Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 9. kolo 07.03.04

V devátém kole zvítězily Polabiny Pardubice ve Vrchlabí těsně 4,5:3,5 a stejným poměrem zvítězil AveKontakt Pardubice doma nad Vlašimí, zato Synthesia Pardubice B podlehla v Praze Vyšehradu C vysoko 1,5:6,5. Ostatní výsledky: Kolín C - H.Brod 3,5:4,5, M.Boleslav - Rychnov n/Kn. 4:4, Lysá n/L. Žižkov 4:4


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

  Sokol Kolín C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod  Emerge Mladá Boleslav - Panda Rychnov nad Kněžnou

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Efler D.                  2199       1/2      Šenkýř V.              2230                    1.     Tichý V.            2299       1/2      Kačírek P.        2304

2.     Stehlík J.               2155       0:1      Tůma J.                   2142                    2.     Řehořek M.      2254       1/2      Červinka M.     2206

3.     Hála V.                   2094       1/2      Štolba M.              2104                    3.     Záhorbenský J. 2121      1/2      Novotný J.       2165

4.     Michálek F.          2130       1/2      Jelínek V.              2105                    4.     Jaček M.            2157       1/2      Pirklová H.      2139

5.     Marek M.               2111       1/2      Keller D.               2119                    5.     Horák O.          2090       1/2      Rydl F.              2147

6.     Franc L.                 1899       0:1      Strnad J.                 2082                    6.     Matouš M.       2035       1/2      Daniel J.            2100

7.     Kaplan T.              2051       1:0      Šplíchal P.            2098                    7.     Crha P.              2004       1/2      Jonáš V.             2055

8.     Vlasák J.                1894       1/2      Pertl J.                    1869                    8.     Hajný M.          1969       1/2      Klíma M.           2000

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

AVE - Kontakt Pardubice - Spartak Vlašim           ŠK JOLY Lysá nad Labem - Viktoria Žižkov

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Prandstetter E.    2355       +:-       Šťastný J.              2260                    1.     Knížek J.          2218       1:0      Klicnar M.        2219

2.     Bernard B.             2281       0:1      Mejzlík V.             2114                    2.     Kolář P.            2157       1:0      Jandečka T.       2176

3.     Petuchov S.          2268       0:1      Vojta T.                  2267                    3.     Munk P.           2180       1/2      Burdík L.          2149

4.     Šklíba M.              2166       1:0      Daneš J.                 2138                    4.     Košnář M.        2215       1/2      Kotrba T.          2178

5.     Pošta P.                 2180       1/2      Šmíd J.                    2070                    5.     Postupa P.       2130       0:1      Koubek V.        2199

6.     Sýkora J.                2153       1/2      Horák V.                2121                    6.     Husárik B.       2059       0:1      Soukup V.        2104

7.     Kaderka R.            2204       1/2      Vojta P.                 2128                    7.     Jirk A.               2138       0:1      Koubek V.        2093

8.     Veselý T.               2076       1:0      Prokop J.               1823                    8.     Kořenek F.       2107       1:0      Vohnout P.      2008

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

Spartak Vrchlabí - ŠK Polabiny Pardubice            Sokol Vyšehrad C - Synthesia Pardubice B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Jüptner J.               2231       1:0      Kourek J.               2256                    1.     Netušil M.       2289       1:0      Movsesian M. 2208

2.     Hála B.                   2239       1:0      Mojžíš J.                2228                    2.     Vaněk P.           2207       1/2      Navrátil F.        2183

3.     Štursa J.                 2214       1/2      Vyparina M.         2191                    3.     Kalivoda J.      2178       1/2      Šebesta P.         2165

4.     Špaček L.              2174       0:1      Roško L.               2130                    4.     Hlavsa P.         2163       1:0      Šilar L.              2134

5.     Chalupecký V.     2097       0:1      Novotný M.         2191                    5.     Janda P.            2118       1:0      Trojan L.           2098

6.     Buchar P.              2057       0:1      Just P.                    2023                    6.     Groh J.              2147       1:0      Törvenyi R.      2046

7.     Tejkal L.                2055       1:0      Pavlíček M.          2057                    7.     Hašpl M.          2051       1:0      Kastner K.        2127

8.     Flégl V.                  1819       -:+       Bělohlav J.            1973                    8.     Mlčoušek M.   2071       1/2      Picka M.           1922

                                  3.5 : 4.5                                                                        6.5 : 1.5

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   Sokol Vyšehrad C                                     9    7    2    0         16        50   :  22

                   2.   ŠK Polabiny Pardubice                             9    6    2    1         14        43   :  29

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                         9    5    2    2         12        37   :  35

                   4.   Viktoria Žižkov                                       9    4    2    3         10     39.5   :  32.5

                   5.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                        9    4    1    4           9     37.5   :  34.5

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   9    4    1    4           9        37   :  35

                   7.   Emerge Mladá Boleslav                            9    3    3    3           9     33.5   :  38.5

                   8.   Spartak Vrchlabí                                       9    3    1    5           7        35   :  37

                   9.   Spartak Vlašim                                         9    3    1    5           7        33   :  39

                 10.   Synthesia Pardubice B                              9    3    1    5           7     28.5   :  43.5

           11.-12.   Sokol Kolín C                                          9    1    2    6           4        29   :  43

           11.-12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         9    2    0    7           4        29   :  43

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.