Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Změny na listině ELO FIDE k 1.7.2004 02.07.04

V nejnovější listině ELO FIDE, platné od 1.7.2004, byly zahrnuty všechny změny, které se uskutečnily v průběhu posledního čtvrtletí. Tabulce hráčů, registrovaných v našem kraji, i nadále vévodí Jan Votava, celkově je na listině již 98 hráčů.


Poř. Příjmení a jméno ELO FIDE Oddíl
1 Votava Jan 2516 ŠK Infinity Pardubice
2 Lechtýnský Jiří 2480 ŠK Infinity Pardubice
3 Láznička Viktor 2434 ŠK Infinity Pardubice
4 Bernášek Jan 2395 ŠK Infinity Pardubice
5 Pisk Petr 2344 ŠK Infinity Pardubice
6 Stehno Pavel 2344 TJ ŠO a DDM Chrudim
7 Kárník Pavel 2337 TJ Synthesia Pardubice
8 Prandstetter Eduard 2336 ŠK Infinity Pardubice
9 Krupková Petra 2307 ŠK Infinity Pardubice
10 Petr Martin 2307 TJ Synthesia Pardubice
11 Pokorný Zdeněk 2299 TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Pačovský Jiří 2288 TJ Synthesia Pardubice
13 Němec Pavel 2270 TJ ŠO a DDM Chrudim
14 Kourek Josef 2269 2222 ŠK Polabiny
15 Bernard Borek 2266 ŠK Infinity Pardubice
16 Hlavnička Jiří 2258 ŠK Infinity Pardubice
17 Hlaváček Robert 2257 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Pokorný Tomáš 2255 TJ Lanškroun
19 Řezníček Jan 2252 TJ ŠO a DDM Chrudim
20 Hošek Milan 2243 TJ Synthesia Pardubice
21 Baudyš Ondřej 2238 ŠO DDM Hlinsko
22 Šťastný Jan 2236 TJ Synthesia Pardubice
23 Petuchov Sergej 2221 ŠK Infinity Pardubice
24 Mojžíš Jaroslav 2217 2222 ŠK Polabiny
25 Hájek Jiří 2211 TJ Sokol Zaječice
26 Hostinský Jiří 2206 TJ Synthesia Pardubice
27 Navrátil František 2206 TJ Synthesia Pardubice
28 Černý Karel 2204 ŠK Infinity Pardubice
29 Outulný Pavel 2204 ŠK Infinity Pardubice
30 Novotný Michal 2197 2222 ŠK Polabiny
31 Šklíba Martin 2196 ŠK Infinity Pardubice
32 Kastner Oldřich 2194 TJ Synthesia Pardubice
33 Chládek Václav 2193 TJ Lanškroun
34 Kaderka Radek 2186 ŠK Infinity Pardubice
35 Vařejčko Josef 2186 TJ ŠO a DDM Chrudim
36 Lorenc Oldřich 2184 TJ Štefanydes Polička
37 Šustr Jaromír 2181 TJ Sokol Zaječice
38 Malivánek Jiří 2178 ŠK Infinity Pardubice
39 Movsesian Mouseg 2175 TJ Synthesia Pardubice
40 Hýbl Jaroslav 2172 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
41 Pošta Petr 2172 ŠK Infinity Pardubice
42 Bujnoch Radek 2170 TJ ŠO a DDM Chrudim
43 Volf Jaroslav 2167 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Kotva Milan 2156 Slovan Mor.Třebová
45 Šmajzr Martin 2154 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
46 Sýkora Josef 2145 ŠK Infinity Pardubice
47 Komárek David 2144 TJ Štefanydes Polička
48 Šír Zbyněk 2143 ŠK Infinity Pardubice
49 Smutný Jan 2142 ŠK Infinity Pardubice
50 Holásek Pavel 2135 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51 Zelenka Jaroslav 2132 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
52 Hájek Lukáš 2131 TJ Sokol Zaječice
53 Škorpík Martin 2130 TJ Štefanydes Polička
54 Vobořil Pavel 2124 ŠK Infinity Pardubice
55 Šilar Lubomír 2123 TJ Synthesia Pardubice
56 Onderek David 2119 TJ ŠO a DDM Chrudim
57 Hurt Lukáš 2116 TJ Lanškroun
58 Šebesta Petr 2111 TJ Synthesia Pardubice
59 Jelínek Milan 2109 TJ Sokol Zaječice
60 Hejkrlík Filip 2108 ŠK Infinity Pardubice
61 Just Pavel 2106 2222 ŠK Polabiny
62 Černý Jan 2103 2222 ŠK Polabiny
63 Houšková Magdaléna 2103 TJ Štefanydes Polička
64 Švub Jan 2097 TJ Lanškroun
65 Korol Jiří 2094 ŠK Infinity Pardubice
66 Kosek Jiří 2094 ŠK Vysoké Mýto
67 Pavlíček Miroslav 2091 2222 ŠK Polabiny
68 Zeman Arnošt 2091 TJ Štefanydes Polička
69 Kokeš Bohuslav 2089 TJ ŠO a DDM Chrudim
70 Bříza Miloš 2088 TJ Spartak OEZ Letohrad
71 Houška Bronislav 2087 TJ Štefanydes Polička
72 Veselý Tomáš 2086 ŠK Infinity Pardubice
73 Trojan Luboš 2082 TJ Synthesia Pardubice
74 Kastner Kamil 2080 TJ Synthesia Pardubice
75 Vlasáková Petra 2080 TJ Sokol Zaječice
76 Krys Jaromír 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
77 Vávra Radim 2069 2222 ŠK Polabiny
78 Borek Pavel 2067 TJ Lokomotiva Česká Třebová
79 Petrovič Pavel 2067 TJ ŠO a DDM Chrudim
80 Šlosar Jan 2063 ŠK Infinity Pardubice
81 Plotek Evžen 2060 TJ Spartak Choceň
82 Daněk Pavel 2059 ŠK Infinity Pardubice
83 Kalousek Vladimír 2058 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
84 Novák Aleš 2054 ŠK Infinity Pardubice
85 Muster Lukáš 2045 ŠK Infinity Pardubice
86 Červený Petr 2039 TJ Štefanydes Polička
87 Hon Jiří 2039 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
88 Belobrad Ivan 2030 SK Žamberk
89 Roušar Zdeněk 2021 TJ ŠO a DDM Chrudim
90 Nadrchal Tomáš 2017 ŠK Infinity Pardubice
91 Hájek Jaroslav 2016 TJ Sokol Zaječice
92 Karaba David 2014 TJ Synthesia Pardubice
93 Foglar Stanislav 2007 ŠK Infinity Pardubice
94 Stodolová Kristýna 1996 TJ Štefanydes Polička
95 Novák Vladimír 1976 ŠK Infinity Pardubice
96 Papáček Miloš 1976 TJ Spartak OEZ Letohrad
97 Kastner Vojtěch 1916 TJ Synthesia Pardubice
98 Blaško Štěpán 1914 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.