Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - druhé dvoukolo 07.12.03

Bausetu Pardubice - našemu jedinému zástupci v Extralize ŠSČR, se v tomto dvoukole podařilo získat všechny velice cenné body. V sobotu přivezl z Prahy skalp Vyšehradu nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5 a v neděli si přivezl stejnou výhru za vítězství nad doposud vedoucí Mahrlou Praha.


Výsledky 3. kola (sobota 6.12.2003)
ŠK SK Trinom Zlín - IPM Color Ostrava 4 - 4
Petr Hába - Artur Jakubiec 1/2 - 1/2
Ján Markoš - Petr Velička 1 - 0
Jan Sosna - Miroslaw Jaworski 0 - 1
Pavel Čech - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Vladimír Talla 1/2 - 1/2
Pavel David - Stanislav Fiřt 1/2 - 1/2
Petr Bažant - Josef Lys 1/2 - 1/2
Miroslav Jurka - Karel Kleberc 1/2 - 1/2
SC A64 Proclient Grygov - ŠK Hagemann Opava 2,5 - 5,5
Vlastimil Babula - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Pavel Šimáček - Tomáš Oral 1/2 - 1/2
Richard Biolek - Viacheslav Dydyshko 0 - 1
Josef Obšívač - Marek Matlak 1/2 - 1/2
Petr Buchníček - Rafal Antoniewski 0 - 1
Radek Sluka - Robert Cvek 0 - 1
David Kaňovský - Sergej Veselovski 1 - 0
Karel Malinovský - Radek Kalod 0 - 1
Visus Vyšehrad - Bauset Pardubice 3,5 - 4,5
Eduard Meduna - Sergej Movsesian 0 - 1
Leonid Vološin - Andrei Kovalev 0 - 1
Jurij Zezulkin - Jan Votava 1/2 - 1/2
Ladislav Salai - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Miloš Možný - Jan Bernášek 1 - 0
Stanislav Chloupek - Eduard Hagara 1/2 - 1/2
Miloslav Netušil - Petr Pisk 1/2 - 1/2
Peter Petrán - Petra Krupková 1/2 - 1/2
ŠK Mahrla Praha - Slavia Hradec Králové 6 - 2
David Navara - Jiří Nun 1 - 0
Ľubomír Ftáčník - Tomáš Kulhánek 1/2 - 1/2
Sergej Fedorchuk - Roman Prymula 1 - 0
Marek Vokáč - Pavel Stehno 0 - 1
Ján Plachetka - Pavel Němec 1 - 0
Michal Konopka - Petr Kačírek 1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Martin Vacek 1 - 0
Tomáš Civín - Bohumil Hála 1 - 0
Sokol Kolín - TŽ Třinec 4 - 4
Miloš Jirovský - Aleksander Mista 1/2 - 1/2
Pavel Jirovský - Vítězslav Rašík 1/2 - 1/2
Josef Juřek - Ladislav Langner 1/2 - 1/2
Tomáš Studnička - Vlastimil Neděla 1/2 - 1/2
Lubomír Neckář - Lukáš Klíma 1/2 - 1/2
Aleš Jedlička - Jan Sikora-Lerch 1/2 - 1/2
Lukáš Černoušek - Milan Walek 1/2 - 1/2
Michal Moravec - Olga Sikorová 1/2 - 1/2
Sokol Plzeň I. Ingem - TJ Jäkl Karviná 4 - 4
Jiří Štoček - Bartolomiej Heberla 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Petr Bažant 1 - 0
David Gross - Tomáš Dvořák 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Marián Kantorík 0 - 1
Pavel Vávra - Jaroslav Sobek 1/2 - 1/2
Milan Orság - Vladimír Karlík 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Jaroslav Olšar 1/2 - 1/2
Petr Folk - Lubomír Zimniok 1/2 - 1/2
Výsledky 4. kola (neděle 7.12.2003)
