Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - rozlosování 21.09.03

Rozlosování má za sebou i Extraliga ŠSČR. Kdy, kde a s kým bude hrát jediný zástupce našeho kraje Bauset Pardubice, je patrné z přiloženého přehledu všech utkání.


1. kolo sobota 8.11.2003
Sokol Kolín ŠK Trinom Zlín
Sokol Plzeň I SC A64 Proclient Grygov
TJ TŽ Třinec ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
TJ Jäkl Karviná ŠK Mahrla Praha
Bauset Pardubice IPM Color Ostrava
TJ Slavia Hradec Králové ŠK Hagemann Slezan Opava
2. kolo neděle 9.11.2003
Sokol Kolín SC A64 Proclient Grygov
Sokol Plzeň I ŠK Trinom Zlín
TJ TŽ Třinec ŠK Mahrla Praha
TJ Jäkl Karviná ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
Bauset Pardubice ŠK Hagemann Slezan Opava
TJ Slavia Hradec Králové IPM Color Ostrava
3. kolo sobota 6.12.2003
ŠK Trinom Zlín IPM Color Ostrava
SC A64 Proclient Grygov ŠK Hagemann Slezan Opava
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS Bauset Pardubice
ŠK Mahrla Praha TJ Slavia Hradec Králové
Sokol Kolín TJ TŽ Třinec
Sokol Plzeň I TJ Jäkl Karviná
4. kolo neděle 7.12.2003
ŠK Trinom Zlín ŠK Hagemann Slezan Opava
SC A64 Proclient Grygov IPM Color Ostrava
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS TJ Slavia Hradec Králové
ŠK Mahrla Praha Bauset Pardubice
Sokol Kolín TJ Jäkl Karviná
Sokol Plzeň I TJ TŽ Třinec
5. kolo sobota 10.1.2004
Sokol Kolín Sokol Plzeň I
TJ TŽ Třinec TJ Jäkl Karviná
Bauset Pardubice TJ Slavia Hradec Králové
IPM Color Ostrava ŠK Hagemann Slezan Opava
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS ŠK Mahrla Praha
ŠK Trinom Zlín SC A64 Proclient Grygov
6. kolo sobota 7.2.2004
TJ TŽ Třinec ŠK Trinom Zlín
TJ Jäkl Karviná SC A64 Proclient Grygov
Bauset Pardubice Sokol Kolín
TJ Slavia Hradec Králové Sokol Plzeň I
IPM Color Ostrava ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
ŠK Hagemann Slezan Opava ŠK Mahrla Praha
7. kolo neděle 8.2.2004
TJ TŽ Třinec SC A64 Proclient Grygov
TJ Jäkl Karviná ŠK Trinom Zlín
Bauset Pardubice Sokol Plzeň I
TJ Slavia Hradec Králové Sokol Kolín
IPM Color Ostrava ŠK Mahrla Praha
ŠK Hagemann Slezan Opava ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
8. kolo sobota 20.3.2004
ŠK Trinom Zlín ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
SC A64 Proclient Grygov ŠK Mahrla Praha
Sokol Kolín IPM Color Ostrava
Sokol Plzeň I ŠK Hagemann Slezan Opava
TJ TŽ Třinec Bauset Pardubice
TJ Jäkl Karviná TJ Slavia Hradec Králové
9. kolo neděle 21.3.2004
ŠK Trinom Zlín ŠK Mahrla Praha
SC A64 Proclient Grygov ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
Sokol Kolín ŠK Hagemann Slezan Opava
Sokol Plzeň I IPM Color Ostrava
TJ TŽ Třinec TJ Slavia Hradec Králové
TJ Jäkl Karviná Bauset Pardubice
10. kolo sobota 3.4.2004
Bauset Pardubice ŠK Trinom Zlín
TJ Slavia Hradec Králové SC A64 Proclient Grygov
IPM Color Ostrava TJ TŽ Třinec
ŠK Hagemann Slezan Opava TJ Jäkl Karviná
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS Sokol Kolín
ŠK Mahrla Praha Sokol Plzeň I
11. kolo neděle 4.4.2004
Bauset Pardubice SC A64 Proclient Grygov
TJ Slavia Hradec Králové ŠK Trinom Zlín
IPM Color Ostrava TJ Jäkl Karviná
ŠK Hagemann Slezan Opava TJ TŽ Třinec
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS Sokol Plzeň I
ŠK Mahrla Praha Sokol Kolín

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.