Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - čtvrté dvoukolo 21.03.04

Ve čtvrtém dvoukole Extraligy ŠSČR přivezl náš jediný zástupce Bauset Pardubice ze severu Moravy 50% bodů - v sobotu podlehl v Třinci 2,5:5,5, v neděli zvítězil nad Karvinou 5:3.


Výsledky 8. kola (sobota 20.3.2004)
ŠK SK Trinom Zlín - Visus Vyšehrad 4 - 4
Petr Hába - Eduard Meduna 1 - 0
Ján Markoš - Leonid Vološin 0 - 1
Jan Sosna - Jurij Zezulkin 0 - 1
Pavel Čech - Andrei Maksimenko 0 - 1
Roman Chytilek - Ladislav Salai 1 - 0
Pavel David - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Petr Virostko - Stanislav Chloupek 1 - 0
Petr Bažant sen. - Miloslav Pilař 1/2 - 1/2
SC A64 Proclient Grygov - ŠK Mahrla Praha 2 - 6
Richard Biolek sen. - David Navara 1/2 - 1/2
Josef Obšívač - Vlastimil Jansa 0 - 1
Petr Buchníček - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Ján Plachetka 1/2 - 1/2
David Kaňovský - Michal Konopka 0 - 1
Karel Malinovský - Radoslav Doležal 0 - 1
Petr Švancara - Tomáš Civín 0 - 1
Richard Biolek jun. - Přemysl Bělaška 1/2 - 1/2
Sokol Kolín - IPM Color Ostrava 4,5 - 3,5
Miloš Jirovský - Artur Jakubiec 1/2 - 1/2
Juraj Lipka - Slavko Cicak 0 - 1
Jan Šuráň - Petr Velička 1/2 - 1/2
Pavel Jirovský - Miroslaw Jaworski 1/2 - 1/2
Josef Juřek - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Tomáš Studnička - Vladimír Talla 1 - 0
Aleš Jedlička - Stanislav Fiřt 1/2 - 1/2
Lukáš Černoušek - Michal Hájek 1 - 0
Sokol Plzeň I. Ingem - ŠK Hagemann Opava 4,5 - 3,5
Jiří Štoček - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Tomáš Oral 1/2 - 1/2
David Gross - Viacheslav Dydyshko 1/2 - 1/2
Mikuláš Maník - Pavel Blatný 1 - 0
Róbert Tibenský - Tomáš Polák 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Robert Cvek 1 - 0
Jan Michálek - Sergeui Vesselovski 0 - 1
TŽ Třinec - Bauset Pardubice 5,5 - 2,5
Aleksander Mista - Sergej Movsesian 0 - 1
Gennadij Timoscenko - Andrei Kovalev 1/2 - 1/2
Vítězslav Rašík - Jan Votava 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Viktor Láznička 1 - 0
Lukáš Klíma - Jan Bernášek 1 - 0
Jan Sikora-Lerch - Eduard Prandstetter 1 - 0
Milan Walek - Eduard Hagara 1 - 0
Olga Sikorová - Petr Pisk 1/2 - 1/2
TJ Jäkl Karviná - TJ Slavia Hradec Králové 5 - 3
Bartolomiej Heberla - Jiří Nun 1 - 0
Vladimir Sergeev - Tomáš Kulhánek 0 - 1
Petr Bažant jun. - Pavel Kárník 1 - 0
Tomáš Dvořák - Roman Prymula 0 - 1
Marián Kantorík - Pavel Stehno 1 - 0
Jaroslav Sobek - Marian Sabol 1 - 0
Vladimír Karlík - Petr Kačírek 1 - 0
Jaroslav Olšar - Martin Vacek 0 - 1
Výsledky 9. kola (neděle 21.3.2004)
ŠK SK Trinom Zlín - ŠK Mahrla Praha 3,5 - 4,5
Petr Hába - David Navara 1/2 - 1/2
Ján Markoš - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Jan Sosna - Sergej Fedorchuk 0 - 1