ŠK SK Trinom Zlín - ŠK Hagemann Opava 2,5 - 5,5
Petr Hába - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Ján Markoš - Tomáš Oral 0 - 1
Jan Sosna - Viacheslav Dydyshko 0 - 1
Pavel Čech - Marek Matlak 1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Pavel David - Robert Cvek 0 - 1
Petr Bažant - Sergej Veselovski 1/2 - 1/2
Miroslav Jurka - Radek Kalod 1/2 - 1/2
SC A64 Proclient Grygov - IPM Color Ostrava 4,5 - 3,5
Vlastimil Babula - Artur Jakubiec 1 - 0
Pavel Šimáček - Petr Velička 1 - 0
Richard Biolek - Miroslaw Jaworski 1/2 - 1/2
Josef Obšívač - Sergej Berezjuk 0 - 1
Petr Buchníček - Vladimír Talla 0 - 1
Radek Sluka - Stanislav Fiřt 1 - 0
David Kaňovský - Josef Lys 0 - 1
Jaromír Bednář - Karel Kleberc 1 - 0
Visus Vyšehrad - Slavia Hradec Králové 4,5 - 3,5
Eduard Meduna - Jiří Nun 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Tomáš Kulhánek 1 - 0
Jurij Zezulkin - Roman Prymula 1 - 0
Ladislav Salai - Pavel Stehno 1/2 - 1/2
Miloš Možný - Pavel Němec 1/2 - 1/2
Stanislav Chloupek - Marian Sabol 1/2 - 1/2
Miloslav Netušil - Zdeněk Pokorný 0 - 1
Peter Petrán - Martin Vacek 1/2 - 1/2
ŠK Mahrla Praha - Bauset Pardubice 3,5 - 4,5
David Navara - Sergej Movsesian 0 - 1
Ľubomír Ftáčník - Andrei Kovalev 0 - 1
Sergej Fedorchuk - Jan Votava 0 - 1
Marek Vokáč - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Ján Plachetka - Jan Bernášek 1/2 - 1/2
Michal Konopka - Eduard Prandstetter 1 - 0
Radoslav Doležal - Eduard Hagara 1/2 - 1/2
Tomáš Civín - Petr Pisk 1 - 0
Sokol Kolín - TJ Jäkl Karviná 4,5 - 3,5
Miloš Jirovský - Bartolomiej Heberla 1/2 - 1/2
Josef Přibyl - Petr Bažant 1 - 0
Jan Šuráň - Tomáš Dvořák 0 - 1
Pavel Jirovský - Marián Kantorík 1/2 - 1/2
Tomáš Studnička - Jaroslav Sobek 1 - 0
Lubomír Neckář - Vladimír Karlík 0 - 1
Aleš Jedlička - Jaroslav Olšar 1/2 - 1/2
Lukáš Černoušek - Pavel Káňa 1 - 0
Sokol Plzeň I. Ingem - TŽ Třinec 3 - 5
Jiří Štoček - Aleksander Mista 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Vítězslav Rašík 0 - 1
David Gross - Ladislav Langner 0 - 1
Jiří Jirka - Vlastimil Neděla 1 - 0
Pavel Vávra - Lukáš Klíma 1/2 - 1/2
Milan Orság - Jan Sikora-Lerch 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Milan Walek 1/2 - 1/2
Petr Folk - Olga Sikorová 0 - 1
Tabulka po 4. kole
1. ŠK Hagemann Opava 4 4 0 0 22,5 8
2. ŠK Mahrla Praha 4 3 0 1 23,0 6
3. Sokol Kolín 4 2 2 0 17,0 6
4. IPM Color Ostrava 4 2 1 1 18,5 5
5. Sokol Plzeň I. - Ingem 4 2 1 1 17,0 5
6. TŽ Třinec 4 2 1 1 14,5 5
7. Visus Vyšehrad 4 2 0 2 16,0 4
8. Bauset Pardubice 4 2 0 2 15,5 4
9. ŠK SK Trinom Zlín 5 1 1 3 18,5 3
10. SC A64 Proclient Grygov 5 1 1 3 16,5 3
11. TJ Jäkl Karviná 4 0 1 3 12,5 1
12. TJ Slavia Hradec Králové 4 0 0 4 8,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.