Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - 11. kolo 04.04.04

V posledním jedenáctém kole 2. české ligy skupiny C se Synthesia Pardubice B rozešla s Polabinami Pardubice smirně 4:4 a Avekontakt Pardubice přivezl oba body za vítězství 4,5:3,5 nad Kolínem B. Ostatní zápasy: M.Boleslav - H.Brod 4,5:3,5, Lysá n/L. - Rychnov n/Kn.5,5:2,5, Vrchlabí - Vlašim 5,5:2,5, Vyšehrad - Žižkov 4,5:3,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Emerge Mladá Boleslav - TJ Jiskra Havlíčkův Brod AVE - Kontakt Pardubice - Sokol Kolín C

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Tichý V.                 2299       1:0      Šenkýř V.              2230                    1.     Petuchov S.     2268       1/2      Beneš P.            2131

2.     Jaček M.                 2191       0:1      Tůma J.                   2142                    2.     Šklíba M.         2166       1/2      Stehlík J.           2155

3.     Vodička V.            2316       1:0      Štolba M.              2104                    3.     Pošta P.            2180       1/2      Hála V.              2094

4.     Záhorbenský J.    2121       0:1      Jelínek V.              2105                    4.     Sýkora J.           2153       1/2      Michálek F.      2130

5.     Jaček M.                 2157       1/2      Keller D.               2119                    5.     Veselý T.          2076       1:0      Marek M.          2111

6.     Horák O.               2090       1:0      Strnad J.                 2082                    6.     Smutný J.          2140       1/2      Kaplan T.          2051

7.     Joukl Z.                  2156       1:0      Šplíchal P.            2098                    7.     Vobořil P.        2130       1/2      Vlasák J.            1894

8.     Vaněček S.            1945       0:1      Pertl J.                    1869                    8.     Šlosar J.            2063       1/2      Petlák M.          1698

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

ŠK JOLY Lysá nad Labem - Panda Rychnov nad Kněžnou Spartak Vrchlabí - Spartak Vlašim

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Špaček P.              2373       1:0      Červinka M.         2206                    1.     Jüptner J.          2231       1:0      Šťastný J.          2260

2.     Priehoda V.          2372       +:-       Novotný J.            2165                    2.     Hála B.              2239       1/2      Mejzlík V.        2114

3.     Kolář P.                 2157       0:1      Pirklová H.          2139                    3.     Štursa J.            2214       1:0      Volák M.           2166

4.     Munk P.                2180       1/2      Rydl F.                   2147                    4.     Špaček L.         2174       1/2      Vojta T.             2267

5.     Košnář M.             2215       1/2      Daniel J.                2100                    5.     Chalupecký V. 2097      1:0      Dušek M.          2163

6.     Postupa P.            2130       1:0      Klíma M.               2000                    6.     Buchar P.         2057       1/2      Horák V.           2121

7.     Husárik B.            2059       1:0      Šípek V.                 1863                    7.     Tejkal L.           2055       1/2      Mejzlík O.        2029

8.     Kořenek F.            2107       1/2      Pavelka V.            1857                    8.     Steiner P.         2014       1/2      Vojta P.             2128

                                  5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

       Sokol Vyšehrad C - Viktoria Žižkov             Synthesia Pardubice B - ŠK Polabiny Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Rozkovec H.        2215       0:1      Táborský R.          2318                    1.     Kastner O.       2187       1/2      Mojžíš M.         1962

2.     Vaněk P.                2207       1/2      Vedral O.               2205                    2.     Movsesian M. 2208       1/2      Kourek J.          2256

3.     Hába Z.                  2201       1:0      Jandečka T.           2176                    3.     Navrátil F.       2183       1/2      Mojžíš J.           2228

4.     Hlavsa P.              2163       0:1      Burdík L.              2149                    4.     Šebesta P.        2165       1/2      Roško L.           2130

5.     Janda P.                 2118       1/2      Kotrba T.               2178                    5.     Šilar L.              2134       1/2      Novotný M.     2191

6.     Groh J.                   2147       1/2      Soukup V.             2104                    6.     Trojan L.          2098       1/2      Vávra R.            2091

7.     Domlátil J.            2119       1:0      Koubek V.            2093                    7.     Törvenyi R.     2046       1/2      Pavlíček M.     2057

8.     Hašpl M.               2051       1:0      Vohnout P.           2008                    8.     Kastner K.       2127       1/2      Bělohlav J.       1973

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 11. kole

                   1.   Sokol Vyšehrad C                               11    9    2    0         20        59   :  29

                   2.   ŠK Polabiny Pardubice                           11    6    3    2         15     50.5   :  37.5

                   3.   AVE - Kontakt Pardubice                       11    6    3    2         15     45.5   :  42.5

                   4.   ŠK JOLY Lysá nad Labem                      11    6    1    4         13        48   :  40

                   5.   Emerge Mladá Boleslav                          11    5    3    3         13        44   :  44

                   6.   Viktoria Žižkov                                     11    4    3    4         11        47   :  41

                   7.   Spartak Vrchlabí                                     11    4    2    5         10     44.5   :  43.5

                   8.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 11    4    2    5         10     43.5   :  44.5

                   9.   Synthesia Pardubice B                            11    4    2    5         10     37.5   :  50.5

                 10.   Spartak Vlašim                                   11    3    1    7           7     38.5   :  49.5

                 11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                  11    2    0    9           4     35.5   :  52.5

                 12.   Sokol Kolín C                                     11    1    2    8           4     34.5   :  53.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.