Lysé n/L. vysoko 1:7. Další výsledky: Rychnov n/Kn. - H.Brod 5:3, Kolín C - Vlašim 3:5 M.Boleslav - Žižkov 1,5:6,5, Vrchlabí - Vyšehrad C 1,5:6,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Panda Rychnov nad Kněžnou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Kolín C - Spartak Vlašim

                      Rozhodčí: Jiří Daniel                                                   Rozhodčí: Jaroslav Volf

1.     Červinka M.         2206       1:0      Šenkýř V.              2230                    1.     Mašín L.           2188       1/2      Šťastný J.          2260

2.     Novotný J.            2165       1:0      Tůma J.                   2142                    2.     Stehlík J.          2155       1:0      Mejzlík V.        2114

3.     Pirklová H.          2139       1/2      Běloušek M.         2115                    3.     Hála V.              2094       1/2      Volák M.           2166

4.     Rydl F.                   2147       1/2      Štolba M.              2104                    4.     Michálek F.     2130       1/2      Vojta T.             2267

5.     Kořenová M.        2191       1:0      Jelínek V.              2105                    5.     Marek M.          2111       0:1      Pecháček S.      2188

6.     Kolovratník M.   2124       0:1      Keller D.               2119                    6.     Kaplan T.         2051       1/2      Daneš J.             2138

7.     Jonáš V.                 2055       1:0      Šplíchal P.            2098                    7.     Vlasák J.           1894       0:1      Horák V.           2121

8.     Pavelka V.            1857       0:1      Netušil J.               1808                    8.     Tomek B.          1959       0:1      Vojta P.             2128

                                     5 : 3                                                                              3 : 5

  Emerge Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov       AVE - Kontakt Pardubice - ŠK Polabiny Pardubice

                  Rozhodčí: Miloslav Jaček                                              Rozhodčí: Ladislav Pátek

1.     Tichý V.                 2299       0:1      Táborský R.          2318                    1.     Bernard B.        2281       1:0      Mojžíš M.         1962

2.     Řehořek M.           2254       0:1      Schula M.              2251                    2.     Petuchov S.     2268       1/2      Kourek J.          2256

3.     Jaček M.                 2191       1:0      Vedral O.               2205                    3.     Hlavnička J.    2274       1/2      Mojžíš J.           2228

4.     Vodička V.            2316       0:1      Jandečka T.           2176                    4.     Šklíba M.         2166       1/2      Roško L.           2130

5.     Záhorbenský J.    2121       1/2      Burdík L.              2149                    5.     Pošta P.            2180       1/2      Novotný M.     2191

6.     Jaček M.                 2157       0:1      Kotrba T.               2178                    6.     Sýkora J.           2153       1/2      Just P.                2023

7.     Joukl Z.                  2156       0:1      Koubek V.            2199                    7.     Veselý T.          2076       0:1      Vávra R.            2091

8.     Hajný M.               1969       0:1      Soukup V.             2104                    8.     Smutný J.          2140       1/2      Pavlíček M.     2057

                                  1.5 : 6.5                                                                           4 : 4

ŠK JOLY Lysá nad Labem - Synthesia Pardubice B   Spartak Vrchlabí - Sokol Vyšehrad C

                     Rozhodčí: Petr Saeckl                                                     Rozhodčí: Jan Štursa

1.     Špaček P.              2373       1/2      Petr M.                   2265                    1.     Jüptner J.          2231       0:1      Netušil M.        2289

2.     Priehoda V.          2372       1:0      Kastner O.            2187                    2.     Hála B.              2239       0:1      Vaněk P.           2207

3.     Knížek J.               2218       1/2      Movsesian M.      2208                    3.     Bláha M.           2228       1/2      Kalivoda J.       2178

4.     Kolář P.                 2157       1:0      Šilar L.                   2134                    4.     Štursa J.            2214       0:1      Hába Z.              2201

5.     Munk P.                2180       1:0      Trojan L.               2098                    5.     Špaček L.         2174       0:1      Šubrt J.              2166

6.     Postupa P.            2130       1:0      Karaba D.              2025                    6.     Chalupecký V. 2097      1:0      Hlavsa P.          2163

7.     Husárik B.            2059       1:0      Kastner K.            2127                    7.     Buchar P.         2057       0:1      Janda P.             2118

8.     Kořenek F.            2107       1:0      Kastner V.             1919                    8.     Tejkal L.           2055       0:1      Hašpl M.           2051

                                     7 : 1                                                                           1.5 : 6.5

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Sokol Vyšehrad C                                     7    5    2    0         12        37   :  19

                   2.   ŠK Polabiny Pardubice                             7    4    2    1         10     32.5   :  23.5

                   3.   Viktoria Žižkov                                       7    4    1    2           9        32   :  24

                   4.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        7    4    0    3           8     31.5   :  24.5

                   5.   AVE - Kontakt Pardubice                         7    3    2    2           8        28   :  28

                   6.   Spartak Vrchlabí                                       7    3    1    3           7     28.5   :  27.5

                   7.   Spartak Vlašim                                         7    3    1    3           7        27   :  29

                   8.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   7    3    0    4           6        28   :  28

                   9.   Emerge Mladá Boleslav                            7    2    2    3           6        24   :  32

                 10.   Synthesia Pardubice B                              7    2    1    4           5        22   :  34

                 11.   Sokol Kolín C                                          7    1    2    4           4     22.5   :  33.5

                 12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         7    1    0    6           2        23   :  33

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.