Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Konečný stav všech soutěží družstev ročníku 2003/04 10.04.04

V nedávno skončených soutěžích družstev sezony 2003/04 se naši zástupci umístili bez výrazných úspěchů či neúspěchů - žádné družstvo sice nepostoupilo výš (škoda 'jen' druhého místa Polabin Pardubice), ale žádné také nesestoupilo (i když k tomu Synthesia Pardubice B měla velice blízko). Od příští sezony tak počet našich družstev ve vyšších soutěžích rozšíří vítěz Krajského přeboru I. třídy TJ Lanškroun.


Extraliga ŠSČR
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 ŠK Hagemann Opava 11 9 1 1 19 57,0
2 ŠK Mahrla Praha 11 9 0 2 18 58,5
3 Sokol Plzeň I. - Ingem 11 6 2 3 14 45,5
4 Bauset Pardubice 11 6 1 4 13 45,0
5 TŽ Třinec 11 4 5 2 13 44,0
6 ŠK SK Trinom Zlín 11 3 4 4 10 45,5
7 IPM Color Ostrava 11 4 2 5 10 44,0
8 SC A64 Proclient Grygov 11 4 1 6 9 40,5
9 Sokol Kolín 11 3 3 5 9 39,0
10 Visus Vyšehrad 11 3 2 6 8 39,5
11 TJ Jäkl Karviná 11 2 1 8 5 36,0
12 TJ Slavia Hr. Králové 11 1 2 8 4 33,5
1. česká liga
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Slavie Turnov 11 8 2 1 18 55,0
2 ČSOB Praha A 11 7 1 3 15 52,0
3 Vyšehrad Praha B 11 5 5 1 15 48,5
4 Dům Armády Praha 11 6 2 3 14 50,5
5 Pankrác Praha 11 5 3 3 13 46,0
6 ŠO+DDM Chrudim 11 6 0 5 12 48,5
7 Sokol Plzeň I B 11 3 6 2 12 47,5
8 Synthesia Pardubice 11 5 1 5 11 40,5
9 Bohemians Praha 11 4 2 5 10 43,0
10 Sokol Tábor 11 2 1 8 5 35,0
11 Sokol Kolín B 11 1 2 8 4 35,0
12 ČSOB Litoměřice B 11 1 1 9 3 26,5
2. česká liga skupina C
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Sokol Vyšehrad C 11 9 2 0 20 59,0
2 ŠK Polabiny Pardubice 11 6 3 2 15 50.5
3 AVE - Kontakt Pardubice 11 6 3 2 15 45.5
4 ŠK JOLY Lysá nad Labem 11 6 1 4 13 48,0
5 Emerge Mladá Boleslav 11 5 3 3 13 44,0
6 Viktoria Žižkov 11 4 3 4 11 47,0
7 Spartak Vrchlabí 11 4 2 5 10 44.5
8 Panda Rychnov nad Kněžnou 11 4 2 5 10 43.5
9 Synthesia Pardubice B 11 4 2 5 10 37.5
10 Spartak Vlašim 11 3 1 7 7 38.5
11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2 0 9 4 35.5
12 Sokol Kolín C 11 1 2 8 4 34.5
Krajský přebor 1. třídy
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 TJ Lanškroun 11 10 0 1 20 56,5
2 Autoskla Pardubice 11 7 1 3 15 52,0
3 Štefanides Polička 11 5 4 2 14 50,5
4 Plzeňka Pardubice 11 7 0 4 14 48,5
5 ŠK Vysoké Mýto 11 6 2 3 14 48,0
6 ŠO+DDM Chrudim B 11 5 1 5 11 49,5
7 ŠK Žamberk 11 3 4 4 10 44,5
8 Jiskra Ústí n/O. 11 3 3 5 9 40,5
9 Polabiny Pardubice B 11 2 5 4 9 39,5
10 Synthesia Pardubice C 11 3 1 7 7 35,5
11 CHS Chotěboř 11 2 2 7 6 36,0
12 Loko Česká Třebová 11 0 3 8 3 27,0
Krajský přebor 2. třídy východ
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Štefanydes Polička B 11 10 0 1 20 60,0
2 ŠK Vysoké Mýto B 11 10 0 1 20 57.5
3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 11 9 0 2 18 54.5
4 Spartak OEZ Letohrad 11 7 0 4 14 51.5
5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 11 6 1 4 13 45.5
6 Spartak Choceň 11 4 2 5 10 44,0
7 ŠK Svitavy 11 4 1 6 9 40.5
8 Jiskra Litomyšl 11 3 2 6 8 42,0
9 SK Žamberk B 11 2 3 6 7 39.5
10 TJ Jablonné nad Orlicí 11 2 1 8 5 32.5
11 ZD Kunvald 11 1 2 8 4 35,0
12 Štefanydes Polička C 11 2 0 9 4 25.V
Krajský přebor 2. třídy západ
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Sokol Zaječice 9 8 1 0 17 60,5
2 Holcim Prachovice 9 7 0 2 14 46,0
3 Jiskra Heřmanův Městec 9 5 2 2 12 47,5
4 TJ+DDM Chrudim C 9 5 2 2 12 41,0
5 Kámen Chotěboř 9 4 2 3 10 33,5
6 2222 Polabiny Pardubice C 9 4 0 5 8 31,0
7 ŠO+DDM Hlinsko 9 3 1 5 7 31,5
8 Infinity Pardubice E 9 3 0 6 6 32,5
9 TJ+DDM Chrudim D 9 2 0 7 4 23,5
10 Sokol Krucemburk 9 0 0 9 0 12,0
Krajský přebor 3. třídy východ
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Slovan Moravská Třebová 11 10 1 0 21 58,5
2 Spartak OEZ Letohrad B 11 7 2 2 16 52,0
3 ZD Kunvald B 11 7 2 2 16 48,5
4 Sokol Horní Čermná 11 5 2 4 12 43,0
5 Sokol Městečko Trnávka 11 4 3 4 11 46,5
6 TJ Lanškroun B 11 5 1 5 11 45,5
7 SK Žamberk C 11 3 4 4 10 43,0
8 ŠK Svitavy B 11 4 0 7 8 42,5
9 Spartak Choceň B 11 3 2 6 8 41,0
10 ŠK Vysoké Mýto C 11 3 1 7 7 37,5
11 Loko Česká Třebová B 11 3 1 7 7 34,0
12 Jiskra Ústí n/O. D 11 1 3 7 5 36,0
Krajská soutěž východ
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 TJ Lanškroun FYGR 8 5 3 0 13 28,5
2 Loko Česká Třebová C 8 4 3 1 11 23,5
3 ŠK Linhartice 8 4 2 2 10 25,5
4 ZD Kunvald C 8 4 1 3 9 19,5
5 TJ Lanškroun C 8 3 2 3 8 20,5
6 Sokol Hormní Čermná B 8 2 3 3 7 19,5
7 Sokol Němčice 8 2 2 4 6 16,5
8 Sokol Mistrovice 8 2 2 4 6 15,0
9 SK Žamberk D 8 1 0 7 2 11,5
Krajská soutěž západ
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Jiskra Heřmanův Městec B 6 6 0 0 12 23,0
2 Holcim Prachovice B 6 5 0 1 10 21,5
3 Infinity Pardubice F 6 4 0 2 8 16,0
4 Sokol Lázně Bohdaneč 6 3 0 3 6 18,0
5 TJ+DDM Chrudim E 6 1 1 4 3 9,5
6 Sokol Krouna 6 1 0 5 2 10,0
7 Synthesia Pardubice D 6 0 1 5 1 7,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.