Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled nositelů Elo FIDE k 1.10.2003 01.10.03

Počet nositelů Ela FIDE, registrovaných v Pardubickém kraji, se k 1.10.2003 opět rozrostl a činí již 98 hráčů. V čele žebříčku kralují stále hráči ligových oddílů z Pardubic a Chrudimě.


Poř. Příjmení a jméno FIDE Oddíl
1 Movsesian Sergei 2624 ŠK Infinity Pardubice
2 Mirumian Viguen 2516 ŠK Infinity Pardubice
3 Votava Jan 2506 ŠK Infinity Pardubice
4 Lechtýnský Jiří 2452 ŠK Infinity Pardubice
5 Láznička Viktor 2437 ŠK Infinity Pardubice
6 Kárník Pavel 2392 TJ Synthesia Pardubice
7 Bernášek Jan 2365 ŠK Infinity Pardubice
8 Prandstetter Eduard 2355 ŠK Infinity Pardubice
9 Pokorný Zdeněk 2331 TJ ŠO a DDM Chrudim
10 Němec Pavel 2324 TJ ŠO a DDM Chrudim
11 Pisk Petr 2322 ŠK Infinity Pardubice
12 Stehno Pavel 2310 TJ ŠO a DDM Chrudim
13 Pačovský Jiří 2290 TJ Synthesia Pardubice
14 Bernard Borek 2281 ŠK Infinity Pardubice
15 Hošek Milan 2278 TJ Synthesia Pardubice
16 Hlavnička Jiří 2274 ŠK Infinity Pardubice
17 Krupková Petra 2270 ŠK Infinity Pardubice
18 Petuchov Sergej 2268 ŠK Infinity Pardubice
19 Šťastný Jan 2260 TJ Synthesia Pardubice
20 Kourek Josef 2256 2222 ŠK Polabiny
21 Pokorný Tomáš 2255 TJ Lanškroun
22 Baudyš Ondřej 2238 ŠO DDM Hlinsko
23 Řezníček Jan 2233 TJ ŠO a DDM Chrudim
24 Hlaváček Robert 2228 TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Mojžíš Jaroslav 2228 2222 ŠK Polabiny
26 Movsesian Mouseg 2208 TJ Synthesia Pardubice
27 Hájek Jiří 2206 TJ Sokol Zaječice
28 Hostinský Jiří 2206 TJ Synthesia Pardubice
29 Černý Karel 2204 ŠK Infinity Pardubice
30 Kaderka Radek 2204 ŠK Infinity Pardubice
31 Outulný Pavel 2204 ŠK Infinity Pardubice
32 Vařejčko Josef 2196 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Novotný Michal 2191 2222 ŠK Polabiny
34 Kastner Oldřich 2187 TJ Synthesia Pardubice
35 Chládek Václav 2186 TJ Lanškroun
36 Lorenc Oldřich 2184 TJ Štefanydes Polička
37 Navrátil František 2183 TJ Synthesia Pardubice
38 Šustr Jaromír 2181 TJ Sokol Zaječice
39 Pošta Petr 2180 ŠK Infinity Pardubice
40 Malivánek Jiří 2178 ŠK Infinity Pardubice
41 Hýbl Jaroslav 2172 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Bujnoch Radek 2170 TJ ŠO a DDM Chrudim
43 Volf Jaroslav 2167 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Šklíba Martin 2166 ŠK Infinity Pardubice
45 Šebesta Petr 2165 TJ Synthesia Pardubice
46 Kotva Milan 2156 Slovan Mor.Třebová
47 Šmajzr Martin 2154 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Sýkora Josef 2153 ŠK Infinity Pardubice
49 Komárek David 2144 TJ Štefanydes Polička
50 Šír Zbyněk 2143 ŠK Infinity Pardubice
51 Smutný Jan 2140 ŠK Infinity Pardubice
52 Holásek Pavel 2135 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Šilar Lubomír 2134 TJ Synthesia Pardubice
54 Zelenka Jaroslav 2132 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
55 Škorpík Martin 2130 TJ Štefanydes Polička
56 Vobořil Pavel 2130 ŠK Infinity Pardubice
57 Hájek Lukáš 2129 TJ Sokol Zaječice
58 Kastner Kamil 2127 TJ Synthesia Pardubice
59 Černý Jan 2124 2222 ŠK Polabiny
60 Onderek David 2117 TJ ŠO a DDM Chrudim
61 Hurt Lukáš 2116 TJ Lanškroun
62 Jelínek Milan 2109 TJ Sokol Zaječice
63 Hejkrlík Filip 2108 ŠK Infinity Pardubice
64 Bříza Miloš 2104 TJ Spartak OEZ Letohrad
65 Houšková Magdaléna 2103 TJ Štefanydes Polička
66 Trojan Luboš 2098 TJ Synthesia Pardubice
67 Švub Jan 2097 TJ Lanškroun
68 Vávra Radim 2091 2222 ŠK Polabiny
69 Zeman Arnošt 2091 TJ Štefanydes Polička
70 Korol Jiří 2090 ŠK Infinity Pardubice
71 Kokeš Bohuslav 2089 TJ ŠO a DDM Chrudim
72 Houška Bronislav 2087 TJ Štefanydes Polička
73 Vlasáková Petra 2080 TJ Sokol Zaječice
74 Veselý Tomáš 2076 ŠK Infinity Pardubice
75 Borek Pavel 2070 TJ Lokomotiva Česká Třebová
76 Kosek Jiří 2067 ŠK Vysoké Mýto
77 Petrovič Pavel 2067 TJ ŠO a DDM Chrudim
78 Šlosar Jan 2063 ŠK Infinity Pardubice
79 Plotek Evžen 2060 TJ Spartak Choceň
80 Daněk Pavel 2059 ŠK Infinity Pardubice
81 Kalousek Vladimír 2058 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 Pavlíček Miroslav 2057 2222 ŠK Polabiny
83 Novák Aleš 2054 ŠK Infinity Pardubice
84 Červený Petr 2052 TJ Štefanydes Polička
85 Muster Lukáš 2045 ŠK Infinity Pardubice
86 Hon Jiří 2039 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
87 Krys Jaromír 2039 TJ ŠO a DDM Chrudim
88 Belobrad Ivan 2030 SK Žamberk
89 Karaba David 2025 TJ Synthesia Pardubice
90 Nadrchal Tomáš 2017 ŠK Infinity Pardubice
91 Hájek Jaroslav 2016 TJ Sokol Zaječice
92 Foglar Stanislav 2007 ŠK Infinity Pardubice
93 Stodolová Kristýna 2000 TJ Štefanydes Polička
94 Roušar Zdeněk 1999 TJ ŠO a DDM Chrudim
95 Novák Vladimír 1989 ŠK Infinity Pardubice
96 Papáček Miloš 1976 TJ Spartak OEZ Letohrad
97 Blaško Štěpán 1925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 Kastner Vojtěch 1919 TJ Synthesia Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.