Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 10. kolo 21.03.04

V klíčovém utkání o postup do 1. české ligy podlehly Polabiny Pardubice doma Vyšehradu C 3,5:4,5, na opačném polu tabulky přivezla Synthesia Pardubice B oba body z H. Brodu za výhru 5:3 a Ave Kontakt Pardubice remizoval v Rychnově n/Kn. 4:4. Ostatní výsledky: Žižkov - Vrchlabí 4:4, Vlašim - Lysá n/L. 3:5, Kolín C - M.Boleslav 2:6


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Synthesia Pardubice B ŠK Polabiny Pardubice - Sokol Vyšehrad C

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šenkýř V.              2230       0:1      Petr M.                   2265                    1.     Kourek J.          2256       1/2      Netušil M.        2289

2.     Tůma J.                   2142       1/2      Hošek M.              2278                    2.     Mojžíš J.           2228       1/2      Vaněk P.           2207

3.     Běloušek M.         2115       1:0      Hostinský J.         2206                    3.     Vyparina M.    2191       1/2      Hába Z.              2201

4.     Štolba M.              2104       1/2      Kastner O.            2187                    4.     Černý J.             2124       0:1      Šubrt J.              2166

5.     Jelínek V.              2105       0:1      Movsesian M.      2208                    5.     Roško L.          2130       1/2      Hlavsa P.          2163

6.     Keller D.               2119       1:0      Šebesta P.             2165                    6.     Novotný M.    2191       0:1      Janda P.             2118

7.     Strnad J.                 2082       0:1      Šilar L.                   2134                    7.     Just P.               2023       1:0      Groh J.               2147

8.     Šplíchal P.            2098       0:1      Kastner K.            2127                    8.     Vávra R.            2091       1/2      Hašpl M.           2051

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

        Viktoria Žižkov - Spartak Vrchlabí                 Spartak Vlašim - ŠK JOLY Lysá nad Labem

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Táborský R.          2318       1/2      Jüptner J.               2231                    1.     Šťastný J.         2260       0:1      Špaček P.          2373

2.     Klicnar M.            2219       1/2      Hála B.                   2239                    2.     Mejzlík V.        2114       1/2      Priehoda V.      2372

3.     Vedral O.               2205       1:0      Štursa J.                 2214                    3.     Volák M.          2166       1/2      Knížek J.           2218

4.     Jandečka T.           2176       0:1      Špaček L.              2174                    4.     Vojta T.             2267       1:0      Kolář P.            2157

5.     Burdík L.              2149       1:0      Chalupecký V.     2097                    5.     Pecháček S.     2188       0:1      Munk P.            2180

6.     Koubek V.            2199       0:1      Buchar P.              2057                    6.     Horák V.           2121       0:1      Postupa P.       2130

7.     Koubek V.            2093       1:0      Tejkal L.                2055                    7.     Mejzlík O.       2029       1:0      Husárik B.        2059

8.     Vohnout P.           2008       0:1      Steiner P.              2014                    8.     Vojta P.            2128       0:1      Kořenek F.       2107

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

Panda Rychnov nad Kněžnou - AVE - Kontakt Pardubice Sokol Kolín C - Emerge Mladá Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Červinka M.         2206       1/2      Petuchov S.          2268                    1.     Stehlík J.          2155       0:1      Tichý V.            2299

2.     Novotný J.            2165       +:-       Hlavnička J.         2274                    2.     Hála V.              2094       1/2      Řehořek M.      2254

3.     Pirklová H.          2139       1/2      Pošta P.                 2180                    3.     Michálek F.     2130       0:1      Vodička V.       2316

4.     Rydl F.                   2147       -:+       Sýkora J.                2153                    4.     Marek M.          2111       1/2      Záhorbenský J. 2121

5.     Rychlik P.            2109       1/2      Veselý T.               2076                    5.     Franc L.            1899       0:1      Jaček M.            2157

6.     Daniel J.                2100       1/2      Smutný J.               2140                    6.     Kaplan T.         2051       1/2      Horák O.           2090

7.     Jonáš V.                 2055       1/2      Vobořil P.             2130                    7.     Vlasák J.           1894       1/2      Matouš M.        2035

8.     Rychlik H.            1992       1/2      Prokůpek M.        1898                    8.     Kruška V.         1865       0:1      Vaněček S.        1945

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   Sokol Vyšehrad C                                   10    8    2    0         18     54.5   :  25.5

                   2.   ŠK Polabiny Pardubice                           10    6    2    2         14     46.5   :  33.5

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                       10    5    3    2         13        41   :  39

                   4.   Viktoria Žižkov                                     10    4    3    3         11     43.5   :  36.5

                   5.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                      10    5    1    4         11     42.5   :  37.5

                   6.   Emerge Mladá Boleslav                          10    4    3    3         11     39.5   :  40.5

                   7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 10    4    2    4         10        41   :  39

                   8.   Synthesia Pardubice B                            10    4    1    5           9     33.5   :  46.5

                   9.   Spartak Vrchlabí                                     10    3    2    5           8        39   :  41

                 10.   Spartak Vlašim                                       10    3    1    6           7        36   :  44

                 11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                       10    2    0    8           4        32   :  48

                 12.   Sokol Kolín C                                        10    1    2    7           4        31   :  49

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.