Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kanec Open 2004 - výsledky 21.06.04

Ani letošní ročník populárního nočního turnaje v rapidu, který pořádal ŠK Žamberk, si nemohl stěžovat na nepřízeň hráčů. Mezi 62 účastníky se na medailové posty protlačili favorité, když z celkového vítězství se radoval Tomáš Kulhánek ze Slavie Hradec Králové.


VÝSLEDKOVÁ LISTINA KANEC OPEN 2004
NOČNÍ TURNAJ V RAPID ŠACHU   ŽAMBERK 18. - 19.6.2004
Poř. Los Příjmení a jméno, oddíl ELO body Buch. S.B.
1. 1 KULHÁNEK Tomáš, Slavie Hradec Králové 2370 7.0 51.0 38.75
2. 2 VACEK Martin, Slavie Hradec Králové 2295 7.0 49.5 36.25
3. 5 FRNKA René, Velké Losiny 2179 7.0 49.0 36.50
4. 4 CAGAŠÍK Tomáš, Ořechov 2245 7.0 46.0 34.75
5. 10 ČERVENÝ Martin, Duras Brno 2122 6.5 53.0 37.00
6. 16 KOMPRDA Pavel, Ořechov 2036 6.0 52.0 33.25
7. 3 JEDLIČKA Aleš,Polabiny Pardubice 2271 6.0 49.5 30.50
8. 12 ČERVENÝ Petr, Polička 2068 6.0 47.5 29.75
9. 24 HAVRLÍK Pavel, Žamberk 1907 6.0 45.0 29.00
10. 14 KOKEŠ Bohuslav, Chrudim 2042 6.0 45.0 25.00
11. 8 NOVÁK Luděk, ŠK Lípa 2130 6.0 43.5 28.00
12. 13 DORJKHÚ Tuvšinbajar Jablonné nad Orlicí 2057 6.0 43.5 27.50
13. 23 POKORNÝ Jan, Ustí nad Orlicí 1918 6.0 41.5 24.00
14. 25 TRHAL Tomáš, Vysoké Mýto 1889 5.5 52.0 29.25
15. 17 DOSEDĚL Jiří, Vysoké Mýto 2027 5.5 51.0 28.50
16. 6 ZAPLETAL Jiří, Uničov 2147 5.5 50.5 29.25
17. 44 PLÁT Vojtěch, Staré Město u Uherského Hradiště 1668 5.5 45.5 25.75
18. 11 PTAČEK Luboš, Vysoké Mýto 2072 5.5 43.5 22.75
19. 15 ROUŠAR Zdeněk, Hlinsko 2038 5.5 42.0 22.25
20. 20 TEJKAL Jiří, Loko Praha 1964 5.0 43.0 20.00
21. 18 KOHOUT Jan, Jičín 1983 5.0 42.5 22.00
22. 26 KOTYZA Bohumil, Rychnov nad Kněžnou 1880 5.0 41.0 19.50
23. 28 KUBÍČEK Pavel, Ořechov 1852 5.0 39.0 19.00
24. 22 PENIŠKA Pavel, Liberec 1940 5.0 38.0 18.50
25. 41 KLABAN Roman, Velké Losiny 1701 5.0 37.0 18.00
26. 34 DOBEŠ Jaroslav, Šumperk 1796 5.0 36.5 18.50
27. 47 KRÁSA Marek, Slavie Hradec Králové 1599 5.0 36.5 15.75
28. 27 HUBENÝ Pavel, Boskovice 1879 5.0 35.5 17.00
29. 9 RUŽIČKA Zdeněk, Loko Praha 2128 4.5 46.0 20.75
30. 46 HRUBEŠ Martin, Žamberk 1628 4.5 43.5 20.75
31. 31 ZVĚŘINA Jan, Chotěboř 1815 4.5 41.5 15.00
32. 37 MARTINEC Jan, Žamberk 1759 4.5 41.0 15.75
33. 35 STODOLA Zdeněk, Polička 1790 4.5 39.0 16.25
34. 59 DIVÍŠEK Jiří, Rychnov nad Kněžnou 1200 4.5 35.5 15.75
35. 49 PORČ Pavel, Ořechov 1556 4.5 35.0 15.00
36. 36 VESELÝ Petr, Letohrad 1778 4.0 46.0 16.50
37. 32 KŘÍŽ Milan, Jičín 1804 4.0 41.0 15.50
38. 43 MATOUŠ Lubomír,Kostelec nad Orlicí 1673 4.0 40.5 14.50
39. 40 ZELENÝ Dalibor, Česká Třebová 1740 4.0 38.5 15.00
40. 30 ŠTOLC Martin, Jičín 1820 4.0 37.0 14.75
41. 45 PEHAL Luděk, Ořechov 1656 4.0 36.0 11.50
42. 29 ŘEHÁK Jiří, Letohrad 1848 4.0 36.0 10.75
43. 56 HYNEK Petr, Žamberk 1433 4.0 32.5 9.50
44. 19 KASÍK Miroslav, Kroměříž 1969 3.5 45.5 14.00
45. 7 CHLÁDEK Václav, Lipovec 2130 3.5 45.0 15.50
46. 39 MARINOV Petr, Vysoké Mýto 1740 3.5 41.0 14.25
47. 38 HRBÁČEK Jaromír, Velké Losiny 1748 3.5 40.0 14.75
48. 21 PAPÁČEK Miloš, Letohrad 1953 3.5 38.0 12.75
49. 61 FROLEK Pavel, Velké Losiny 1200 3.5 35.5 13.25
50. 51 MILFORT Václav, Zábřeh na Moravě 1552 3.5 35.5 10.50
51. 50 JANEČEK Miroslav, Žamberk 1553 3.5 33.0 10.50
52. 48 HURDES Emil, Žamberk 1570 3.5 31.0 8.00
53. 33 PALLA Rostislav, Rychnov nad Kněžnou 1797 3.0 48.5 14.00
54. 53 MAZURA Jan, Žamberk 1530 3.0 36.0 8.50
55. 54 ŠTOLBA Oldřich, Doudleby nad Orlicí 1507 3.0 34.0 7.00
56. 55 HOVAD Václav, Rychnov nad Kněžnou 1498 3.0 29.0 5.50
57. 58 JAGER Pavel, Žamberk 1327 2.5 34.0 7.75
58. 42 KILLER František, Infinity Pardubice 1680 2.5 31.5 7.00
59. 52 RUFFER Václav, Rychnov nad Kněžnou 1545 2.5 30.0 5.00
60. 62 KOPAL Vladimír, Žamberk 1200 2.0 30.0 2.00
61. 57 DIVÍŠEK Václav, Javornice 1366 1.5 27.0 2.00
62. 60 DOBROTOVÁ Lenka, Zabřeh na Moravě 1200 0.5 28.0 1.25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.