Pavel Čech - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Ján Plachetka 1/2 - 1/2
Pavel David - Michal Konopka 1/2 - 1/2
Petr Virostko - Radoslav Doležal 1/2 - 1/2
Petr Bažant sen. - Tomáš Civín 1/2 - 1/2
SC A64 Proclient Grygov - Visus Vyšehrad 4,5 - 3,5
Pavel Šimáček - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Richard Biolek sen. - Leonid Vološin 1/2 - 1/2
Josef Obšívač - Jurij Zezulkin 0 - 1
Petr Buchníček - Andrei Maksimenko 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Miloš Možný 1 - 0
David Kaňovský - Stanislav Chloupek 1 - 0
Karel Malinovský - Lubomir Mikhaletz 0 - 1
Zdeněk Beil - Miloslav Pilař 1 - 0
Sokol Kolín - ŠK Hagemann Opava 3 - 5
Miloš Jirovský - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Juraj Lipka - Tomáš Oral 0 - 1
Jan Šuráň - Viacheslav Dydyshko 0 - 1
Pavel Jirovský - Pavel Blatný 1/2 - 1/2
Tomáš Studnička - Tomáš Polák 1/2 - 1/2
Lubomír Neckář - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Aleš Jedlička - Robert Cvek 0 - 1
Lukáš Černoušek - Sergeui Vesselovski 1 - 0
Sokol Plzeň I. Ingem - IPM Color Ostrava 4,5 - 3,5
Jiří Štoček - Artur Jakubiec 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Slavko Cicak 0 - 1
David Gross - Petr Velička 1/2 - 1/2
Mikuláš Maník - Miroslaw Jaworski 1 - 0
Róbert Tibenský - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Vladimír Talla 1/2 - 1/2
Milan Orság - Stanislav Fiřt 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Michal Hájek 1 - 0
TŽ Třinec - TJ Slavia Hradec Králové 4 - 4
Aleksander Mista - Jiří Nun 0 - 1
Gennadij Timoscenko - Tomáš Kulhánek 1 - 0
Vítězslav Rašík - Roman Prymula 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Pavel Stehno 1/2 - 1/2
Lukáš Klíma - Marian Sabol 0 - 1
Jan Sikora-Lerch - Zdeněk Pokorný 1 - 0
Milan Walek - Petr Kačírek 1 - 0
Olga Sikorová - Martin Vacek 0 - 1
TJ Jäkl Karviná - Bauset Pardubice 3 - 5
Bartolomiej Heberla - Sergej Movsesian 1/2 - 1/2
Vladimir Sergeev - Andrei Kovalev 1/2 - 1/2
Petr Bažant jun. - Jan Votava 0 - 1
Tomáš Dvořák - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Marián Kantorík - Jan Bernášek 1/2 - 1/2
Jaroslav Sobek - Eduard Prandstetter 1/2 - 1/2
Vladimír Karlík - Eduard Hagara 1/2 - 1/2
Jaroslav Olšar - Petr Pisk 0 - 1
Tabulka po 9. kole
1. ŠK Hagemann Opava 9 8 0 1 48,5 16
2. ŠK Mahrla Praha 9 7 0 2 47 14
3. Sokol Plzeň I. - Ingem 9 6 2 1 40 14
4. Bauset Pardubice 9 5 1 3 37,5 11
5. TŽ Třinec 9 4 3 2 36 11
6. Sokol Kolín 9 3 2 4 32,5 8
7. ŠK SK Trinom Zlín 9 2 3 4 36,5 7
8. IPM Color Ostrava 9 3 1 5 35 7
9. SC A64 Proclient Grygov 9 3 1 5 31,5 7
10. Visus Vyšehrad 9 2 1 6 31 5
11. TJ Jäkl Karviná 9 2 1 6 29,5 5
12. TJ Slavia Hradec Králové 9 1 1 7 27 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.