Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chrudim Open 2004 14.07.04

Ve dnech 6.-13.7.2004 se uskutečnil již pátý ročník silně obsazeného otevřeného turnaje Chrudim Open 2004. Za účasti symbolických 64 hráčů, mezi nimiž byli 2 GM a 8 IM dominovali dle očekávání ti nejzkušenější - zvítězil Petr Hába před Konstantinem Cernyšovem a Sašou Vukanovičem.


Poř. Los Titul Příjmení a jméno ELO Stát Body Progress
1 2 igm Haba Petr 2531 CZE 7 1/2 38
2 1 igm Chernyshov Konstantin 2556 RUS 7 37 1/2
3 11 im Vukanovic Sasa 2338 SCG 6 1/2 32 1/2
4 14 Mironov Ilya 2307 BLR 6 1/2 32 1/2
5 8 im Kireev Alexei 2357 RUS 6 33
6 9 im Mrkonjic Nenad 2344 CRO 6 31
7 5 im Splosnov Sergei 2384 BLR 6 31
8 6 fm Kulhanek Tomas 2376 CZE 6 30
9 4 im Jirka Jiri 2406 CZE 6 29
10 10 Stehno Pavel 2344 CZE 6 29
11 16 Londyn Radek 2278 CZE 5 1/2 34 1/2
12 7 Sabol Marian 2365 CZE 5 1/2 31
13 17 Taborsky Rostislav 2278 CZE 5 1/2 29
14 21 Rosko Lubos 2221 CZE 5 1/2 28 1/2
15 3 im Pribyl Josef 2412 CZE 5 1/2 28 1/2
16 24 Jirasek Pavel 2177 CZE 5 1/2 26 1/2
17 12 im Kotan Ladislav 2325 SVK 5 31
18 30 Cerveny Martin 2115 CZE 5 27 1/2
19 20 Bartos Jan 2241 CZE 5 27
20 27 Korinek Ondrej 2124 CZE 5 27
21 25 Komarek David 2144 CZE 5 27
22 13 Prymula Roman 2312 CZE 5 26 1/2
23 19 im Volodin Viktor 2247 RUS 5 26 1/2
24 22 Novotny Michal 2197 CZE 5 25 1/2
25 18 Kozak Milos 2265 CZE 5 25 1/2
26 15 Pokorny Petr 2292 CZE 5 25
27 31 Sebesta Petr 2111 CZE 5 24 1/2
28 39 Mejzlik Ondrej 2025 CZE 5 23
29 37 Kastner Kamil 2080 CZE 5 23
30 28 Voboril Pavel 2124 CZE 5 21 1/2
31 23 Lorenc Oldrich 2184 CZE 4 1/2 27 1/2
32 32 Houskova Magdalena 2103 CZE 4 1/2 24 1/2
33 33 Mejzlik Vojtech 2097 CZE 4 1/2 24
34 38 Cerveny Petr 2039 CZE 4 1/2 23 1/2
35 26 Chalupa Ivan 2135 CZE 4 1/2 23 1/2
36 42 Stodolova Kristyna 1996 CZE 4 1/2 22
37 48 Pokorny Jan 1774 CZE 4 1/2 19
38 34 Zeman st. Arnost 2091 CZE 4 21 1/2
39 29 Gutdeutsch Otto 2116 AUT 4 21 1/2
40 43 Kastner Vojtech 1916 CZE 4 20 1/2
41 36 Houska Bronislav 2087 CZE 4 20
42 41 Lacha Jan 2013 CZE 4 19
43 47 Mrha Jan 1826 CZE 4 17
44 49 Vavrousek Petr 1743 CZE 4 16 1/2
45 60 Kus Tomas 1301 CZE 4 14
46 40 Rousar Zdenek 2021 CZE 3 1/2 20
47 35 Kokes Bohuslav 2089 CZE 3 1/2 20
48 50 Kracik Martin 1679 CZE 3 1/2 19
49 45 Pokora Lubomir 1889 CZE 3 1/2 18 1/2
50 51 Jerman Milos 1658 CZE 3 1/2 16
51 53 Krys Jan 1552 CZE 3 1/2 15 1/2
52 44 Chernyshov Maxim 1950 RUS 3 1/2 15 1/2
53 63 Zak Pavel 1250 CZE 3 1/2 15
54 64 Zeman ml. Arnost 1250 CZE 3 1/2 14 1/2
55 52 Krys st. Jaromir 1628 CZE 3 1/2 14
56 56 Klíma Ladislav 1488 CZE 3 1/2 13 1/2
57 59 Krys ml. Jaromir 1424 CZE 3 1/2 12 1/2
58 61 Bures Zbynek 1250 CZE 3 14 1/2
59 58 Kus Martin 1479 CZE 3 11 1/2
60 55 Hnat Lubomir 1507 CZE 2 1/2 13
61 46 Hubeny Pavel 1879 CZE 2 1/2 11 1/2
62 57 Kukacka Ladislav 1485 CZE 2 1/2 10
63 54 Stryka Rostislav 1533 CZE 1 1/2 7 1/2
64 62 Kus st. Miroslav 1250 CZE 1 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.