Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
X. ročník Makkabi Open - Boskovice 18.09.03

Tradiční bleskový turnaj v Boskovicích přilákal na start nevídaných 103 účastníků, mezi nimiž byla početná skupina 17 hráčů z našeho kraje. A ti se v nejen početném, ale i vysoce kvalitním poli startujících zařadili pěkně do čela - na druhém a třetím místě skončili Petr Pisk a Jan Bernášek a do desítky se vešel ještě Jiří Lechtynský (všichni Infinity Pardubice).


X. ročník bleskového turnaje o "O putovní pohár Makkabi" 
BOSKOVICE - 14.9.2003
Poř. Jméno Příjmení T/V ELO F ELO nár. Oddíl Body
1. Miloš Jírovský GM 2521 Sokol Kolín 12,5
2. Petr Pisk IM 2347 Infinity Pardubice 11
3. Jan Bernášek IM 2402 Infinity Pardubice 11
4. Mikuláš Maník IM 2471 Hydina Košice 10,5
5. Petr Velička IM 2442 IPM Color Ostrava 10,5
6. Jiří Lechtýnský GM 2431 Infinity Pardubice 10
7. Petr Hába GM 2502 ŠK Trinom Zlín 10
8. Pavel Jírovský IM 2400 Sokol Kolín 10
9. Pavel Zpěvák FM 2405 ŠK Staré Město 10
10. Ladislav Urbanec KM 2246 Bydo Zakřany 10
11. Michal Konopka IM 2428 Mahrla Praha 10
12. Radek Kalod IM 2435 Hagemann Opava 9,5
13. Miroslav Jurka FM 2347 Duras Brno 9,5
14. František Vrána FM 2300 ŠK Staré Město 9,5
15. David Holemář M 2334 Duras Brno 9,5
16. Petr Slovák KM 2127 ŠK Frýdek Místek 9,5
17. Neklan Vyskočil IM 2375 Duras Brno 9,5
18. Zdeněk Pokorný FM 2331 TJ Chrudim 9,5
19. Tomáš Polák GM 2473 Hagemann Opava 9
20. Sergej Berezjuk IM 2398 ŠK Frýdek Místek 9
21. Josef Mudrák FM 2379 Slavoj Poruba 9
22. Josef Michenka IM 2357 Slezan Opava 9
23. Milan Smištík M 2308 Uherský Ostroh 9
24. Radek Sluka IM 2346 A 64 Grygov 9
25. Martin Handl I 2066 TJ Sloup 9
26. Stanislav Staněk KM 2088 Universita Brno 9
27. Pavel Hrubeš KM 2145 TJ Lanškroun 8,5
28. Petr Skácelík KM 2269 Duras Brno 8,5
29. Tomáš Pokorný KM 2255 TJ Lanškroun 8,5
30. Stanislav Sochor KM 2141 A 64 Grygov 8,5
31. Jaroslav Čempel KM 2239 Hrabyně 8,5
32. Tomáš Cagašík KM 2269 Sp. Prešov 8,5
33. Oleg Karpilovsky KM 2252 Duras Brno 8,5
34. Jiří Tůma KM 2138 Jiskra Havlíčkův Brod 8,5
35. Karol Ruckschloss FM 2353 Slovan Bratislava 8,5
36. Pavel Kojetský KM 2162 Slavie Kroměříž 8,5
37. Petr Červený I 2043 Štefanydes Polička 8,5
38. Petra Blašková WM 2222 Loko Brno 8,5
39. Karel Švehla KM 2118 Universita Brno 8
40. František Šanák I 1958 ŠK Boršice 8
41. Pavel Masák KM 2129 TJ Sloup 8
42. Petr Petřík I 1868 Slavie Kroměříž 8
43. Martin Cupal I 1960 Tatran Poštorná 8
44. Jaroslav Skalka II 1848 ŠK Boršice 8
45. Jaroslav Vrtal KM 2168 ŠK Boršice 8
46. Jan Uhmann KM 2218 Universita Brno 7,5
