Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 8. kolo 22.02.04

V osmém kole 2. české ligy skupina C pokračovaly Polabiny Pardubice ve vítězném tažení a doma rozdrtily Lysou n/L. 6:2, nezaváhala ani Synthesia Pardubice B a zvítězila doma nad Vrchlabím 5:3 a do třetice plný bodový zisk přivezl i AveKontakt Pardubice z Prahy za výhru 4,5:3,5 nad Viktorií Žižkov. Ostatní výsledky: H.Brod - Vyšehrad C 1,5:6,5, Vlašim - M.Boleslav 5,5:2,5,Rychnov n/Kn. - Kolín C 5:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vyšehrad C         Synthesia Pardubice B - Spartak Vrchlabí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šenkýř V.              2230       0:1      Netušil M.            2289                    1.     Petr M.              2265       1:0      Jüptner J.           2231

2.     Štolba M.              2104       0:1      Vaněk P.                2207                    2.     Hostinský J.    2206       1/2      Hála B.              2239

3.     Jelínek V.              2105       1/2      Kalivoda J.           2178                    3.     Kastner O.       2187       1:0      Štursa J.             2214

4.     Šplíchal P.            2098       0:1      Hába Z.                  2201                    4.     Movsesian M. 2208       1:0      Špaček L.          2174

5.     Pertl J.                    1869       0:1      Šubrt J.                   2166                    5.     Navrátil F.       2183       1/2      Chalupecký V. 2097

6.     Rosecký J.             1956       1:0      Hlavsa P.              2163                    6.     Šebesta P.        2165       0:1      Buchar P.          2057

7.     Netušil J.               1808       0:1      Janda P.                 2118                    7.     Šilar L.              2134       0:1      Tejkal L.           2055

8.     Brož P.                   1752       0:1      Hašpl M.               2051                    8.     Trojan L.          2098       1:0      Steiner P.          2014

                                  1.5 : 6.5                                                                           5 : 3

ŠK Polabiny Pardubice - ŠK JOLY Lysá nad Labem Viktoria Žižkov - AVE - Kontakt Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Kourek J.               2256       0:1      Špaček P.              2373                    1.     Táborský R.     2318       1/2      Prandstetter E. 2355

2.     Mojžíš J.                2228       1/2      Priehoda V.          2372                    2.     Klicnar M.       2219       1/2      Petuchov S.     2268

3.     Vyparina M.         2191       1:0      Knížek J.               2218                    3.     Vedral O.          2205       1:0      Hlavnička J.     2274

4.     Roško L.               2130       1:0      Postupa P.            2130                    4.     Jandečka T.      2176       0:1      Šklíba M.          2166

5.     Novotný M.         2191       1:0      Husárik B.            2059                    5.     Burdík L.         2149       1/2      Pošta P.            2180

6.     Just P.                    2023       1:0      Jirk A.                    2138                    6.     Kotrba T.          2178       0:1      Sýkora J.           2153

7.     Vávra R.                 2091       1/2      Kořenek F.            2107                    7.     Soukup V.        2104       1:0      Kaderka R.       2204

8.     Pavlíček M.          2057       1:0      Valenta Z.              2071                    8.     Vohnout P.      2008       0:1      Veselý T.           2076

                                     6 : 2                                                                           3.5 : 4.5

  Spartak Vlašim - Emerge Mladá Boleslav           Panda Rychnov nad Kněžnou - Sokol Kolín C

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šťastný J.              2260       1/2      Tichý V.                 2299                    1.     Kačírek P.        2304       1:0      Mašín L.           2188

2.     Mejzlík V.             2114       1/2      Řehořek M.           2254                    2.     Červinka M.    2206       1/2      Stehlík J.           2155

3.     Vojta T.                  2267       1:0      Jaček M.                 2191                    3.     Novotný J.       2165       1:0      Hála V.              2094

4.     Dušek M.              2163       0:1      Vodička V.            2316                    4.     Rydl F.              2147       1/2      Michálek F.      2130

5.     Pecháček S.          2188       0:1      Záhorbenský J.    2121                    5.     Rychlik P.       2109       1:0      Marek M.          2111

6.     Šmíd J.                    2070       0:1      Jaček M.                 2157                    6.     Jonáš V.            2055       1/2      Franc L.             1899

7.     Horák V.                2121       1/2      Horák O.               2090                    7.     Rychlik H.       1992       0:1      Vlasák J.            1894

8.     Vojta P.                 2128       0:1      Hajný M.               1969                    8.     Klíma M.          2000       1/2      Kruška V.         1865

                                  2.5 : 5.5                                                                           5 : 3

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   Sokol Vyšehrad C                                     8    6    2    0         14     43.5   :  20.5

                   2.   ŠK Polabiny Pardubice                             8    5    2    1         12     38.5   :  25.5

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                         8    4    2    2         10     32.5   :  31.5

                   4.   Viktoria Žižkov                                       8    4    1    3           9     35.5   :  28.5

                   5.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        8    4    0    4           8     33.5   :  30.5

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   8    4    0    4           8        33   :  31

                   7.   Emerge Mladá Boleslav                            8    3    2    3           8     29.5   :  34.5

                   8.   Spartak Vrchlabí                                       8    3    1    4           7     31.5   :  32.5

                   9.   Spartak Vlašim                                         8    3    1    4           7     29.5   :  34.5

                 10.   Synthesia Pardubice B                              8    3    1    4           7        27   :  37

                 11.   Sokol Kolín C                                          8    1    2    5           4     25.5   :  38.5

                 12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         8    1    0    7           2     24.5   :  39.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.