Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - soupisky 15.10.03

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Extralize ŠSČR


1 Sokol Kolín 2391   2 Sokol Plzeň I. - Ingem 2433
1 Miloš Jirovský 2521F 740317   1 Jiří Štoček 2545F 770510  
2 Josef Přibyl 2372F 471012   2 Petr Neumann 2455F 780311  
3 Juraj Lipka 2417F 750509 C 3 David Gross 2419F 751218  
4 Jan Šuráň 2396F 770320   4 Mikuláš Maník 2490F 750526 C
5 Pavel Jirovský 2400F 730330   5 Róbert Tibenský 2405F 600618 C
6 Josef Juřek 2335F 540818   6 Jiří Jirka 2394F 830605 H
7 Ján Báňas 2369F 470603 C 7 Pavel Vávra 2374F 760323  
8 Tomáš Studnička 2320F 850615 H 8 Milan Orság 2382F 640108 H
9 Peter Vavrák 2320F 820511 C 9 Jan Michálek 2396F 690528  
10 Lubomír Neckář 2308F 500802   10 Štefan Gross 2310F 490828  
11 Aleš Jedlička 2310F 720205   11 Petr Folk 2277F 631023  
12 Lukáš Černoušek 2302F 831209 H 12 Jaroslav Česal 2271F 500626  
13 Michal Moravec 2297F 670328   13 Miroslav Palek 2266F 630609  
14 Lukáš Efler 2270F 740330   14 Jaroslav Moravec 1787 451216  
15 Milan Kolesár 2242F 600122 C 15  
16 Luboš Mašín 2188 600204   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 TŽ Třinec 2420   4 TJ Jäkl Karviná 2361
1 Aleksander Mišta 2511F 830107 C 1 Ramil Hasangatin 2501F 720701 C
2 Genadij Timoščenko 2512F 490427 C 2 Bartolomiej Heberla 2420F 850619 C
3 Vítězslav Rašík 2461F 731107   3 Petr Bažant 2361F 821021  
4 Ladislav Langner 2403F 690601   4 Tomáš Dvořák 2331F 820916  
5 Vlastimil Neděla 2381F 720921   5 Marián Kantorík 2353F 661216 C
6 Lukáš Klíma 2423F 771004 H 6 Jaroslav Sobek 2316F 551008  
7 Jan Sikora-Lerch 2340F 420914   7 Vladimír Karlík 2296F 510105  
8 Milan Walek 2332F 690603   8 Jaroslav Olšar 2312F 590302  
9 Milan Babula 2329F 500324   9 Bohumír Walowy 2163F 441004  
10 Olga Sikorová 2241F 750304   10 Jan Tomeček 2179F 561113  
11 Martin Frolík 2262F 680326   11 Lubomír Zimniok 2198F 650924  
12 Jan Sikora 2224F 720822   12 Pavel Káňa 2164F 650524  
13 Pavel Babula 2102F 790324   13 Rostislav Sobek 2004 531121  
14   14 Radomír Gruštík 1992 620721  
15   15 Jan Bělačík 1972 580319  
16   16 Alois Koutný 1936 481025  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Bauset Pardubice 2486   6 TJ Slavia Hradec Králové 2335
1 Sergej Movsesian 2645F 781103 C 1 Jiří Nun 2355F 570727  
2 Igor Štohl 2556F 640927 C 2 Tomáš Kulhánek 2362F 780301  
3 Andrei Kovalev 2572F 611107 C 3 Pavel Kárník 2392F 720331 H
4 Jan Votava 2506F 741129   4 Roman Prymula 2305F 640204  
5 Viktor Láznička 2437F 880109   5 Pavel Stehno 2310F 801010 H
6 Jiří Lechtýnský 2452F 471125   6 Pavel Němec 2324F 561214 H
7 Jan Bernášek 2365F 860531   7 Marian Sabol 2302F 660818  
8 Eduard Prandstetter 2355F 481215   8 Zdeněk Pokorný 2331F 550729 H
9 Eduard Hagara 2422F 791024 C 9 Petr Kačírek 2304F 760205  
10 Petr Pisk 2322F 740628   10 Maertin Vacek 2282F 681203  
11 Jiří Pačovský 2290F 590701 H 11 Josef Nun 2320F 330722  
12 Petra Krupková 2270F 765423   12 Bohumil Hála 2239F 740622  
13 Borek Bernard 2281F 820416   13 Martin Tajovský 2181 780605  
14 Jiří Hlavnička 2274F 701017   14 Zbyněk Němec 2192F 620129  
15 Roman Krmenčík 1808 640115   15  
16 Jiří Petružálek 1794 490329   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 IPM Color Ostrava 2415   8 ŠK Hageman Opava 2543
1 Artur Jakubiec 2538F 731203 C 1 Zbyněk Hráček 2578F 700909  