47. Richard Biolek ml. KM 2178 A 64 Grygov 7,5
48. Ladislav Šilar KM 2134 TJ Lanškroun 7,5
49. Jan Kalendovský KM 2168 Loko Brno 7,5
50. Xenie Smištíková KM 2136 Universita Brno 7,5
51. Jan Didi KM 2119 NH Ostrava 7,5
52. Václav Chládek KM 2186 Slavie Kroměříž 7,5
53. Kristýna Stodolová I 1936 Štefanydes Polička 7,5
54. Jan Uhmann ml. I 1737 Universita Brno 7,5
55. Jaroslav Novotný I 2041 Garde Brno 7,5
56. Jiří Sochor KM 2105 Poverly 7,5
57. Petr Gazda I 2049 ŠK Svinov 7,5
58. František Kejík KM 2126 MKS Vyškov 7,5
59. Stanislav Volčík II 1782 ŠK Boršice 7,5
60. Pavel Loubal I 2032 TJ Sloup 7,5
61. Pavel Hubený I 1872 Makkabi Boskovice 7,5
62. Petr Petran IM 2391 Hoffer Komárno 7
63. Karel Kredl KM 2094 TJ Vinohrady Brno 7
64. Jakub Lahner KM 2246 ŠK Frýdek Místek 7
65. Jiří Zapletal KM 2198 Uničov 7
66. Vladimír Šenkýř KM 2230 Jiskra Havlíčkův Brod 7
67. Lukáš Kačmařík KM 2188 ŠK Frýdek Místek 7
68. Zdeněk Roušar I 1999 TJ Chrudim 7
69. Roman Solil I 1885 TJ Lanškroun 6,5
70. Zdeněk Třetina II 1771 VOKD Poruba 6,5
71. Vladan Předinský II 1780 TJ Prušánky 6,5
72. Václav Jelínek KM 2105 Jiskra Havlíčkův Brod 6,5
73. Dušan Dobeš I 1989 Universita Brno 6,5
74. Radek Dryšl II 1801 Prušánky 6,5
75. Ladislav Prucek II 1799 So Přemyslovice 6,5
76. Petr Bačák I 1994 Slavie Kroměříž 6,5
77. Václav Zdráhal II 1819 So Přemyslovice 6,5
78. Leoš Ševčík III 1725 Makkabi Boskovice 6,5
79. Zdeněk Kupčík KM 2095 MKS Vyškov 6,5
80. Miloš Papáček I 1856 Sp. Letohrad 6
81. Petr Šplíchal KM 2082 Jiskra Havlíčkův Brod 6
82. Jan Zemánek II 1793 ŠK Jevíčko 6
83. Jiří Dvořáček III 1437 Makkabi Boskovice 6
84. Karel Němec II 1735 TJ Sloup 6
85. Radek Trmač III 1653 Duras Brno 6
86. Ladislav Konečný III 1669 Makkabi Boskovice 6
87. Oldřich Klíma III 1660 So Rudice 6
88. Zdeněk Stodola I 1786 Štefanydes Polička 5,5
89. Miroslav Kašík I 1921 Slavie Kroměříž 5,5
90. Josef Ludvíček I 1909 ŠK Boršice 5,5
91. Petr Špičák III 1705 TJ Sloup 5,5
92. Ivo Sedlák II 1752 TJ Sloup 5,5
93. Jan Kavalír II 1727 Makkabi Boskovice 5,5
94. Jarmila Vránová I 1610 ŠK Staré Město 5,5
95. Miroslav Holata II 1765 Jiskra Havlíčkův Brod 5
96. Miloš Jerman III 1663 Štefanydes Polička 5
97. Jaroslav Probošt V 1100 Makkabi Boskovice 5
98. Miroslav Ševčík II 1784 Olomouc 4,5
99. Radomír Walletzký III 1537 Makkabi Boskovice 4,5
100. Kateřina Zpěváková I 1953 Sp. Uherský Brod 4,5
101. Filip Kocina III 1550 I.brněnská Brno 4
102. Oldřich Hatala III 1550 Štefanydes Polička 4
103. Tomáš Cacek III 1550 Štefanydes Polička 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.