Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga skupina C - soupisky 01.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat ve 2. české lize, skupina C


1 Polabiny Pardubice 2138   2 Viktoria Praha-Žižkov 2210
1 Mojžíš Martin 1962 02.07.72   1 Táborský Rostislav 2318F 08.07.72  
2 Kourek Josef 2256F 25.03.65   2 Schula Michal 2251F 18.06.71 H
3 Mojžíš Jaroslav 2228F 14.02.43 K 3 Klicnar Martin 2219F 15.03.72 ZK
4 Vyparina Matej 2191F 04.05.82 C 4 Vedral Oldřich 2205F 30.07.86 H
5 Černý Jan 2124F 07.08.57   5 Jandečka Tomáš 2176F 12.01.78  
6 Roško Luboš 2130F 19.04.87 H 6 Folková Martina 2182F 04.05.73 H
7 Novotný Michal 2191F 26.04.78   7 Burdík Lubomír 2149F 02.07.66 H
8 Just Pavel 2023 13.08.47   8 Kotrba Tomáš 2178F 02.03.57  
9 Vávra Radim 2091F 15.07.72   9 Čechura Petr 2135F 14.01.79 H
10 Pavlíček Miroslav 2057F 24.01.76   10 Koubek Václav 2199F 06.08.48  
11 Bělohlav Jan 1973 04.09.62 ZK 11 Soukup Václav 2104F 03.09.71  
12 Škorpík Jan 1857 22.01.75   12 Táborská Veronika 2089F 20.10.68  
13 Baťa Stanislav 1819 03.03.42   13 Koubek Václav 2093F 15.10.82  
14 Cidlinský Václav 1865 20.05.47   14 Vohnout Pavel 2008 04.02.82 K
15   15 Gallinnisová Václava 2056F 05.05.67  
16   16 Pešek Lubomír 1968 02.02.56  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Spartak Vlašim 2171   4 Spartak Rychnov n/Kn. 2157
1 Šťastný Jan 2260F 15.11.79 H 1 Kačírek Petr 2304F 05.02.76 H, ZK
2 Mejzlík Vojtěch 2114F 04.07.85   2 Červinka Michal 2206F 08.10.84  
3 Volák Michal 2166F 23.09.74 H 3 Novotný Josef 2165F 03.01.51  
4 Vojta Tomáš 2267F 10.04.76 K 4 Pirklová Hana 2139F 15.07.82  
5 Dušek Martin 2163F 16.06.73 H 5 Rydl František 2147F 14.02.80  
6 Pecháček Stanislav 2188F 21.03.63   6 Rychlik Piotr 2109F 12.01.85 C
7 Daneš Jaroslav 2138F 15.05.78 H 7 Daniel Jiří 2100F 30.11.53 K
8 Šmíd Jaroslav 2070F 20.09.73 H 8 Machlowski Slawomir 2082F 13.09.71 C
9 Horák Vladimír 2121F 11.02.52   9 Kořenová Martina 2191F 26.04.75 H
10 Mejzlík Ondřej 2029F 21.06.87   10 Kolovratník Miloš 2124F 20.12.64  
11 Vojta Pavel 2128F 24.08.77   11 Jonáš Vlastimil 2055F 18.11.63  
12 Matějovský Ondřej 1951 09.12.75 ZK 12 Lasut Lukasz 2005F 24.11.88 C
13 Innemann František 1899 29.12.47   13 Rychlik Hanna 1992F 16.06.86 C
14 Prokop Jiří 1823 21.09.71   14 Klíma Miloš 2000 19.08.46  
15   15 Zatloukal Václav 1878 31.03.87  
16   16 Šípek Vítězslav 1863 11.10.85  
17   17 Pavelka Vladimír 1857 24.03.80  
18   18 Papáček Tomáš 1841 27.11.70  
19   19  
20         20        
5 Sokol Kolín C 2113   6 Akuma Mladá Boleslav 2183
1 Efler David 2199F 01.05.72 V 1 Tichý Vladimír 2299F 01.10.46 H
2 Mašín Luboš 2188 02.04.60   2 Řehořek Martin 2254F 26.09.64  
3 Beneš Petr 2131F 06.03.67   3 Jaček Martin 2191F 20.08.77  
4 Stehlík Jiří 2155F 28.04.56   4 Vodička Vlastimil 2316F 08.05.46 H
5 Hála Viktor 2094 03.10.64   5 Záhorbenský Jaroslav 2121F 07.04.63 H
6 Michálek František 2130F 16.12.45   6 Jaček Miloslav 2157F 03.04.39 K
7 Marek Miroslav 2111F 23.08.82   7 Horák Otakar 2090 11.07.56 ZK
8 Franc Lubor 1899 25.08.53   8 Matouš Mário 2035 16.06.47  
9 Kaplan Tomáš 2051F 25.01.69 ZK 9 Crha Josef 2148 22.04.44  
10 Vlasák Jiří 1894 19.02.57 K 10 Crha Pavel 2004 23.10.73  
11 Tomek Bohuslav 1959 28.03.63   11 Joukl Zdeněk 2156F 14.05.41  
12 Kruška Vladimír 1865 03.09.59   12 Hajný Miloš 1969 04.01.73  
13 Petlák Marek 1698 02.06.71   13 Crha Ondřej 2004 28.04.78  
14 Tyko Josef 1903 19.06.62   14 Vaněček Stanislav 1945 10.10.46  
15 Huml Miroslav 1774 09.05.53   15  
16 Frise Jan 1921 08.12.34   16  
17 Beneš František 1591 01.09.54   17  