2 Slavko Cicak 2530F 691025 C 2 Bartolomiej Macieja 2635F 771004 C
3 Petr Velička 2439F 670226   3 Tomáš Oral 2550F 771224  
4 Miroslav Jaworski 2368F 650403 C 4 Viacheslav Dydyshko 2556F 490410 C
5 Sergej Berezjuk 2358F 600210   5 Bartosz Socko 2547F 781110 C
6 Leszek Ostrowski 2354F 610603 C 6 Pavel Blatný 2494F 680622  
7 Vladimír Talla 2367F 730703   7 Tomáš Polák 2482F 740424  
8 Stanislav Fiřt 2363F 620926   8 Marek Matlak 2501F 660321 C
9 Josef Lys 2303F 570608   9 Rafal Antoniewski 2493F 801203 C
10 Karel Kleberc 2291F 640307   10 Robert Cvek 2467F 790106  
11 Václav Pacl 2294F 440901   11 Serguei Veselovski 2409F 520126  
12 Aleš Krajina 2217F 580502   12 Radek Kalod 2465F 780808  
13 Michal Hájek 2255F 690122   13 Josef Michenka 2339F 640330  
14 Rudolf Mesiarik 2169F 410310   14 David Kubečka 2191F 760920  
15 Otto Bachořík 2192F 620731   15 Karel Pavelek 2169F 521012  
16 Ladislav Kander 1958 710120   16 Jan Rambousek 2089 540720  
17   17 Jan Hromada 2011 600317  
18   18 Josef Jedlička - 440808  
19   19  
20         20        
9 Visus Vyšehrad Praha 2453   10 ŠK Mahrla Praha 2549
1 Eduard Meduna 2432F 500911   1 David Navara 2607F 850327  
2 Leonid Voloshin 2503F 640510   2 Ilja Smirin 2670F 680121 C
3 Jurij Zezulkin 2543F 710816 C 3 Ľubomír Ftáčník 2585F 571030 C
4 Andrei Maksimenko 2520F 691207 C 4 Vlastimil Jansa 2477F 421127  
5 Ladislav Salai 2417F 610118 C 5 Valeriy Neverov 2550F 640621 C
6 Miloš Možný 2364F 541006   6 Sergey A. Fedorchuk 2561F 810314 C
7 Stanislav Chloupek 2371F 730513   7 Marek Vokáč 2462F 581206  
8 Lubomir Mikhaletz 2471F 740815 C 8 Tomáš Likavský 2482F 710728 C
9 Miloslav Netušil 2289F 561218   9 Ján Plachetka 2455F 450218 C
10 Peter Petráň 2400F 540825 C 10 Michal Konopka 2451F 660314  
11 Radek Londýn 2212F 850525   11 Radoslav Doležal 2412F 770606  
12 Miloslav Pilař 2249F 481215   12 Tomáš Civín 2367F 760103  
13 Petr Boukal 2270F 470302   13 Přemysl Bělaška 2271F 740221  
14 Jaroslav Šubrt 2166F 450908   14 Tomáš Paulovič 2169F 790207  
15 Jaroslav Kalivoda 2178F 550729   15 Milan Paulovič 2074F 510329  
16 David Vrkoč 2038 590108   16 Josef Mahrla 1840 441007  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 ŠK Trinom Zlín 2414   12 A64 Proclient Grygov 2401
1 Petr Hába 2524F 650106   1 Vlastimil Babula 2567F 731002  
2 Ján Markoš 2459F 850702 C 2 Pavel Šimáček 2442F 790428  
3 Jan Sosna 2441F 600114   3 Stanislaw Zawadzki 2408F 840628 C
4 Pavel Čech 2393F 740516   4 Richard Biolek 2436F 700929  
5 Roman Chytilek 2418F 760224   5 Josef Obšívač 2361F 680602  
6 Pavel David 2423F 650325   6 Petr Buchníček 2323F 740626  
7 Petr Virostko 2313F 810123   7 Radek Sluka 2371F 760128  
8 Petr Bažant sen. 2339F 570317 H 8 David Kaňovský 2298F 860103  
9 Miroslav Jurka 2358F 640603 H 9 Jaromír Bednář 2362F 740220 C
10 Adam Rubal 2241F 860902   10 Martin Tupý 2340F 770317  
11 Petr Kořenek 2202F 690313   11 Krysztof Jasik 2331F 820408 C
12 Pavel Vyoral 2070n 450403   12 Libor Zvolánek 2258F 581130  
13 Vlastimil Roubalík 2101F 830510   13 Karel Malinovský 2256F 880417  
14 Emil Macura 2124n 340319   14 Zdeněk Beil 2313F 530819  
15 Jiří Svítek 2143F 750119   15 Petr Švancara 2244F 681124  
16 Miroslav Kocián 1971 720429   16 Monika Krupa 2221F 771203 C

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.