Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - rozlosování 21.09.03

Sobota 20.9.2003 byla losovacím dnem pro druholigové soutěže. Složení skupiny C, do které patří všechna družstva našeho kraje, doznalo oproti původním předpokladům řadu změn.


1.kolo 19.10.2003
Polabiny Pardubice Jiskra Havlíčkův Brod
Viktoria Praha-Žižkov Synthesia Pardubice B
Spartak Vlašim Sokol Praha-Vyšehrad C
Spartak Rychnov n/Kn. Spartak Vrchlabí
Sokol Kolín C Joly Lysá n/L.
Akuma Mladá Boleslav Infinity Pardubice B
2.kolo 9.11.2003
Jiskra Havlíčkův Brod Infinity Pardubice B
Joly Lysá n/L. Akuma Mladá Boleslav
Spartak Vrchlabí Sokol Kolín C
Sokol Praha-Vyšehrad C Spartak Rychnov n/Kn.
Synthesia Pardubice B Spartak Vlašim
Polabiny Pardubice Viktoria Praha-Žižkov
3.kolo 23.11.2003
Viktoria Praha-Žižkov Jiskra Havlíčkův Brod
Spartak Vlašim Polabiny Pardubice
Spartak Rychnov n/Kn. Synthesia Pardubice B
Sokol Kolín C Sokol Praha-Vyšehrad C
Akuma Mladá Boleslav Spartak Vrchlabí
Infinity Pardubice B Joly Lysá n/L.
4.kolo 7.12.2003
Jiskra Havlíčkův Brod Joly Lysá n/L.
Spartak Vrchlabí Infinity Pardubice B
Sokol Praha-Vyšehrad C Akuma Mladá Boleslav
Synthesia Pardubice B Sokol Kolín C
Polabiny Pardubice Spartak Rychnov n/Kn.
Viktoria Praha-Žižkov Spartak Vlašim
5.kolo 4.1.2004
Spartak Vlašim Jiskra Havlíčkův Brod
Spartak Rychnov n/Kn. Viktoria Praha-Žižkov
Sokol Kolín C Polabiny Pardubice
Akuma Mladá Boleslav Synthesia Pardubice B
Infinity Pardubice B Sokol Praha-Vyšehrad C
Joly Lysá n/L. Spartak Vrchlabí
6.kolo 18.1.2004
Jiskra Havlíčkův Brod Spartak Vrchlabí
Sokol Praha-Vyšehrad C Joly Lysá n/L.
Synthesia Pardubice B Infinity Pardubice B
Polabiny Pardubice Akuma Mladá Boleslav
Viktoria Praha-Žižkov Sokol Kolín C
Spartak Vlašim Spartak Rychnov n/Kn.
7.kolo 8.2.2004
Spartak Rychnov n/Kn. Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Kolín C Spartak Vlašim
Akuma Mladá Boleslav Viktoria Praha-Žižkov
Infinity Pardubice B Polabiny Pardubice
Joly Lysá n/L. Synthesia Pardubice B
Spartak Vrchlabí Sokol Praha-Vyšehrad C
8.kolo 22.2.2004
Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Praha-Vyšehrad C
Synthesia Pardubice B Spartak Vrchlabí
Polabiny Pardubice Joly Lysá n/L.
Viktoria Praha-Žižkov Infinity Pardubice B
Spartak Vlašim Akuma Mladá Boleslav
Spartak Rychnov n/Kn. Sokol Kolín C
9.kolo 7.3.2004
Sokol Kolín C Jiskra Havlíčkův Brod
Akuma Mladá Boleslav Spartak Rychnov n/Kn.
Infinity Pardubice B Spartak Vlašim
Joly Lysá n/L. Viktoria Praha-Žižkov
Spartak Vrchlabí Polabiny Pardubice
Sokol Praha-Vyšehrad C Synthesia Pardubice B
10.kolo 21.3.2004
Jiskra Havlíčkův Brod Synthesia Pardubice B
Polabiny Pardubice Sokol Praha-Vyšehrad C
Viktoria Praha-Žižkov Spartak Vrchlabí
Spartak Vlašim Joly Lysá n/L.
Spartak Rychnov n/Kn. Infinity Pardubice B
Sokol Kolín C Akuma Mladá Boleslav
11.kolo 4.4.2004
Akuma Mladá Boleslav Jiskra Havlíčkův Brod
Infinity Pardubice B Sokol Kolín C
Joly Lysá n/L. Spartak Rychnov n/Kn.
Spartak Vrchlabí Spartak Vlašim
Sokol Praha-Vyšehrad C Viktoria Praha-Žižkov
Synthesia Pardubice B Polabiny Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.