18 Kašpar Michal 1505 20.02.84   18  
19 Slanina Michal 1468 06.09.80   19  
20         20        
7 Infinity Pardubice B 2243   8 Joly Lysá n/L. 2269
1 Prandstetter Eduard 2355F 15.12.48 V 1 Vološin Leonid 2503F 10.05.64 H
2 Bernard Borek 2281F 16.04.82   2 Špaček Petr 2373F 26.02.54 H
3 Krupková Petra 2270F 23.04.76   3 Priehoda Vítězslav 2372F 11.01.60 C
4 Petuchov Sergej 2268F 21.08.54   4 Knížek Jan 2218F 22.04.73  
5 Hlavnička Jiří 2274F 17.10.70 ZK 5 Kolář Pavel 2157F 03.06.73 ZK
6 Šklíba Martin 2166F 22.11.81   6 Munk Petr 2180F 09.03.63 K
7 Pošta Petr 2180F 23.09.83   7 Pauch Jan 2130 15.04.65  
8 Sýkora Josef 2153F 16.03.46   8 Košnář Martin 2215F 28.03.75  
9 Kaderka Radek 2204F 20.04.82   9 Postupa Pavel 2130F 31.03.62  
10 Šír Zbyněk 2143F 07.09.71   10 Husárik Braňko 2059 30.07.85  
11 Veselý Tomáš 2076F 05.01.71 K 11 Jirk Aleš 2138F 13.10.83  
12 Smutný Jan 2140F 29.12.66   12 Kořenek František 2107F 09.12.57  
13 Hejkrlík Filip 2108F 18.09.79   13 Valenta Zdeněk 2071F 06.02.76  
14 Korol Jiří 2090F 19.03.61   14 Kožený Pavel 2079F 18.12.72  
15 Vobořil Pavel 2130F 27.11.41   15  
16 Šlosar Jan 2063F 20.12.70   16  
17 Novák Aleš 2054F 28.09.78   17  
18 Třasák Ondřej 1965 29.09.75   18  
19 Prokůpek Marek 1898 04.04.81   19  
20         20        
9 Spartak Vrchlabí 2189   10 Sokol Praha-Vyšehrad C 2192
1 Jüptner Jan 2231F 21.03.80 H 1 Netušil Miloslav 2289F 18.12.56  
2 Fiala Jaroslav 2272F 08.07.56   2 Rozkovec Hynek 2215F 22.07.48 H
3 Hála Bohumil 2239F 22.06.74 H 3 Vaněk Petr 2207F 09.07.66 ZK
4 Bláha Milan 2228F 13.09.59 H 4 Kalivoda Jaroslav 2178F 29.07.55 K
5 Štursa Jan 2214F 01.10.59 ZK 5 Hába Zdeněk 2201F 27.03.63  
6 Špaček Libor 2174F 25.11.78   6 Šubrt Jaroslav 2166F 08.09.45  
7 Chalupecký Vladimír 2097F 29.10.53   7 Hlavsa Petr 2163F 01.02.72  
8 Buchar Petr 2057F 30.10.60   8 Janda Pavel 2118F 18.05.67  
9 Wenke Jiří 2090F 24.01.76 H 9 Groh Jiří 2147F 03.10.52  
10 Tejkal Lubomír 2055 28.02.52 K 10 Domlátil Jiří 2119F 19.01.81  
11 Steiner Petr 2014 20.05.45 H 11 Hašpl Miroslav 2051 30.10.35  
12 Hásek Pavel 1926 01.07.46 H 12 Eretová Květa 2154F 21.10.26  
13 Flégl Vlastimil 1819 19.12.53   13 Mlčoušek Milan 2071F 01.03.36  
14   14 Vrkoč David 2038 08.01.59  
15   15 Sladovník Pavel 1973 25.11.66  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 Synthesia Pardubice B 2203   12 Jiskra Havlíčkův Brod 2124
1 Petr Martin 2265F 23.08.88 V 1 Šenkýř Vladimír 2230F 06.07.58  
2 Hošek Milan 2278F 21.07.71 V 2 Tůma Jiří 2142F 06.11.86  
3 Hostinský Jiří 2206F 03.09.55   3 Běloušek Michal 2115F 30.12.66  
4 Kastner Oldřich 2187F 09.02.61   4 Štolba Miloš 2104F 29.11.74  
5 Movsesian Mouseg 2208F 23.09.49   5 Jelínek Václav 2105F 29.10.51 H
6 Navrátil František 2183F 07.05.43 K 6 Keller Daniel 2119F 29.09.70 H
7 Šebesta Petr 2165F 11.04.71   7 Strnad Josef 2082F 22.02.58 K
8 Šilar Lubomír 2134F 10.02.54 ZK 8 Šplíchal Petr 2098F 24.01.74 ZK
9 Trojan Luboš 2098F 23.11.42   9 Pertl Jaroslav 1869 02.02.51  
10 Törvenyi Roman 2046F 25.02.67 C 10 Rosecký Jan 1956 04.11.82  
11 Karaba David 2025F 10.03.87   11 Brodina Karel 1960 28.09.49  
12 Lukášek Jiří 1942 21.10.72   12 Paulík Václav 1847 09.12.45  
13 Kastner Kamil 2127F 30.04.86   13 Netušil Jakub 1808 01.05.86  
14 Kastner Vojtěch 1919F 21.04.89   14 Holata Miroslav 1765 03.04.60  
15 Picka Michal 1922 06.08.79   15 Pithart František 1770 02.08.55  
16 Letáček Ondřej 1881 11.05.80   16 Brožová Renata 1757 27.01.77  
17   17 Brož Pavel 1752 14.06.75  
18   18 Voglová Eva 1657 30.04.86  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.