Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - třetí dvoukolo 08.02.04

Ve třetím dvoukole Extraligy ŠSČR získal náš zástupce Bauset Pardubice tři body za sobotní vysokou výhru 6:2 nad Sokolem Kolín a za nedělní remízu 4:4 se Sokolem Plzeň I, což ho i nadále řadí mezi kandidáty na medailové posty.


Výsledky 6. kola (sobota 7.2.2004)
TŽ Třinec - ŠK SK Trinom Zlín 4 - 4
Aleksandr Mista - Petr Hába 1/2 - 1/2
Gennadij Timoscenko - Ján Markoš 1/2 - 1/2
Vítězslav Rašík - Pavel Čech 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Tomáš Petrík 1/2 - 1/2
Lukáš Klíma - Pavel David 1/2 - 1/2
Jan Sikora-Lerch - Petr Bažant sen. 1/2 - 1/2
Milan Walek - Adam Rubal 1/2 - 1/2
TJ Jakl Karviná - SC A64 Proclient Grygov 4,5 - 3,5
Ramil Hasangatin - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Petr Bažant jun. - Pavel Šimáček 1 - 0
Tomáš Dvořák - Richard Biolek 0 - 1
Marián Kantorík - Josef Obšívač 0 - 1
Jaroslav Sobek - Petr Buchníček 1 - 0
Vladimír Karlík - Radek Sluka 1 - 0
Jaroslav Olšar - David Kaňovský 1 - 0
Lubomír Zimniok - Jaromír Bednář 0 - 1
Bauset Pardubice - Sokol Kolín 6 - 2
Sergej Movsesian - Miloš Jirovský 1 - 0
Igor Štohl - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Andrei Kovalev - Juraj Lipka 1/2 - 1/2
Jan Votava - Jan Šuráň 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Pavel Jirovský 1 - 0
Jan Bernášek - Tomáš Studnička 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Aleš Jedlička 1 - 0
Borek Bernard - Lukáš Černoušek 1 - 0
Slavia Hradec Králové - Sokol Plzeň I. Ingem 3,5 - 4,5
Jiří Nun - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Petr Neuman 0 - 1
Roman Prymula - David Gross 1 - 0
Pavel Stehno - Mikuláš Maník 0 - 1
Marian Sabol - Róbert Tibenský 0 - 1
Petr Kačírek - Jiří Jirka 1 - 0
Martin Vacek - Pavel Vávra 1/2 - 1/2
Bohumil Hála - Jan Michálek 1/2 - 1/2
IPM Color Ostrava - Visus Vyšehrad 38051
Artur Jakubiec - Eduard Meduna 1 - 0
Slavko Čičak - Leonid Vološin 1/2 - 1/2
Petr Velička - Jurij Zezulkin 1/2 - 1/2
Miroslaw Jaworski - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Miloš Možný 1 - 0
Vladimír Talla - Stanislav Chloupek 1 - 0
Stanislav Fiřt - Lubomir Mikhaletz 0 - 1
Josef Lys - Radek Londý 1/2 - 1/2
ŠK Hagemann Opava - ŠK Mahrla Praha 5,5 - 2,5
Zbyněk Hráček - David Navara 1 - 0
Bartolomiej Macieja - Ilia Smirin 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Ľubomír Ftáčník 1/2 - 1/2
Viacheslav Dydyshko - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Bartosz Socko - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Tomáš LIkavský 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Michal Konopka 1 - 0
Robert Cvek - Tomáš Civín 1 - 0
Výsledky 7. kola (neděle 8.2.2004)
TŽ Třinec - SC A64 Proclient Grygov 3 - 5
Aleksandr Mista - Vlastimil Babula 0 - 1
Gennadij Timoscenko - Pavel Šimáček 1 - 0
Vítězslav Rašík - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Josef Obšívač 1 - 0
Vlastimil Neděla - Petr Buchníček 0 - 1
Lukáš Klíma - Radek Sluka 0 - 1
Jan Sikora-Lerch - David Kaňovský 0 - 1
Milan Walek - Jaromír Bednář 1/2 - 1/2
TJ Jakl Karviná - ŠK SK Trinom Zlín 1,5 - 6,5
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
? - ? ? - ?
Bauset Pardubice - Sokol Plzeň I. Ingem 4 - 4
Sergej Movsesian - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Igor Štohl - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Andrei Kovalev - David Gross 1/2 - 1/2
Jan Votava - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Róbert Tibenský 1/2 - 1/2
Jan Bernášek - Jiří Jirka 0 - 1
Petr Pisk - Pavel Vávra 1/2 - 1/2
Petra Movsesjanová - Jan Michálek 1 - 0
Slavia Hradec Králové - Sokol Kolín 4,5 - 3,5
Jiří Nun - Miloš Jirovský 0 - 1
Tomáš Kulhánek - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Roman Prymula - Juraj Lipka 1/2 - 1/2
Pavel Stehno - Jan Šuráň 1/2 - 1/2
Marian Sabol - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Zdeněk Pokorný - Aleš Jedlička 1 - 0
Petr Kačírek - Lukáš Černoušek 1/2 - 1/2
Martin Vacek - Lukáš Efler 1 - 0
IPM Color Ostrava - ŠK Mahrla Praha 3 - 5
Artur Jakubiec - David Navara 1 - 0
Slavko Čičak - Ilia Smirin 0 - 1
Petr Velička - Ľubomír Ftáčník 0 - 1
Miroslaw Jaworski - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Marek Vokáč 0 - 1
Vladimír Talla - Tomáš LIkavský 1/2 - 1/2
Stanislav Fiřt - Michal Konopka 1 - 0
Karel Kleberc - Tomáš Civín 0 - 1
ŠK Hagemann Opava - Visus Vyšehrad 5,5 - 2,5
Zbyněk Hráček - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Bartolomiej Macieja - Leonid Vološin 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Jurij Zezulkin 1/2 - 1/2
Viacheslav Dydyshko - Ladislav Salai 1 - 0
Bartosz Socko - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Stanislav Chloupek 1 - 0
Tomáš Polák - Lubomir Mikhaletz 1/2 - 1/2
Robert Cvek #NÁZEV? 1 - 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.