Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - první dvoukolo 09.11.03

V prvním dvoukole Extraligy ŠSČR hrál Bauset Pardubice oba zápasy v domácím prostředí a vyšel naprázdno - v sobotu podlehl IPM COLOR Ostrava 3:5 a v neděli prohrál s favoritem soutěže Hagemanem Opava 3,5:4,5.


Výsledky 1. kola (sobota 8.11.2003)
Sokol Kolín - ŠK SK Trinom Zlín 4,5 - 3,5
Miloš Jirovský - Ján Markoš 1 - 0
Josef Přibyl - Jan Sosna 1/2 - 1/2
Juraj Lipka - Pavel Čech 1/2 - 1/2
Jan Šuráň - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Pavel Jirovský - Pavel David 0 - 1
Josef Juřek - Petr Virostko 1 - 0
Ján Báňas - Petr Bažant 1/2 - 1/2
Tomáš Studnička - Adam Rubal 1/2 - 1/2
Sokol Plzeň I. - Ingem - SC A64 Proclient Grygov 4,5 - 3,5
Jiří Štoček - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Pavel Šimáček 0 - 1
David Gross - Stanislaw Zawadzki 1 - 0
Mikuláš Maník - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Róbert Tibenský - Josef Obšívač 1 - 0
Jiří Jirka - Petr Buchníček 1 - 0
Pavel Vávra - Radek Sluka 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Krzysztof Jasik 0 - 1
TŽ Třinec - Visus Vyšehrad 4,5 - 3,5
Aleksander Mista - Eduard Meduna 1 - 0
Vítězslav Rašík - Leonid Vološin 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Jurij Zezulkin 0 - 1
Vlastimil Neděla - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Lukáš Klíma - Miloš Možný 1 - 0
Jan Sikora-Lerch - Stanislav Chloupek 1/2 - 1/2
Milan Walek - Miloslav Netušil 1 - 0
Milan Babula - Peter Petrán 0 - 1
TJ Jäkl Karviná - ŠK Mahrla Praha 1,5 - 6,5
Ramil Hasangatin - David Navara 1/2 - 1/2
Bartolomiej Heberla - Ilja Smirin 0 - 1
Petr Bažant - Ľubomír Ftáčník 0 - 1
Tomáš Dvořák - Vlastimil Jansa 0 - 1
Marián Kantorík - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Jaroslav Sobek - Tomáš Likavský 0 - 1
Vladimír Karlík - Radoslav Doležal 1/2 - 1/2
Jaroslav Olšar - Tomáš Civín 0 - 1
Bauset Pardubice - IPM Color Ostrava 3 - 5
Sergej Movsesian - Artur Jakubiec 1 - 0
Andrei Kovalev - Slavko Cicak 0 - 1
Viktor Láznička - Petr Velička 0 - 1
Jan Bernášek - Miroslaw Jaworski 1/2 - 1/2
Eduard Prandstetter - Sergej Berezjuk 0 - 1
Petr Pisk - Vladimír Talla 0 - 1
Jiří Pačovský - Stanislav Fiřt 1/2 - 1/2
Petra Krupková - Josef Lys 1 - 0
TJ Slavia Hradec Králové - ŠK Hagemann Opava 1 - 7  
Jiří Nun - Zbyněk Hráček 0 - 1
Tomáš Kulhánek - Bartolomiej Macieja 0 - 1
Roman Prymula - Viacheslav Dydyshko 0 - 1
Pavel Stehno - Pavel Blatný 0 - 1
Pavel Němec - Tomáš Polák 0 - 1
Marian Sabol - Rafal Antoniewski 0 - 1
Petr Kačírek - Robert Cvek 1/2 - 1/2
Martin Vacek - Sergej Veseovski 1/2 - 1/2
Výsledky 2. kola (neděle 9.11.2003)
Sokol Kolín - SC A64 Proclient Grygov 4 - 4
Miloš Jirovský - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Josef Přibyl - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Juraj Lipka - Stanislaw Zawadzki 0 - 1
Jan Šuráň - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Pavel Jirovský - Josef Obšívač 1/2 - 1/2
Josef Juřek - Petr Buchníček 0 - 1
Ján Báňas - Radek Sluka 1 - 0
Tomáš Studnička - Krzysztof Jasik 1 - 0
Sokol Plzeň I. - Ingem - ŠK SK Trinom Zlín 5,5 - 2,5
Jiří Štoček - Ján Markoš 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Jan Sosna 1 - 0
David Gross - Pavel Čech 1 - 0
Mikuláš Maník - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Róbert Tibenský - Pavel David 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Petr Virostko 1 - 0
Pavel Vávra - Petr Bažant 0 - 1
Jan Michálek - Adam Rubal 1 - 0
TŽ Třinec - ŠK Mahrla Praha 1 - 87
Aleksander Mista - David Navara 1/2 - 1/2
Vítězslav Rašík - Ilja Smirin 0 - 1
Ladislav Langner - Ľubomír Ftáčník 0 - 1
Vlastimil Neděla - Vlastimil Jansa 0 - 1
Lukáš Klíma - Marek Vokáč 0 - 1
Jan Sikora-Lerch - Tomáš Likavský 0 - 1
Milan Walek - Radoslav Doležal 1/2 - 1/2
Milan Babula - Tomáš Civín 0 - 1
TJ Jäkl Karviná - Visus Vyšehrad 3,5 - 4,5
Ramil Hasangatin - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Bartolomiej Heberla - Leonid Vološin 1 - 0
Petr Bažant - Jurij Zezulkin 0 - 1
Tomáš Dvořák - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Marián Kantorík - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Jaroslav Sobek - Stanislav Chloupek 1/2 - 1/2
Vladimír Karlík - Miloslav Netušil 1/2 - 1/2
Jaroslav Olšar - Peter Petráň 0 - 1
Bauset Pardubice - ŠK Hagemann Opava 3,5 - 4,5
Sergej Movsesian - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Andrei Kovalev - Bartolomiej Macieja 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Viacheslav Dydyshko 1/2 - 1/2
Jan Bernášek - Pavel Blatný 0 - 1
Eduard Prandstetter - Tomáš Polák 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Jiří Pačovský - Robert Cvek 1/2 - 1/2
Petra Krupková - Sergej Veseovski 1/2 - 1/2
TJ Slavia Hradec Králové - IPM Color Ostrava 2 - 6
Jiří Nun - Artur Jakubiec 0 - 1
Tomáš Kulhánek - Slavko Cicak 1/2 - 1/2
Roman Prymula - Petr Velička 0 - 1
Pavel Stehno - Miroslaw Jaworski 1 - 0
Pavel Němec - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Marian Sabol - Vladimír Talla 0 - 1
Zdeněk Pokorný - Stanislav Fiřt 0 - 1
Martin Vacek - Josef Lys 0 - 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.