Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - páté dvoukolo 04.04.04

V posledním pátém dvoukole Extraligy ŠSČR bojoval náš jediný zástupce v domácím prostředí se střídavými úspěchy. V sobotu podlehl po boji Zlínu 3:5 a v neděli zvítězil nad Grygovem těsně 4,5:3,5, což mu v konečném pořadí vyneslo čtvrtou příčku.


Výsledky 10. kola (sobota 3.4.2004)
Bauset Pardubice - ŠK SK Trinom Zlín 3 - 5
Sergej Movsesian - Petr Hába 1/2 - 1/2
Jan Votava - Ján Markoš 0 - 1
Viktor Láznička - Jan Sosna 1 - 0
Jan Bernášek - Pavel Čech 1/2 - 1/2
Eduard Prandstetter - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Tomáš Petrík 0 - 1
Jiří Pačovský - Pavel David 0 - 1
Borek Bernard - Petr Bažant 1/2 - 1/2
TJ Slavia Hradec Králové - SC A64 Proclient Grygov 2,5 - 5,5
Jiří Nun - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Pavel Kárník - Richard Biolek 0 - 1
Pavel Stehno - Josef Obšívač 0 - 1
Marian Sabol - Petr Buchníček 1 - 0
Petr Kačírek - Radek Sluka 0 - 1
Martin Vacek - Jaromír Bednář 1/2 - 1/2
Bohumil Hála - Martin Tupý 0 - 1
IPM Color Ostrava - TŽ Třinec 4 - 4
Slavko Cicak - Aleksandr Mista 1/2 - 1/2
Miroslaw Jaworski - Vítězslav Rašík 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Vlastimil Neděla 1/2 - 1/2
Vladimír Talla - Milan Walek 1/2 - 1/2
Stanislav Fiřt - Milan Babula 1/2 - 1/2
Josef Lys - Olga Sikorová 1/2 - 1/2
Karel Kleberc - Martin Frolík 1/2 - 1/2
Aleš Krajina - Jan Sikora 1/2 - 1/2
ŠK Hagemann Opava - TJ Jäkl Karviná 4,5 - 3,5
Zbyněk Hráček - Bartolomiej Heberla 1 - 0
Bartolomiej Macieja - Vladimir Sergeev 1 - 0
Tomáš Oral - Petr Bažant 0 - 1
Viacheslav Dydyshko - Marián Kantorík 1/2 - 1/2
Bartosz Socko - Jaroslav Sobek 0 - 1
Pavel Blatný - Vladimír Karlík 0 - 1
Tomáš Polák - Bohumír Walowy 1 - 0
Robert Cvek - Lubomír Zimniok 1 - 0
Visus Vyšehrad - Sokol Kolín 4 - 4
Eduard Meduna - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Jurij Zezulkin - Juraj Lipka 1 - 0
Andrei Maksimenko - Jan Šuráň 0 - 1
Lubomir Mikhaletz - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Miloslav Netušil - Josef Juřek 1/2 - 1/2
Radek Londýn - Aleš Jedlička 1 - 0
Jaroslav Šubrt - Lukáš Černoušek 0 - 1
ŠK Mahrla Praha - Sokol Plzeň I. Ingem 6 - 2
David Navara - Jiří Štoček 1 - 0
Ľubomír Ftáčník - Petr Neuman 1 - 0
Vlastimil Jansa - David Gross 1/2 - 1/2
Sergej Fedorchuk - Mikuláš Maník 1 - 0
Marek Vokáč - Róbert Tibenský 1 - 0
Tomáš Likavský - Jiří Jirka 1 - 0
Michal Konopka - Pavel Vávra 0 - 1
Tomáš Civín - Jan Michálek 1/2 - 1/2
Výsledky 11. kola (neděle 4.4.2004)
Bauset Pardubice - SC A64 Proclient Grygov 4,5 - 3,5
Sergej Movsesian - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Jan Votava - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Jan Bernášek - Josef Obšívač 1 - 0
