Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Vylosování všech soutěží družstev 28.09.03

Souhrnný přehled losu ve všech skupinách soutěží družstev v sezoně 2003/04 řízených Pardubickým krajským šachovým svazem a vyšších soutěží s účastí našich družstev.


  Extraliga 1. česká liga 2. liga skupina C
1 Sokol Polabí Joly ČSOB Praha A Polabiny Pardubice
2 Sokol Plzeň I Slavie Turnov Viktoria Praha-Žižkov
3 TŽ Třinec Sokol Plzeň I B Spartak Vlašim
4 Jäkl Karviná Pankrác Praha Spartak Rychnov n/Kn.
5 Infinity Pardubice ŠO+DDM Chrudim Sokol Kolín C
6 Slavia Hradec Králové Bohemians Praha Akuma Mladá Boleslav
7 IPM Color Ostrava Sokol Tábor Infinity Pardubice B
8 Hagemann Slezan Opava Dům Armády Praha Joly Lysá n/L.
9 Sokol Vyšehrad Praha VISUS Synthesia Pardubice Spartak Vrchlabí
10 Mahrla Praha Sokol Kolín B Sokol Praha-Vyšehrad C
11 Trinom Zlín Vyšehrad Praha B Synthesia Pardubice B
12 A64 Slatinice ČSOB Litoměřice B Jiskra Havlíčkův Brod
  Krajský přebor I. třídy Krajský přebor II. třídy východ Krajský přebor II. třídy západ
1 ŠK Žamberk ŠK Svitavy Jiskra Heřmanův Městec
2 Loko Česká Třebová Štefanydes Polička B Sokol Krucemburk
3 ŠK Vysoké Mýto ZD Kunvald Sokol Zaječice
4 Infinity Pardubice C Jiskra Ústí nad Orlicí B Holcim Prachovice
5 Synthesia Pardubice C ŠK Vysoké Mýto B TJ+DDM Chjrudim C
6 Jiskra Ústí n/O. Spartak Choceň TJ+DDM Chjrudim D
7 TJ Lanškroun Jablonné nad Orlicí Kámen Chotěboř
8 ŠO+DDM Chrudim B SK Žamberk B Infinity Pardubice E
9 Štefanides Polička Jiskra Litomyšl ŠO+DDM Hlinsko
10 Infinity Pardubice D Jiskra Ústí nad Orlicí C Polabiny Pardubice C
11 CHS Chotěboř Štefanydes Polička C
12 Polabiny Pardubice B Spartak OEZ Letohrad
  Krajský přebor III. třídy východ Krajská soutěž východ Krajská soutěž západ
1 Lanškroun B SK Žamberk D Sokol Krouna
2 Sokol Horní Čermná ŠK Linhartice Holcim Prachovice B
3 ŠK Vysoké Mýto C Sokol Mistrovice Sokol Lázně Bohdaneč
4 Slovan Moravská Třebová Sokol Němčice Synthesia Pardubice D
5 Jiskra Ústí nad Orlicí D TJ Lanškroun C Infinity Pardubice F
6 Sokol Městečko Trnávka Lanškroun FYGR TJ+DDM Chrudim E
7 Spartak Choceň B Sokol Horní Čermná B Jiskra Heřmanův Městec B
8 Loko Česká Třebová B ZD Kunvald C
9 SK Žamberk C Loko Česká Třebová C
10 Spartak OEZ Letohrad B
11 ŠK Svitavy B
12 ZD Kunvald B

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.