Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Klopoty 2003 - výsledky turnaje dvojic v rapidu 04.10.03

Druhý ročník turnaje dvojic v rapidu 'O pohár starosty města Ústí nad Orlicí' přivítal na startu 19 různých dvojic, z nichž se po tuhých bojích ve vyrovnaném startovním poli z prvního místa radovali favorité - rychnovští Kačírek s Červinkou.


Poř Družstvo / hráči Rating Body % Stř. rat.
1. Rychnov (13 Pts. / 13 MP)
1 Kačírek Petr 2295 6 66.7 2145
2 Červinka Michal 2214 7 77.8 2064
2. Pardubice 4 (12 1/2 Pts. / 12 MP)
1 Novotný Michal 2158 5 55.6 2152
2 Šťastný Jan 2281 7 1/2 83.3 2060
3. Pardubice 2 (12 Pts. / 12 MP)
1 Petuchov Sergej 2250 6 66.7 2131
2 Navrátil František 2171 6 66.7 2003
4. Chrudim-Ústí (11 1/2 Pts. / 12 MP)
1 Stehno Pavel 2303 7 1/2 83.3 2104
2 Blaško Štěpán 1872 4 44.4 2029
5. Polička 1 (11 Pts. / 12 MP)
1 Komárek David 2158 4 44.4 2090
2 Houšková Magda 2052 7 77.8 1979
6. Pardubice-Polička (10 1/2 Pts. / 11 MP)
1 Šklíba Martin 2177 7 77.8 2119
2 Červený Petr 2043 3 1/2 38.9 1958
7. Ústí A (10 1 / 2 Pts. / 11 MP)
1 Volf Jaroslav 2126 5 55.6 2142
2 Šmajzr Martin 2165 5 1/2 61.1 2055
8. Pardubice 1 (10 Pts. / 9 MP)
1 Kourek Josef 2242 5 55.6 2061
2 Pavlíček Miroslav 2057 5 55.6 2003
9. Polička-Pardubice (9 1/2 Pts. / 11 MP)
1 Houška Bronislav 2009 3 37.5 2056
2 Hejkrlík Filip 2044 4 1/2 56.3 1967
10. Choceň (9 1/2 Pts. / 10 MP)
1 Plotek Evžen 1984 5 1/2 61.1 1985
2 Kučera Jan 1914 4 44.4 1882
11. Ústí C (9 1/2 Pts. / 8 MP)
1 Kameník David 1810 3 1/2 43.8 1938
2 Kylar Pavel 1808 4 50.0 1824
12. Pardubice 3 (9 Pts. / 9 MP)
1 Zelenka Jaroslav 2005 3 37.5 2026
2 Daněk Pavel 2048 4 50.0 1924
13. Ústí B (8 1/2 Pts. / 9 MP)
1 Holásek Pavel 2021 3 1/2 38.9 2005
2 Pokorný Jan 1726 5 55.6 1897
14. Pardubice-Rychnov (8 1/2 Pts. / 8 MP)
1 Veselý Tomáš 2048 6 1/2 81.3 1949
2 Pirklová Jarmila 1815 0 0.0 1886
15. Česká Třebová (8 1/2 Pts. / 8 MP)
1 Pail Milan 1879 2 25.0 1926
2 Pěkník Milan 1891 4 1/2 56.3 1834
16. Litomyšl (8 Pts. / 8 MP)
1 Pekař Václav 1763 3 1/2 43.8 2039
2 Motáček Jan 1698 2 1/2 31.3 1896
17. Ústí E (6 1/2 Pts. / 7 MP)
1 Mareš Petr 2032 2 25.0 1987
2 Mareš Petr 1785 2 1/2 31.3 1844
18. Jablonné (6 Pts. / 6 MP)
1 Černohous Jiří 1742 2 25.0 1959
2 Vorlíček Pavel 1620 2 25.0 1856
19. Ústí D (5 1/2 Pts. / 4 MP)
1 Mastný Tomáš 1670 1 12.5 1957
2 Dudla Martin 1529 2 1/2 31.3 1844

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.