Eduard Prandstetter - Petr Buchníček 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Radek Sluka 1/2 - 1/2
Jiří Pačovský - Jaromír Bednář 1/2 - 1/2
Borek Bernard - Martin Tupý 1/2 - 1/2
TJ Slavia Hradec Králové - ŠK SK Trinom Zlín 4 - 4
Jiří Nun - Petr Hába 0 - 1
Tomáš Kulhánek - Ján Markoš 1/2 - 1/2
Roman Prymula - Jan Sosna 0 - 1
Pavel Stehno - Pavel Čech 1 - 0
Marian Sabol - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Zdeněk Pokorný - Tomáš Petrík 1/2 - 1/2
Martin Vacek - Pavel David 1/2 - 1/2
Josef Nun - Petr Bažant 1 - 0
IPM Color Ostrava - TJ Jäkl Karviná 5 - 3
Slavko Cicak - Bartolomiej Heberla 1/2 - 1/2
Miroslaw Jaworski - Vladimir Sergeev 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Petr Bažant 0 - 1
Vladimír Talla - Tomáš Dvořák 1 - 0
Stanislav Fiřt - Marián Kantorík 1 - 0
Josef Lys - Jaroslav Sobek 1 - 0
Karel Kleberc - Vladimír Karlík 1/2 - 1/2
Aleš Krajina - Bohumír Walowy 1/2 - 1/2
ŠK Hagemann Opava - TŽ Třinec 4 - 4
Zbyněk Hráček - Aleksandr Mista 1/2 - 1/2
Bartolomiej Macieja - Vítězslav Rašík 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Ladislav Langner 1/2 - 1/2
Viacheslav Dydyshko - Vlastimil Neděla 1/2 - 1/2
Bartosz Socko - Lukáš Klíma 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Jan Sikora-Lerch 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Milan Walek 1/2 - 1/2
Robert Cvek - Olga Sikorová 1/2 - 1/2
Visus Vyšehrad - Sokol Plzeň I. Ingem 4,5 - 3,5
Eduard Meduna - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Jurij Zezulkin - David Gross 1 - 0
Andrei Maksimenko - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Miloš Možný - Róbert Tibenský 1/2 - 1/2
Lubomir Mikhaletz - Jiří Jirka 1/2 - 1/2
Miloslav Netušil - Pavel Vávra 1/2 - 1/2
Radek Londýn - Jan Michálek 1/2 - 1/2
ŠK Mahrla Praha - Sokol Kolín 5,5 - 2,5
David Navara - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Ľubomír Ftáčník - Juraj Lipka 1/2 - 1/2
Vlastimil Jansa - Jan Šuráň 1 - 0
Sergej Fedorchuk - Pavel Jirovský 1 - 0
Marek Vokáč - Josef Juřek 1/2 - 1/2
Tomáš Likavský - Tomáš Studnička 0 - 1
Michal Konopka - Aleš Jedlička 1 - 0
Radoslav Doležal jun. - Lukáš Černoušek 1 - 0
Konečná tabulka po 11. kole
1. ŠK Hagemann Opava 11 9 1 1 57 19
2. ŠK Mahrla Praha 11 9 0 2 58,5 18
3. Sokol Plzeň I. - Ingem 11 6 2 3 45,5 14
4. Bauset Pardubice 11 6 1 4 45 13
5. TŽ Třinec 11 4 5 2 44 13
6. ŠK SK Trinom Zlín 11 3 4 4 45,5 10
7. IPM Color Ostrava 11 4 2 5 44 10
8. SC A64 Proclient Grygov 11 4 1 6 40,5 9
9. Sokol Kolín 11 3 3 5 39 9
10. Visus Vyšehrad 11 3 2 6 39,5 8
11. TJ Jäkl Karviná 11 2 1 8 36 5
12. TJ Slavia Hr. Králové 11 1 2 8 33,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.